Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Dolnej Austrii

Dolna Austria
Dowolne daty
2 gości
Dolna Austria to region, który kusi przede wszystkim różnorodnością. W zależności od tego, w którym kwartale landu się zatrzymamy, czekają na nas całkowicie odmienne krajobrazy. Waldviertel nazywany bywa europejską Kanadą. Spotkamy tutaj gęste, dziewicze lasy, które pozwolą wędrować całymi godzinami.
DALSZE INFORMACJE »

Dolna Austria: Nasze rekomendacje dla Państwa

Dom Hagenbrunn 6
75 m² Dom
6 2
Hagenbrunn, Gemeinde Hagenbrunn, Dolna Austria
4,8 / 5
„Znakomity“
od 3.603 zł
za 1 tydzień
Apartament Türnitz 5
50 m² Apartament
5 1
Türnitz, Gemeinde Türnitz, Dolna Austria
4,8 / 4
„Wybitny“
od 2.375 zł
za 1 tydzień
Dom Kaumberg 5
100 m² Dom
5 2
Kaumberg, Gemeinde Kaumberg, Dolna Austria
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.880 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Watzelsdorf
wifi
28 m² Apartament
3 1
Watzelsdorf, Gemeinde Zellerndorf, Dolna Austria
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.644 zł
za 1 tydzień
Apartament wifi Himberg
wifi
Apartament
4 1
Himberg, Gemeinde Himberg, Dolna Austria
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.813 zł
za 1 tydzień
Dom wifi Bromberg
wifi
80 m² Dom
8 2
Bromberg, Gemeinde Bromberg, Dolna Austria
4,7 / 4
„Wybitny“
od 8.563 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Rabenstein an der Pielach
Balkon/Patio
352 m² Dom
10 4
Rabenstein an der Pielach, Gemeinde Rabenstein an der Pielach, Dolna Austria
5,0 / 5
„Znakomity“
od 12.213 zł
za 1 tydzień
Apartament Balkon/Patio Himberg
Balkon/Patio
Apartament
6 1
Himberg, Gemeinde Himberg, Dolna Austria
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.129 zł
za 1 tydzień
Dom Balkon/Patio Grub an der March
Balkon/Patio
Dom
2 1
Grub an der March, Gemeinde Angern an der March, Dolna Austria
4,9 / 5
„Znakomity“
od 2.655 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Schottwien
Ogród
Apartament
3 1
Schottwien, Schottwien, Dolna Austria
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.576 zł
za 1 tydzień
Apartament Ogród Watzelsdorf
Ogród
28 m² Apartament
3 1
Watzelsdorf, Gemeinde Zellerndorf, Dolna Austria
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.644 zł
za 1 tydzień
Apartament Ogród Türnitz
Ogród
Apartament
5 1
Türnitz, Gemeinde Türnitz, Dolna Austria
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.190 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

W Weinviertel wytwarzane są najszlachetniejsze austryjackie alkohole. Właściwie w każdym miasteczku będziemy mieli okazję skosztowania lokalnego trunku oraz posłuchania opowieści gospodarza. Dopełnieniem gamy krajobrazów landu są Alpy Wiedeńskie, które z kolei stwarzają okazję do trekkingu i wysokogórskich wycieczek rowerowych. Nie należy też zapominać, że geograficznie Wiedeń leży na terenie landu (formalnie jest osobnym krajem związkowym). Jeśli wynajmiemy noclegi w Dolnej Austrii, będziemy więc mieli świetną okazję do zwiedzenia stolicy państwa.

Dom wakacyjny w Dolnej Austrii - wczasy dla piechurów

Przez lata popularnością wśród globtroterów cieszyły się głównie wyprawy górskie. Obecnie piechurzy zaczynają doceniać tereny płaskie. I właśnie tych, którzy lubią piesze wycieczki po równinach, przyciąga kwartał Waldviertel. Region słynie przede wszystkim z gęstych lasów nieskażonych ręką człowieka. Zobaczymy tutaj jednak także malownicze łąki i torfowiska. Wiadomo, że wycieczka jest tym lepsza, im ciekawszy cel czeka na jej końcu. Będziemy mogli wędrować w kierunku zamku Grafenneg lub jednej ze słynnych chyboczących się skał (Wackelsteine). Te niesamowite formacje geologiczne od zawsze budzą zaciekawienie i są obiektem wielu legend. Domki wakacyjne w Dolnej Austrii warto zarezerwować właśnie w tym kwartale. Mieszkając w Waldviertel będziemy mogli swobodnie odbywać wycieczki po całym landzie. Po zakończeniu zwiedzania wrócimy do zacisznej kwatery zaszytej wśród lasów.

Wakacje w piwniczce z winem

Dom wakacyjny w Dolnej Austrii pozwoli nam się poczuć jak podczas wypadu na Węgry czy Francji. Kwartał Weinviertel udowadnia, że wakacje na wsi nie muszą być nudne. W tym regionie będziemy mieli unikalną okazję skosztowania lokalnych trunków. Zapoznamy się nie tylko ze smakiem austryjackich win, ale też z kulturą, w jaką obrosła hodowla winorośli. Wielu producentów z radością zaprasza na degustacje i potrafi godzinami opowiadać o historii i charakterystyce danej odmiany. Domek wakacyjny w Dolnej Austrii pozwoli także zapoznać się z niesamowitymi krajobrazami okolic. Podziwiać możemy ciągnące się aż po horyzont winne pola oraz zaułki winiarskie - prawdziwe ostoje spokoju.

Nocleg w Dolnej Austrii dla narciarzy

Dom wakacyjny w Dolnej Austrii to świetny pomysł nie tylko latem i wiosną, ale też zimą. Tą porą roku najlepiej wybrać się w Alpy Wiedeńskie. Tak bywa nazywane pasmo wapienne skupione wokół szczytu Schneeberg. Góra leży niespełna 65 kilometrów od stolicy. Zapaleni wiedeńscy narciarze wyskakują na jeden dzień, aby cieszyć się szusowaniem po stokach Rax i samej Śnieżnej Góry. Warto pamiętać, że domki wakacyjne w Dolnej Austrii pozwolą nam połączyć wakacje na wsi z turystyką miejską. W razie trudnych warunków lub jeśli szusowanie, jakimś cudem, nam się znudzi, możemy na jeden dzień wyjechać zwiedzać Schonnbrunn. Ośrodek narciarski Puchberg w Alpach Wiedeńskich oferuje kilka dobrze przygotowanych tras narciarskich o zróżnicowanej trudności. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno początkujący narciarze, jak i doświadczeni wyjadacze. Kwartał oferuje także trasy stworzone z myślą o narciarstwie biegowym oraz oczywiście infrastrukturą przystosowaną do kompleksowej obsługi miłośników białego szaleństwa. Jeśli marzysz o wakacjach pełnych różnorodnych doświadczeń, to Dolna Austria może okazać się dla Ciebie wymarzonym celem podróży!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Dolnej Austrii?

Apartamenty i hotele to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Dolnej Austrii. Z ponad 397 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Dolnej Austrii?

Wyszukując zakwaterowanie w Dolnej Austrii z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 197 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 84 m², a hotele - 30 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Dolnej Austrii?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Dolnej Austrii. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 508 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie apartamenty mieszczą 4 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dolnej Austrii. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag