Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
-
Bezpł. infolinia
15 Jahre Stempel PL_neuDOŚWIADCZENIADOŚWIADCZENIA
400.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo

Domy i apartamenty wakacyjne

Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów

Bezpieczna rezerwacja

Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny

Najlepsze ceny

Doskonałe

Doskonałe doradztwo

Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów

Duże zadowolenie klientów

Wczasy zimowe Seefeld, wyjazd na narty Telfs

Domki Seefeld/Telfs i apartamenty Seefeld/Telfs - na narty do Austrii

Gmina Seefeld położona jest w Tyrolu w Austrii i posiada więcej niż 3000 mieszkańców. Miejscowość jest regionem sportów zimowych i należy do ulubionych miejscowości wypoczynkowych w Tyrolu – również dzięki chatkom górskim Seefeld, które są chętnie wynajmowane przez turystów. Poza tym Seefeld jest częścią regionu sportów zimowych Leutasch-Scharnitz-Mösern-Reith. Seefeld znajduje się pośrodku pasm górskich Mieminger, Wetterstein i Karwendel, na wysokości 1200 m. n.p.m. Jazda na nartach Seefeld – Telfs jest marzeniem. Seefeld to raj dla narciarzy biegowych, odbyły się tu nawet dwie olimpiady.

Narciarze biegowi mają do dyspozycji 262 km. świetnie przygotowanych tras biegowych o różnych poziomach trudności. Również początkujący narciarze oraz profesjonaliści poczują się tu znakomicie. Na trasach biegowych można jeździć do końca kwietnia. Sztuczne naśnieżanie jest rzadko potrzebne. Jeśli tak, to przede wszystkim na trasach saneczkowych i mniejszych trasach. Poza tym region narciarski Seefeld-Telfs, dzięki świetnemu usytuowaniu, pozwala na trenowanie sportu w szczycie sezonu od grudnia do kwietnia. Zdecydujcie się na urlop zimowy Seefeld – Telfs i zarezerwujcie chatki górskie Seefeld lub apartamenty Telfs!

Miłośnikom narciarstwa równie gorąco polecamy domki Davos, apartamenty St.Moritz oraz apartamenty Grindelwald w Szwajcarii!

Seefeld/Telfs - wymarzony urlop w górach

Region narciarski Seefeld - Telfs posiada szkoły narciarskie, w których turyści mogą podszkolić swoją technikę narciarską. Dla dzieci są specjalne szkoły, w których przygotowani pod kątem pedagogicznym trenerzy, przekażą najmłodszym tajniki jazdy na nartach. Dla tych, którzy nie preferują jazdy na nartach, organizowane są wędrówki w śniegu. Regularnie oferowane są zorganizowane wycieczki. Poza tym można też tutaj tylko spacerować i podziwiać piękno natury. Turyści mają do dyspozycji szlaki górskie o długości ponad 80 km, dzięki czemu każdego dnia mogą wybierać inne miejsca. Można też jeździć na sankach. Znajduje się tutaj region, w którym przygotowano trasy saneczkowe o długości ponad 10 km. Będą Państwo zadowoleni, jeśli zarezerwujecie domki Seefeld – Telfs i apartamenty Seefeld – Telfs!

Zimą w Alpy, a latem wczasy w Turcji? Polecamy:

↑ do góry 
Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!