Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
-
Bezpł. infolinia
15 Jahre Stempel PL_neuDOŚWIADCZENIADOŚWIADCZENIA
400.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo

Domy i apartamenty wakacyjne

Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów

Bezpieczna rezerwacja

Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny

Najlepsze ceny

Doskonałe

Doskonałe doradztwo

Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów

Duże zadowolenie klientów

Wczasy zimowe Axams, wyjazd na narty Axams

Domki Axams i apartamenty Axams - i białemu szaleństwu nie będzie granic!

W pobliżu Axamer Lizum znajduje się wioska Axams, która dzięki położeniu niedaleko stolicy Tyrolu jest atrakcyjnym miejscem turystycznym. Axams to idealne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi lub rodziną i rozkoszowanie się urokami zimy. Zarezerwujcie Państwo chatki górskie Axams, domki Axams i apartamenty Axams i przekonajcie się sami jak czarującym miejscem jest Axams. Mogą Państwo po ciężkim dniu na stoku zrelaksować się w usytuowanym na zewnątrz basenie w Axams lub spacerować w śniegu wzdłuż doliny. Miejscowość rozciąga się na wysokości 800 m. n.p.m., dzięki czemu można oddychać świeżym powietrzem górskim. Jeśli będziecie Państwo chcieli przeżyć podczas urlopu zimowego jedyną w swoim rodzaju przygodę, zorganizujcie wypad na trasy saneczkowe w Axams. Również jazda na nartach w Axams jest prawdziwą przyjemnością, gdyż trasy narciarskie Axams są idealnie przygotowane na potrzeby wszystkich narciarzy.

Ciekawym świata polecamy odwiedzić także urocze Węgry! Apartamenty Csemö oraz apartamenty Budapeszt zapewnią Państwu niezapomniane chwile!

Axams - wczasy na każdą kieszeń!

Po aktywności sportowej czeka na Państwa możliwość relaksu w licznych chatkach górskich Axams. Dodatkowo doradza się też przejażdżkę do Igls. Można tam w towarzystwie doświadczonego trenera spróbować zjazdu w bobsleju i poczuć prawdziwą szybkość przekraczającą 100 km/h. Kto nie chciałby doświadczyć takiej przygody? Wynajmijcie apartamenty Axams i cieszcie się idealnym urlopem narciarskim Axams lub spędźcie romantyczny urlop zimowy Axams.

Jeśli jazda w bobsleju jest dla Państwa zbyt stresująca, można wybrać się ze znajomymi lub rodziną na lodowisko i jeżdżąc na łyżwach podziwiać piękne widoki na góry Tyrolu. To idealne warunki, by spędzić cudowny urlop zimowy Axams. Zarezerwujcie domki Axams lub apartamenty Axams. Nie tylko rodziny i większe grupy poczują się świetnie w chatkach górskich Axams. Również, gdy podróżuje się samotnie lub we dwoje, urlop narciarski Axams jest świetnym wyborem. Na pewno w Axams nie zabraknie słońca, dzięki czemu na tarasie swojego apartamentu Axams lub domku Axams będziecie mogli się opalać!

Zimą odpoczynek w Tyrolu, a latem przygoda w Chorwacji? Zapraszamy: 

↑ do góry 
Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!