Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
-
Bezpł. infolinia
15 Jahre Stempel PL_neuDOŚWIADCZENIADOŚWIADCZENIA
400.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo

Domy i apartamenty wakacyjne

Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów

Bezpieczna rezerwacja

Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny

Najlepsze ceny

Doskonałe

Doskonałe doradztwo

Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów

Duże zadowolenie klientów

Urlop narciarski Stubaital

Domki Stubaital i apartamenty Stubaital - urlop zimowy w Austrii

Oddalony o kilka minut jazdy samochodem od Innsbrucka region Stubaital wkomponowuje się idealnie w krajobraz lodowca Stubaier. Neustift/ Mutterberg to stacja wyjściowa kolejki górskiej, która transportuje turystów na wysokość 1.750 do 3.210 m.n.p.m. Położenie ośrodka jak i ilość szczytów o wysokości przekraczającej 3000 m. to gwarancja, że śnieg będzie tutaj od października do maja. Możecie tutaj Państwo zarezerwować na swój urlop zimowy w Austrii przytulne chatki górskie Stubaital, czy też apartamenty Stubaital. Jazda na nartach w Stubaital to prawdziwa przyjemność!

Na 700 hektarach wysokogórskiego krajobrazu znajdą Państwo 110 oznakowanych tras zjazdowych o różnym poziomie trudności, trasy do jazdy po muldach, trasy dla snowboardzistów i fanów carveru, jak i narciarzy biegowych i entuzjastów wycieczek górskich. Wszyscy lubiący konkurować z innymi, mogą sprawdzić swoje umiejętności na trasach wyścigowych w Eisjoch, na wielu torach, gdzie mierzy się szybkość, czy też trasach treningowych przy Daunferner .Jeśli wybierzecie wyjazd narciarski Stubaital lub wczasy zimowe Stubaital będziecie zadowoleni!

Poza tym znajduje się tutaj park rozrywki. Szczególnie ciekawy dla rodzin jest urlop zimowy Stubaital w schroniskach narciarskich, gdzie znajduje się przedszkole dla dzieci, którymi opiekuje się klub narciarski Ski Club Micky Maus. Na trzech trasach treningowych i śnieżnej karuzeli najmłodsi pod okiem doświadczonych nauczycieli nauczą się jazdy na nartach. Wasze dzieci szybko będą mistrzami nart i zaprezentują Wam swoją idealną technikę! Dzieci do trzech lat, które jeszcze nie mają ochoty na naukę jazdy na nartach, mogą spędzać czas w przedszkolu, podczas, gdy rodzice będą szusować na stoku.

Zabawa na nartach czeka Państwa także podczas urlopu w Szwajcarii. Zapraszamy do domków Davos, domków Samedan oraz apartamentów Zermatt.

Stubaital - raj dla narciarzy i nie tylko!

Jeśli w czasie jazdy poczujecie głód, nawet najwyższe tereny Stubaital oferują liczne smakołyki dla swoich turystów. Siedem restauracji, bary i schroniska górskie oferują nie tylko regionalną kuchnię, a z ich wnętrza można rozkoszować się pięknymi widokami.

Z „Top of Tyrol“ położonego na wysokości 3.150 m, turyści mają możliwość podziwiania wyjątkowej panoramy lodowców, masywów górskich Alp i Dolomitów. Kto przyjeżdża tutaj bez własnego sprzętu lub chce wypróbować czegoś nowego, może udać się do licznych sklepów sportowych, gdzie można kupić bądź wypożyczyć wyposażenie. Nieważne czy miejsce to wybierają rodziny, single czy też zorganizowane grupy - lodowiec Stubaital gwarantuje fascynujący i różnorodny urlop narciarski jak również niezapomniane wczasy zimowe Stubaital. Wynajmując domki Stubaital lub apartamenty Stubaital z pewnością nie będą Państwo rozczarowani!

Zimą do Stubaital a latem nad jedno z włoskich jezior? Zapraszamy:

↑ do góry 
Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!