Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
-
Bezpł. infolinia
15 Jahre Stempel PL_neuDOŚWIADCZENIADOŚWIADCZENIA
400.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo

Domy i apartamenty wakacyjne

Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów

Bezpieczna rezerwacja

Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny

Najlepsze ceny

Doskonałe

Doskonałe doradztwo

Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów

Duże zadowolenie klientów

Urlop narciarski Neustift i wczasy zimowe Neustift

Domki Neustift i apartamenty Neustift - wymarzone wczasy!

Gdzie w otoczeniu majestatycznych gór i pokrytych śniegiem lodowców można odczuć tak niepowtarzalną bliskość natury? W Neustift w dolinie Stubaital można doznać na własnej skórze, jaką siłę przyciągania posiadają góry, gdyż tutaj pośród przepięknego tła natury góry są najważniejsze! Nieważne gdzie skierujecie Państwo wzrok, zarys lodowców będzie Wam towarzyszył w ciągu dnia i rozjaśni go różnymi tonami kolorów. Ta mała miejscowość jest centrum dla wszystkich, którzy podczas urlopu w schroniskach Neustift chcą doświadczyć magii Alp i zanurzyć się w pełen magii świat lodowców. Niezapomniamy urlop zagwarantują Państwu przestronne domki Neustift oraz wygodne apartamenty Neustift.

Zimą na narty, a latem słodki wypoczynek nad morzem? Zapraszamy: domki letniskowe Malta oraz apartamenty Gozo - wymarzony urlop na Wyspie Malta

Neustift - zarówno latem jak i zimą doskonały wybór!

Region Neustift rozciąga się na wysokości od 1000 do 3505 m.n.p.m., czyli do szczytu Zuckerhütl, który położony jest bezpośrednio na granicy z Włochami. Różnorodność ośrodków wypoczynkowych w Neustift sprawia, że pobyt tutaj podczas trwania sezonu jest niesamowicie ciekawy. Wędrówki górskie i wycieczki rowerowe przyczyniają się do tego, że program pobytu jest latem urozmaicony. Wspinaczki górskie, narciarstwo biegowe i oczywiście nie mające granic zjazdy ze stoków należą do oferty zimowej i urozmaicają urlop zimowy i wyjazd narciarski Neustift. Relaks zapewni basen, a o dreszczyk emocji zadba lot paralotnią. Jeśli chodzi o kuchnię, jest tutaj duży wybór lokali i można spróbować lokalnych przysmaków czy też innych specjałów, które z pewnością zaspokoją najbardziej wymagających gości.

Szczególną zaletą jest możliwość dotarcia nocą do wszelkich barów i restauracji dzięki darmowemu autobusowi nocnemu. Wszyscy, którzy wybiorą schroniska narciarskie Neustift lub apartamenty Neustift i spędzą tutaj swój urlop, będą mogli doświadczyć aury górskiej, co jest niesamowitym przeżyciem o każdej porze roku. Zarezerwujcie domki góralskie Neustift i rozkoszujcie się niezapomnianym urlopem zimowym. Domki Neustift są idealnym miejscem dla rodzin, które chcą tu spędzić urlop narciarski Neustift lub wczasy zimowe Neustift i potrzebują dużo przestrzeni.

Miłośnikom narciastwa polecamy zapoznać się również z naszą ofertą noclegów we Francji. Zapraszamy:

↑ do góry 
Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!