Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
-
Bezpł. infolinia
400.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo

Domy i apartamenty wakacyjne

Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów

Bezpieczna rezerwacja

Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny

Najlepsze ceny

Doskonałe

Doskonałe doradztwo

Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów

Duże zadowolenie klientów

Wczasy zimowe Oberinntal

Domki Oberinntal i apartamenty Oberinntal - zapraszamy do Austrii

Na obszar narciarski Oberinntal przy Fendels można dostać się bezpośrednio z malowniczej wioski alpejskiej Ried, dzięki czemu szybko i łatwo można dotrzeć do tras narciarskich o łącznej długości 14 km. Jazda na nartach w regionie Oberinntal to marzenie każdego turysty. Nie będą Państwo żałować decyzji odnośnie wynajęcia jednego z oferowanych przez nas obiektów wakacyjnych: apartamenty Oberinntal, domki Oberinntal czy też górskie chatki Oberinntal to gwarancja wspaniałego urlopu i niezapomnianych przeżyć. Taka forma noclegu gwarantuje bowiem spokój i niezależność.

Czas spędzony w regionie Oberinntal można spędzić aktywnie uprawiając sport lub spokojnie relaksując się na tarasie czy też spacerując i podziwiając zapierające dech w piersiach widoki. Lśniące od śniegu pola, białe lasy i przepiękne łańcuchy górskie przyciągają każdego roku tłumy turystów z całego świata.

Świetne warunki narciarskie zastaną Państwo także we Francji. Polecamy domki Alpy Południowe, domki St.Martin de Belleville oraz apartamenty St.Gervais.

Oberinntal - wczasy jak z bajki

Do stacji górskiej znajdującej się na wysokości 2300 m. n.p.m. można dostać się z Fendels położonego na wysokości 1330 m. n.p.m. i podziwiać fantastyczny widok na Inntal oraz Kaunertal. Trasy są tu bardzo zróżnicowane: łatwe rozciągają się na długości 5 km., średnie 7 km. a trudne 2 km., dzięki czemu każdy będzie mógł spróbować swoich sił.

Kto nie chce rezygnować z jazdy na nartach nawet nocą, może skorzystać ze wspaniale przygotowanego do jazdy w późnych godzinach nocnych zjazdu o długości 2 km. i rozkoszować się białym szaleństwem pod rozgwieżdżonym niebem. Wczasy zimowe Oberinntal to mile spędzony czas, szczególnie jeśli zdecyduja się Państwo na nasze apartamenty Oberinntal, domki Oberinntal czy też górskie chatki Oberinntal.

Zimą na narty, a latem odpoczynek na pięknych greckich wyspach? Zapraszamy:

↑ do góry 
Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!