Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Saba - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Saba - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Saba

Saba
Dowolne daty
Goście
Jeśli szukasz egzotycznych wakacji pełnych wrażeń, apartamenty na Saba spełnia Twoje oczekiwania. Wyspa Saba wchodzi w skład Małych Antyli. 10 października 2010 Antyle Holenderskie przestały istnieć, a Saba stała się holenderską gminą zamorską.
DALSZE INFORMACJE »

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Saba
167 m² Dom ∙ 3 gości ∙ 2 sypialnie
Saba, Holandia Karaibska
od 665 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Saba: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Saba
167 m² Dom ∙ 3 gości ∙ 2 sypialnie
Saba, Holandia Karaibska
od 664 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty na Saba - wakacje na Karaibach

Saba jest najmniejsza wyspa spośród gmin zamorskich Holandii, jej powierzchnia wynosi zaledwie 13 km². Stolicą wyspy Saba jest The Bottom. Innymi ważnymi miastami na wyspie są Windwardsie, Hell's Gate i Saint Johns. Oficialnym językiem na wyspie jest holenderski, jednak bez problemu można się porozumieć po angielsku. Atrakcją wyspy jest będący najwyższym wzniesieniem Królestwa Niederandów wulkan Mount Scenery (887 m).

Wyspa Saba - wspaniałe warunki do divingu

Wakacje w apartamentach na Saba , to gwarancja wspaniałej przygody. Wyspa leży w klimacie równikowym i średnia roczna temperatura wynosi 26 stopni Celcjusza. Wyspa została odkryta przez Krzysztofa Kolumba 13 listopada 1493 roku. Wynajem domów wakacyjnych na Saba to sposób na rajskie wakacje. Na Sabe można dostać się z lotniska na pobliskiej wyspie Sint Maarten. Wynajem apartamenty na Saba to ucieczka od zgiełku i obleganych kurortów wakacyjnych. Wyspa Saba jest jedyna w swoim rodzaju, wyrożnia się bowiem brakiem naturalnych plaż w przeciwieństwie do Aruby czy Curaco. Mimo to wyspa oferuje prawdziwy wypoczynek i relaks. Pasjonaci natury będą jednak wyspą zauroczeni. Większą część wyspy zajmują lasy deszczowe. Mając odrobinę szczęścia podczas wędrówki w lasach równikowych można spotkać niejadowite gatunki weży. Na wyspie panują idealne warunki do divingu i nurkowania z rurką. Wyspa Saba słynie przede wszystkim z fantastycznej rafy koralowej. Prawdziwym El Dorado dla nurków jest National Marine Park. Zecydując się na domy wakacyjne na Saba , spędzisz niezapomniane wakacje.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspie Saba. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 2 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag