Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy w ramach naszej witryny pliki cookies | Ukryj komunikat 
-
Bezpł. infolinia
15 Jahre Stempel PL_neuDOŚWIADCZENIADOŚWIADCZENIA
400.000 Domy i apartamenty wakacyjne na Casamundo

Domy i apartamenty wakacyjne

Pewne porównanie i rezerwacja domków letniskowych i apartamentów

Bezpieczna rezerwacja

Domy wakacyjne z gwarancją najlepszej ceny

Najlepsze ceny

Doskonałe

Doskonałe doradztwo

Źródło Trusted Shops
Zatwierdzone przez Trusted Shop - dobrze przetestowane z wysoką oceną klientów

Duże zadowolenie klientów

Wyjazd na narty Valfréjus i chatki górskie Valfréjus

Domki Valfréjus i apartamenty Valfréjus - niezapomniane wczasy

Mała, spokojna miejscowość Valfréjus w Alpach Sabaudzkich oferuje wiele możliwości, by odprężyć się podczas urlopu zimowego we Francji i spokojnie jeździć na nartach. W miejscowości położonej na wysokości 1550 m.n.p.m. przepiekne tereny narciarskie zachwycają wszystkich odwiedzających, którzy rezerwują apartamenty Valfréjus, domki Valfréjus i schroniska narciarskie Valfréjus. Okolica porośnięta wspaniałymi lasami jodłowymi umożliwia bezpośredni dostęp do małych, ale łagodnych terenów narciarskich Valfréjus. Nairciarze nie będą narzekać tutaj na nudę. Podczas dnia będą mieli oni możliwość wyszaleć się na stokach. Wieczorami zaś wybrać mogą się Państwo na romantyczny spacer, bądź zaszyć się w przytulnym domku Valfréjus i odpocząć przy lampce wina. Przekonani? W takim razie niech już teraz zarezerwują Państwo apartamenty Valfréjus lub domki Valfréjus! 

A może swój urlop zimowy wolą spędzić Państwo w Tatrach? Polecamy domki letniskowe Zakopane, apartamenty Poronin oraz apartamenty Biały Dunajec.

Valfréjus - urlop jak z bajki

Jazdę na nartach czy też na snowboardzie możecie Państwo zaczynać już od drzwi swojego domku Valfréjus lub schroniska narciarskiego Valfréjus. A gdy po długiej przejażdżce marzycie o chwili przerwy w typowych francuskich knajpach lub o posiłku w restauracji, macie tutaj ogromny wybór miejsc. Możecie też samodzielnie gotować w kuchni udostępnionej Państwu w domkach Valfréjus, czy też apartamentach Valfréjus. Jeśli wyjeżdża się z całą rodziną bądź w zorganizowanej grupie jest to bardzo praktyczne. Także pojedyncze osoby i pary chętnie wybierają chatki Valfréjus lub domki Valfréjus, by móc samodzielnie planować czas i mieć wystarczająco dużo miejsca dla siebie. Urlop w Valfréjus to zatem z pewnością udany wybór! Tutaj zarówno miłośnicy sportów zimowych jak i ci, szukający spokoju i marzący o romantycznym urlopie zimowym na tle alpejskiej panoramy znajdą coś dla siebie.

Zimą w góry, a latem na plaże? Oryginalny urlop pełen emocji przeżyją Państwo wybierając się do Turcji! Polecamy:

↑ do góry 
Moje CASAMUNDO

Tutaj znajdą Państwo zapisane obiekty,
ostatnio oglądane obiekty wakacyjne i wiele więcej!