Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
-
Bezpł. infolinia
15 Jahre Stempel PL_neuDOŚWIADCZENIADOŚWIADCZENIA
400.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo

Domy i apartamenty wakacyjne

Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów

Bezpieczna rezerwacja

Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny

Najlepsze ceny

Doskonałe

Doskonałe doradztwo

Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów

Duże zadowolenie klientów

Wczasy zimowe Achensee, wyjazd na narty Achensee

Domki Achensee i apartamenty Achensee - wymarzone wczasy zimowe!

W jasnych promieniach słońca i pod błękitnym niebem lśni zamarznięte jezioro Achensee na tle tyrolskich gór. Jezioro, nazywane również Tyrolskim Morzem, zaprasza miłośników sportów zimowych na jazdę na łyżwach, podczas której podziwiać można zapierające dech w piersiach zimowe krajobrazy. Apartamenty Achensee, domki Achensee lub górskie chatki Achensee to gwarancja udanego urlopu i niezapomnianych wrażeń.

Jezioro Achensee jest wspaniałą atrakcją podczas urlopu zimowego w tym przepięknym regionie narciarskim. Oczywiście można tu również spędzić romantyczny urlop we dwoje. Warto zwiedzić leżące przy brzegu jeziora miejscowości Achenkirch, Maurach i Pertisau. Jeśli zdecydują się Państwo na nasze apartamenty Achensse, domki Achensee lub górskie chatki Achensee będą Państwo mieć okazję podziwiać zachody słońca, które na zawsze pozostaną w pamięci.

Piękne zachody słońca podziwiać mogą Państwo także podczas urlopu na Mazurach! Polecamy domki letniskowe Giżycko, apartamenty Mikołajki oraz apartamenty Węgorzewo.

Urlop nad jeziorem Achensee - romantyczne wczasy zimowe

Wiejska atmosfera w Achenkirch zapewnia spokojny urlop tym, którzy pragną odpoczynku od miejskiego zgiełku i codziennych problemów. Koniecznie należy wybrać się również do alpejskiej wioski o nazwie Maurach, gdzie jazda na nartach jest marzeniem każdego turysty! Urocze domki przylegają tu do brzegu jeziora i tworzą w ten sposób idylliczną atmosferę, której nie zaznają Państwo nigdzie indziej. Wokół jeziora wiele jest tras świetnie przygotowanych dla narciarzy biegowych. W pozostałych porach roku turyści są tu wyposażeni w rowery górskie, buty do pieszych wędrówek, sprzęt do żeglowania lub nurkowania, zimą natomiast jezioro Achensee zaprasza miłośników sportów zimowych do podziwiania wspaniałej okolicy i rozkoszowania się urlopem w śniegu. Własna chatka górska Achensee będzie wspaniałym rozwiązaniem, gdyż nie będą Państwo mieli z niej dalekiej drogi do tras i stoków.

Zimą proponujemy wybrać się do Achensee, latem zaś zapraszamy na piękne chorwackie wyspy. Tutaj doskonale będą Państwo wypoczywać: 

↑ do góry 
Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!