Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty nad Neusiedler See - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty nad Neusiedler See - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty nad Neusiedler See

Jezioro Nezyderskie
Dowolne daty
Goście
Być może największym skarbem turystycznym Austrii są Alpy, ale jest tu też wiele niezwykle interesujących, choć nieco mniej znanych miejsc, takich jak Jezioro Nezyderskie. Jezioro Nezyderskie jest położone na pograniczu Austrii i Węgier.
DALSZE INFORMACJE »

Jezioro Nezyderskie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Rust
Apartament
6 2
Rust, Burgenland, Austria
od 696 zł
za noc
Apartament Rust
Apartament
3 1
Rust, Burgenland, Austria
od 598 zł
za noc
Dom Sankt Andrä am Zicksee
Dom
5 2
Sankt Andrä am Zicksee, Gemeinde Sankt Andrä am Zicksee, Austria
od 495 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Rust
wifi
Apartament
6 2
Rust, Burgenland, Austria
od 696 zł
za noc
Apartament wifi Rust
wifi
Apartament
3 1
Rust, Burgenland, Austria
od 598 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Sankt Andrä am Zicksee
Kuchnia
Dom
5 2
Sankt Andrä am Zicksee, Gemeinde Sankt Andrä am Zicksee, Austria
od 514 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Cisza, spokój, wypoczynek i relaks - to wszystko znajdą Państwo w domkach letniskowych Jezioro Nezyderskie

W okresie komunizmu dostęp do niego ograniczał nieco fakt że znajdowało się w państwach przedzielonych żelazną kurtyną, stąd nie jest ono w Polsce tak znane jak choćby położony również w tym regionie węgierski Balaton. Dziś już bez problemów każdy kto zdecyduje się wynająć nad Jezioro Nezyderskie domki letniskowe albo skuszą go obecne przy Jezioro Nezyderskie apartamenty, będzie mógł podziwiać uroki tego pięknego i nietypowego bardzo dla tej części świata jeziora. Jego nietypowość przejawia się po pierwsze w tym że jest ono płytkie, gdyż jego maksymalna głębokość to zaledwie dwa metry, co w przypadku olbrzymiego jeziora o rozmiarze 157 kilometrów kwadratowych jest niezwykle zaskakującą cechą. Po drugie jest one bezodpływowe. Obydwie te rzeczy są typowe raczej dla jezior znajdujących się pośród stepów w Azji. Z kolei duża powierzchnia jeziora sprawia że bywa one nazywane Wiedeńskim Morzem. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także: domki letniskowe Vietri sul Mare, apartamenty Boğazkent, kwatery Dudelange .

Pokoje wakacyjne Jezioro Nezyderskie to wypoczynek nad wspaniałym jeziorem z niesamowitymi widokami

Jezioro Nezyderskie zaskakuje również mocno swoim niestandardowym, silnie porośniętym trzciną wybrzeżem. Gęste zarośla sprawiają że nie jest to niestety idealne miejsce dla miłośników plaż i kąpieli w wodzie, jednak spędzenie urlopu nad Jezioro Nezyderskie domki letniskowe lub zamieszkanie nad Jezioro Nezyderskie apartamenty jest wyborem szczególnie trafnym dla tych z Państwa którzy uwielbiają rekreacyjną jazdę na rowerze, gdyż okolica obfituje w malownicze szlaki czekające na rowerzystów, gdzie podczas podróży na dwóch kółkach można podziwiać zarówno urokliwe małe miasteczka jak i imponujące pałace dawnych możnowładców.

Chociaż Jeziora Nezyderskiego nie można polecić jako miejsca do kąpieli, to jest to znakomite miejsce na wczasy, jeżeli są Państwo miłośnikami sportów wodnych. Niezależnie czy lubią Państwo żeglarstwo czy też są amatorami windsurfingu to znajdą Państwo tutaj doskonałe miejsce do uprawiania tych sportów, wyposażone w bardzo rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. Na wczasowiczów czekają liczne nad Jezioro Nezyderskie domki letniskowe, a dla zamożniejszych gości komfortowe nad Jezioro Nezyderskie apartamenty w otaczających jezioro pięknych austriackich miasteczkach. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania nad Neusiedler See?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami nad Neusiedler See są apartamenty oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 365 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi nad Neusiedler See?

Wyszukując zakwaterowanie nad Neusiedler See z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 290 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 56 m², a hotele - 31 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty nad Neusiedler See?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty nad Neusiedler See o średniej cenie 687 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup nad Neusiedler See. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag