Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Apartamenty Burgenland i domki letniskowe Burgenland – wczasy Burgenland

Burgenland
Dowolne daty
2 gości
Wczasy Burgenland to niezapomniane chwile w najmłodszym i najmniejszym pod względem liczby ludności kraju związkowym w Austrii.
DALSZE INFORMACJE »

Burgenland: Nasze rekomendacje dla Państwa

Mörbisch am See, Gemeinde Mörbisch am See, Burgenland
80 m² Dom
7 2
4,6 / 5
„Znakomity“
od 2.298 zł
za 1 tydzień
Donnerskirchen, Gemeinde Donnerskirchen, Burgenland
80 m² Apartament
6 2
4,9 / 5
„Znakomity“
od 2.294 zł
za 1 tydzień
Rust, Burgenland, Austria
30 m² Apartament
3 1
4,7 / 5
„Znakomity“
od 2.410 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Od Jeziora Nezyderskiego na północy do bogatych w lasy obszarów górzystych na południu oferuje liczne mieszkania wakacyjne Burgenland i domki letniskowe Burgenland chętnie wynajmowane przez turystów z całej Europy. 300 dni słonecznych w roku, malownicze wioski, pielęgnowana tradycja, nienaruszona przyroda i wyśmienite wina zapraszają do spędzenia w tym fascynującym regionie najpiękniejszych dni w roku. Naprawdę warto wybrać się na wczasy Burgenland wynajmując apartament Burgenland lub domek kempingowy Burgenland i zwiedzić ten piękny region. Jeśli są Państwo smakoszami wina, to warto wybrać się także na urlop do Akwitanii. W centralnej części regionu znajdują się słynne na całym świecie winnice Bordeaux, które również warto zobaczyć. Domki letniskowe Akwitania gwarantują Państwu niezapomniany urlop. A może chcieliby Państwo spędzić swój urlop w kraju? Polecamy apartamenty Ińsko oraz apartamenty Jarosławiec w województwie zachodniopomorskim.

Największą atrakcją turystyczną Burgenlandu jest Neusiedler See, czyli Jezioro Nezyderskie będące typowym jeziorem stepowym - jednym z nielicznych w tej części Europy. Jego brzegi porośnięte są trzciną. W tym idyllicznym środowisku swój dom znalazło ponad 100 różnych gatunków ptaków, susły, tchórze oraz rzadkie odmiany orchidei i wrzosu. Neusiedler See to jezioro płytkie, bezodpływowe, zasolone i okresowo wysychające. O wyjątkowości obszaru możesz przekonać się wynajmując apartament Burgenland lub domek letniskowy Burgenland. Na wschodnim brzegu jeziora będącym jedynym pasem wybrzeża nie porośniętym trzciną znajduje się miejscowość Podersdorf. Dzięki łagodnemu klimatowi oraz możliwości uprawiania żeglarstwa i surfingu, panuje tu niemal karaibska atmosfera. Południowa część Burgenlandu ma natomiast walory rekreacyjne. Znajdują się tu bowiem liczne uzdrowiska oraz wody mineralne. Stolicą regionu jest miasto Eisenstadt, którego symbolem jest zamek obronny Esterhàzy. W jednej z jego sal – w sali Haydna - także obecnie odbywają się wspaniałe koncerty. Inne warte zobaczenia zabytki to: ratusz i kamienice z XVII wieku, dom a obecnie muzeum Haydna, gotycki kościół św. Marcina oraz gotycko – barokowy kościół Franciszkanów.

Tanie wczasy Burgenland są naprawdę możliwe!

Warto odwiedzić też Lutzmannsburg oraz St. Margarithen z największym austriackim parkiem rozrywki. Jeśli planujesz wczasy w Austrii, mieszkania wakacyjne Burgenland lub domki letniskowe Burgenland to wspaniały pomysł. Ulubionym zajęciem turystów są w regionie Burgenland piesze wędrówki, jazda konna lub wycieczki rowerowe, które najlepiej umożliwiają poznać te piękne okolice. Mieszkania wakacyjne Burgenland i domki kempingowe Burgenland to gwarancja niezapomnianego urlopu. Apartamenty Burgenland i domki letniskowe Burgenland są przytulne i idealnie wyposażone. Świetnie nadają się na wczasy rodzinne lub z przyjaciółmi, gdyż zapewniają spokój i niezależność, a każdy ma wystarczająco miejsca dla siebie. Jeśli jednak wolą Państwo spędzić tym razem urlop we Włoszech, to polecamy naszą ofertę domków letniskowych oraz apartamentów Jezioro Garda.

Zapraszamy również na urlop do Polski: domki Siemiany, domki Przyjezierze, Pogorzelica oraz apartamenty Poddąbie to gwarancja udanego urlopu!  A jeżeli mają Państwo ochotę na urlop nad Morzem Północnym polecamy nasze apartamenty Nebel Niemcy.

image-tag