Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
-
Bezpł. infolinia
400.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo

Domy i apartamenty wakacyjne

Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów

Bezpieczna rezerwacja

Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny

Najlepsze ceny

Doskonałe

Doskonałe doradztwo

Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów

Duże zadowolenie klientów

Noclegi Tatry – wędruj po górach z całą rodziną

Tatry noclegi – tegoroczne wczasy w Tatrach będą niezapomniane

Tatry należą do największych i bez wątpienia najpopularniejszych gór w naszym kraju. Rejon Zakopanego jest przez cały rok odwiedzany przez milionów turystów. Zdecydowanie typowe szalki turystyczne bywają zwłaszcza w okresie letnim zatłoczone, dlatego warto wtedy wybrać również inne miejsca. A przecież Tatry to nawet setki szlaków turystycznych zarówno po polskiej jak i słowackiej stronie. Chodzenie po górach będzie znakomitą okazją do zapoznania się z panoramą Tatr, polepszenia kondycji fizycznej oraz bliskiego obcowania z naturalną i piękną przyrodą. Zdecydowanie Tatry to miejsce dla całej rodziny, a mnogość szlaków turystycznych oraz miejscowych atrakcji sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dlatego powinni Państwo postawić na wczasy w górach, a zwłaszcza Tatrach.

Polecamy Państwu również wypoczynek w Tatrach po stronie słowackiej:

Wędruj i wypoczywaj w Tatrach

Przebywanie w Tatrach można rozplanować na kilka dni lub nawet na okres dłuższy niż tydzień. Przede wszystkim można zdecydować się na bardziej lub mniej aktywne formy spędzania wolnego czasu. Dla osób bardziej leniwych lub mających problemy zdrowotne lub kondycyjne, idealnym rozwiązaniem będą kolejki linowe. Jedna z nich prowadzi na Kasprowy Wierch a druga na Gubałówkę. Ponadto w okolicy znajdują się także inne mniejsze wyciągi krzesełkowe, które pozwalają na szybki i bezpieczny wjazd na sam szczyt danej góry. Oprócz tego w samym Zakopanem można podziwiać liczne muzea oraz najsłynniejszą skocznie narciarską w Polsce - Wielką Krokiew. Jednak większość osób woli postawić na bardziej aktywny wypoczynek w Tatrach. Najwięcej najpopularniejszych tras prowadzi od doliny Morskiego Oka. Można stamtąd udać się na Rysy lub większość polskich szczytów, które mają wysokość powyżej dwóch tysięcy metrów. Dodatkowo niezwykle popularne są doliny: Chochołowska i Kościeliska. Nie są one trudne do przebycia, a ponadto można z nich dostać się na wiele okolicznych szczytów. Warto również zastanowić się, która cześć gór będzie dla Państwa najlepsza. Można wybrać szczyty i szlaki górskie po polskiej lub słowackiej stronie, a także dokonać wybory miedzy Tatrami Zachodnimi a Wschodnimi. Wędrówki po górach będą znakomitym sposobem na zapoznanie się z najpiękniejszym polskim pasmem górskim.

Zdecydowanie warto postawić na wczasy w Tatrach. Można za jednym razem połączyć relaks i aktywny wypoczynek. W całym regionie czekać będą na Państwa liczne rozrywki. Jeśli postawią Państwo na Tatry noclegi, to otrzymają Państwo bardzo komfortowe warunki zakwaterowania, a z nich samych łatwo będzie można się dostać do wszystkich najpopularniejszych miejsc.

↑ do góry 
Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!