Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
suggest_platform: text | close this message 
-
Bezpł. infolinia
15 Jahre Stempel PL_neuDOŚWIADCZENIADOŚWIADCZENIA
400.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo
Domy i apartamenty wakacyjne
Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów
Bezpieczna rezerwacja
Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny
Najlepsze ceny
Doskonałe
Doskonałe doradztwo
Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów
Duże zadowolenie klientów

Wakacje w Polsce w górach

Wakacje w Polsce w górach – pomysł na wypoczynek o każdej porze roku

Nie trzeba odwiedzać odległych krajów, aby spędzić niezapomniane wakacje. Nasza ojczyzna również ma wiele do zaoferowania. Szerokie plaże w Ustroniu Morskim, położony na Mazurach Olsztyn czy odwiedzane również przez zagranicznych turystów Zakopane rok w rok cieszą się tłumami odwiedzających, którzy chętnie spędzają wczasy w tych kurortach. W tym roku zachęcamy Cię do odwiedzin na południu kraju. Zapoznaj się z naszą ofertą wakacje w górach Polska i spędź z nami urlop, jaki na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Polskie góry sprawdzą się zarówno podczas letniego, jak i zimowego wypoczynku. Położone w Tatrach Murzasichle czy Bukowina Tatrzańska to jedne z miejscowości, które zachęcają do długich wędrówek, na przykład do Morskiego Oka, czy wspinaczek, wśród których największym powodzeniem cieszy się na Kasprowy Wierch. Gdy spadnie śnieg, kurorty te zmienają się w ośrodki narciarskie ze wspaniale przygotowanymi do sezonu stokami i wyciągami. Wakacje w Polsce w górach to oferta aktualna przez cały rok!

Podobne atrakcje oferują Bieszczady słynące z rozległych połonin i lasów bukowych. Dzięki licznym jeziorom wakacje w górach Polska w tych rejonach można spędzić żeglując. Warto też spróbować swoich sił w jeździe konnej. Region ten uważany jest za kolebkę festiwali poezji śpiewanej, a to za sprawą mającego miejsce w latach 2001-2009 w Cisnej i Wetlinie festiwalu „Bieszczadkie Anioły”.

Gdzie jeszcze warto się wybrać? Na przykład w Pieniny, które spodobają się fanom zwiedzania. Ci, udając się na wakacje w Polsce w górach, na pewno ucieszą się z licznym zamków udostępnionych do zwiedzania. Jednym z bardziej znanych jest ten w Niedzicy. Atrakcją będzie też udanie się na spływ Przełomem Dunajca. Gwarantujemy, że niezależnie od Twoich preferencji podczas wakacji na zachodzie Polski nie będziesz się nudził.

↑ do góry 
Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!