Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dolnej Austrii - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dolnej Austrii - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dolnej Austrii

Dolna Austria
Dowolne daty
Goście
Dolna Austria to region, który kusi przede wszystkim różnorodnością. W zależności od tego, w którym kwartale landu się zatrzymamy, czekają na nas całkowicie odmienne krajobrazy. Waldviertel nazywany bywa europejską Kanadą. Spotkamy tutaj gęste, dziewicze lasy, które pozwolą wędrować całymi godzinami.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament wifi Mannsdorf an der Donau
-34%
24 cze - 1 lip
wifi
100 m² Apartament
4 2
Mannsdorf an der Donau, Gemeinde Mannsdorf an der Donau, Dolna Austria
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 628 zł 958 zł
za noc
Apartament wifi St. Aegyd am Neuwalde
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
65 m² Apartament
4 1
St. Aegyd am Neuwalde, Gemeinde Sankt Aegyd am Neuwalde, Dolna Austria
od 408 zł
za noc
Apartament wifi Pressbaum
wifi
45 m² Apartament
2 1
Pressbaum, Gemeinde Pressbaum, Dolna Austria
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 418 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Aggsbach Markt
-21%
3 cze - 10 cze
Ogród
120 m² Apartament
6 2
Aggsbach Markt, Aggsbach, Dolna Austria
od 622 zł 788 zł
za noc
Apartament Ogród Bergern im Dunkelsteinerwald
-52%
4 lis - 11 lis
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
130 m² Apartament
6 2
Bergern im Dunkelsteinerwald, Gemeinde Bergern im Dunkelsteinerwald, Dolna Austria
od 446 zł 924 zł
za noc
Apartament Ogród Trattenbach
Ogród
40 m² Apartament
4 1
Trattenbach, Gemeinde Trattenbach, Dolna Austria
od 208 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Aggsbach Markt
Balkon/Patio
38 m² Apartament
3 1
Aggsbach Markt, Aggsbach, Dolna Austria
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 272 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Trattenbach
Balkon/Patio
49 m² Apartament
4 1
Trattenbach, Gemeinde Trattenbach, Dolna Austria
od 208 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Herrnbaumgarten
Balkon/Patio
Apartament
2 1
Herrnbaumgarten, Gemeinde Herrnbaumgarten, Dolna Austria
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 337 zł
za noc
Sprawdź inne

Dolna Austria: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Maiersdorf
Nocleg
2 1
Maiersdorf, Hohe Wand, Dolna Austria
od 359 zł
za noc
Apartament Pressbaum
45 m² Apartament
4 1
Pressbaum, Gemeinde Pressbaum, Dolna Austria
od 418 zł
za noc
Nocleg Arbesbach
Nocleg
2 1
Arbesbach, Gemeinde Arbesbach, Dolna Austria
od 378 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Dolnej Austrii?

Wynajmij dom wakacyjny w Dolnej Austrii i przeżyj wczasy wśród wzgórz i winnic

W Weinviertel wytwarzane są najszlachetniejsze austryjackie alkohole. Właściwie w każdym miasteczku będziemy mieli okazję skosztowania lokalnego trunku oraz posłuchania opowieści gospodarza. Dopełnieniem gamy krajobrazów landu są Alpy Wiedeńskie, które z kolei stwarzają okazję do trekkingu i wysokogórskich wycieczek rowerowych. Nie należy też zapominać, że geograficznie Wiedeń leży na terenie landu (formalnie jest osobnym krajem związkowym). Jeśli wynajmiemy noclegi w Dolnej Austrii, będziemy więc mieli świetną okazję do zwiedzenia stolicy państwa.

Dom wakacyjny w Dolnej Austrii - wczasy dla piechurów

Przez lata popularnością wśród globtroterów cieszyły się głównie wyprawy górskie. Obecnie piechurzy zaczynają doceniać tereny płaskie. I właśnie tych, którzy lubią piesze wycieczki po równinach, przyciąga kwartał Waldviertel. Region słynie przede wszystkim z gęstych lasów nieskażonych ręką człowieka. Zobaczymy tutaj jednak także malownicze łąki i torfowiska. Wiadomo, że wycieczka jest tym lepsza, im ciekawszy cel czeka na jej końcu. Będziemy mogli wędrować w kierunku zamku Grafenneg lub jednej ze słynnych chyboczących się skał (Wackelsteine). Te niesamowite formacje geologiczne od zawsze budzą zaciekawienie i są obiektem wielu legend. Domki wakacyjne w Dolnej Austrii warto zarezerwować właśnie w tym kwartale. Mieszkając w Waldviertel będziemy mogli swobodnie odbywać wycieczki po całym landzie. Po zakończeniu zwiedzania wrócimy do zacisznej kwatery zaszytej wśród lasów.

Wakacje w piwniczce z winem

Dom wakacyjny w Dolnej Austrii pozwoli nam się poczuć jak podczas wypadu na Węgry czy Francji. Kwartał Weinviertel udowadnia, że wakacje na wsi nie muszą być nudne. W tym regionie będziemy mieli unikalną okazję skosztowania lokalnych trunków. Zapoznamy się nie tylko ze smakiem austryjackich win, ale też z kulturą, w jaką obrosła hodowla winorośli. Wielu producentów z radością zaprasza na degustacje i potrafi godzinami opowiadać o historii i charakterystyce danej odmiany. Domek wakacyjny w Dolnej Austrii pozwoli także zapoznać się z niesamowitymi krajobrazami okolic. Podziwiać możemy ciągnące się aż po horyzont winne pola oraz zaułki winiarskie - prawdziwe ostoje spokoju.

Nocleg w Dolnej Austrii dla narciarzy

Dom wakacyjny w Dolnej Austrii to świetny pomysł nie tylko latem i wiosną, ale też zimą. Tą porą roku najlepiej wybrać się w Alpy Wiedeńskie. Tak bywa nazywane pasmo wapienne skupione wokół szczytu Schneeberg. Góra leży niespełna 65 kilometrów od stolicy. Zapaleni wiedeńscy narciarze wyskakują na jeden dzień, aby cieszyć się szusowaniem po stokach Rax i samej Śnieżnej Góry. Warto pamiętać, że domki wakacyjne w Dolnej Austrii pozwolą nam połączyć wakacje na wsi z turystyką miejską. W razie trudnych warunków lub jeśli szusowanie, jakimś cudem, nam się znudzi, możemy na jeden dzień wyjechać zwiedzać Schonnbrunn. Ośrodek narciarski Puchberg w Alpach Wiedeńskich oferuje kilka dobrze przygotowanych tras narciarskich o zróżnicowanej trudności. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno początkujący narciarze, jak i doświadczeni wyjadacze. Kwartał oferuje także trasy stworzone z myślą o narciarstwie biegowym oraz oczywiście infrastrukturą przystosowaną do kompleksowej obsługi miłośników białego szaleństwa. Jeśli marzysz o wakacjach pełnych różnorodnych doświadczeń, to Dolna Austria może okazać się dla Ciebie wymarzonym celem podróży!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Dolnej Austrii?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Dolnej Austrii. Z ponad 289 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Dolnej Austrii?

Wyszukując zakwaterowanie w Dolnej Austrii z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 207 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 60 m², a domy - 315 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Dolnej Austrii?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Dolnej Austrii. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 903 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dolnej Austrii. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag