Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dolnej Austrii - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dolnej Austrii - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dolnej Austrii

Dolna Austria
Dowolne daty
Goście
Dolna Austria to region, który kusi przede wszystkim różnorodnością. W zależności od tego, w którym kwartale landu się zatrzymamy, czekają na nas całkowicie odmienne krajobrazy. Waldviertel nazywany bywa europejską Kanadą. Spotkamy tutaj gęste, dziewicze lasy, które pozwolą wędrować całymi godzinami.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Dolnej Austrii?

Dolna Austria: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Frankenfels
Dom
4 1
Frankenfels, Gemeinde Frankenfels, Dolna Austria
od 302 zł
za noc
Dom Angern an der March
-24%
22 sty - 29 sty
Dom
9 1
Angern an der March, Gemeinde Angern an der March, Dolna Austria
od 566 zł 744 zł
za noc
Apartament Groß-Neusiedl
60 m² Apartament
4 1
Groß-Neusiedl, Powiat Gmünd, Dolna Austria
od 331 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród Gumprechtsfelden
-26%
29 sty - 5 lut
Ogród
95 m² Dom
6 3
Gumprechtsfelden, Wieselburg-Land, Dolna Austria
od 284 zł 386 zł
za noc
Apartament Ogród Reichenau an der Rax
-41%
19 mar - 26 mar
Ogród
Apartament
2 1
Reichenau an der Rax, Gemeinde Reichenau an der Rax, Dolna Austria
od 511 zł 860 zł
za noc
Dom Ogród Gumprechtsfelden
-21%
6 maj - 13 maj
Ogród
95 m² Dom
6 3
Gumprechtsfelden, Wieselburg-Land, Dolna Austria
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 583 zł 736 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Zamek Sauna Sankt Pölten
Sauna
6000 m² Zamek
20 10
Sankt Pölten, Dolna Austria, Austria
od 15.558 zł
za noc
Domek letniskowy Sauna Dürnstein
Sauna
65 m² Domek letniskowy
4 1
Dürnstein, Gemeinde Dürnstein, Dolna Austria
od 653 zł
za noc
Domek letniskowy Sauna Dürnstein
Sauna
75 m² Domek letniskowy
5 1
Dürnstein, Gemeinde Dürnstein, Dolna Austria
od 695 zł
za noc
Zobacz inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Ertl
Kuchnia
150 m² Apartament
6 2
Ertl, Powiat Amstetten, Dolna Austria
od 266 zł
za noc
Dom Kuchnia Lunz am See
Kuchnia
75 m² Dom
4 2
Lunz am See, Powiat Scheibbs, Dolna Austria
od 480 zł
za noc
Apartament Kuchnia Edlitz
Kuchnia
40 m² Apartament
3 1
Edlitz, Gemeinde Edlitz, Dolna Austria
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 304 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wynajmij dom wakacyjny w Dolnej Austrii i przeżyj wczasy wśród wzgórz i winnic

W Weinviertel wytwarzane są najszlachetniejsze austryjackie alkohole. Właściwie w każdym miasteczku będziemy mieli okazję skosztowania lokalnego trunku oraz posłuchania opowieści gospodarza. Dopełnieniem gamy krajobrazów landu są Alpy Wiedeńskie, które z kolei stwarzają okazję do trekkingu i wysokogórskich wycieczek rowerowych. Nie należy też zapominać, że geograficznie Wiedeń leży na terenie landu (formalnie jest osobnym krajem związkowym). Jeśli wynajmiemy noclegi w Dolnej Austrii, będziemy więc mieli świetną okazję do zwiedzenia stolicy państwa.

Dom wakacyjny w Dolnej Austrii - wczasy dla piechurów

Przez lata popularnością wśród globtroterów cieszyły się głównie wyprawy górskie. Obecnie piechurzy zaczynają doceniać tereny płaskie. I właśnie tych, którzy lubią piesze wycieczki po równinach, przyciąga kwartał Waldviertel. Region słynie przede wszystkim z gęstych lasów nieskażonych ręką człowieka. Zobaczymy tutaj jednak także malownicze łąki i torfowiska. Wiadomo, że wycieczka jest tym lepsza, im ciekawszy cel czeka na jej końcu. Będziemy mogli wędrować w kierunku zamku Grafenneg lub jednej ze słynnych chyboczących się skał (Wackelsteine). Te niesamowite formacje geologiczne od zawsze budzą zaciekawienie i są obiektem wielu legend. Domki wakacyjne w Dolnej Austrii warto zarezerwować właśnie w tym kwartale. Mieszkając w Waldviertel będziemy mogli swobodnie odbywać wycieczki po całym landzie. Po zakończeniu zwiedzania wrócimy do zacisznej kwatery zaszytej wśród lasów.

Wakacje w piwniczce z winem

Dom wakacyjny w Dolnej Austrii pozwoli nam się poczuć jak podczas wypadu na Węgry czy Francji. Kwartał Weinviertel udowadnia, że wakacje na wsi nie muszą być nudne. W tym regionie będziemy mieli unikalną okazję skosztowania lokalnych trunków. Zapoznamy się nie tylko ze smakiem austryjackich win, ale też z kulturą, w jaką obrosła hodowla winorośli. Wielu producentów z radością zaprasza na degustacje i potrafi godzinami opowiadać o historii i charakterystyce danej odmiany. Domek wakacyjny w Dolnej Austrii pozwoli także zapoznać się z niesamowitymi krajobrazami okolic. Podziwiać możemy ciągnące się aż po horyzont winne pola oraz zaułki winiarskie - prawdziwe ostoje spokoju.

Nocleg w Dolnej Austrii dla narciarzy

Dom wakacyjny w Dolnej Austrii to świetny pomysł nie tylko latem i wiosną, ale też zimą. Tą porą roku najlepiej wybrać się w Alpy Wiedeńskie. Tak bywa nazywane pasmo wapienne skupione wokół szczytu Schneeberg. Góra leży niespełna 65 kilometrów od stolicy. Zapaleni wiedeńscy narciarze wyskakują na jeden dzień, aby cieszyć się szusowaniem po stokach Rax i samej Śnieżnej Góry. Warto pamiętać, że domki wakacyjne w Dolnej Austrii pozwolą nam połączyć wakacje na wsi z turystyką miejską. W razie trudnych warunków lub jeśli szusowanie, jakimś cudem, nam się znudzi, możemy na jeden dzień wyjechać zwiedzać Schonnbrunn. Ośrodek narciarski Puchberg w Alpach Wiedeńskich oferuje kilka dobrze przygotowanych tras narciarskich o zróżnicowanej trudności. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno początkujący narciarze, jak i doświadczeni wyjadacze. Kwartał oferuje także trasy stworzone z myślą o narciarstwie biegowym oraz oczywiście infrastrukturą przystosowaną do kompleksowej obsługi miłośników białego szaleństwa. Jeśli marzysz o wakacjach pełnych różnorodnych doświadczeń, to Dolna Austria może okazać się dla Ciebie wymarzonym celem podróży!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Dolnej Austrii?

Hotele i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Dolnej Austrii. Z ponad 2.660 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Dolnej Austrii?

Wyszukując zakwaterowanie w Dolnej Austrii z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 214 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 30 m², a apartamenty - 71 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Dolnej Austrii?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Dolnej Austrii. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 670 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dolnej Austrii. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag