Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dolnej Austrii - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dolnej Austrii - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dolnej Austrii

Donau
Dowolne daty
Goście
Austria to jeden z najciekawszych turystycznie krajów, wyróżniający się piękną przyrodą i licznymi zabytkami. Nie inaczej jest z leżącą nad Dunajem prowincją Dolna Austria. Dolna Austria to największy z krajów związkowych wchodzących w skład państwa Austriackiego.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament wifi Aggsbach Markt
-19%
17 cze - 24 cze
wifi
120 m² Apartament
6 2
Aggsbach Markt, Aggsbach, Austria
od 626 zł 770 zł
za noc
Apartament wifi Aggsbach Markt
wifi
38 m² Apartament
3 1
Aggsbach Markt, Aggsbach, Austria
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 270 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Dürnstein
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
130 m² Dom
4 2
Dürnstein, Powiat Krems-Land, Austria
od 1.231 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Urfahr
Balkon/Patio
Dom
2 1
Urfahr, Gemeinde Leiben, Austria
od 475 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Friedersdorf
Kuchnia
50 m² Apartament
5 1
Friedersdorf, Powiat Krems-Land, Austria
od 418 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Donau: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Aggsbach Markt
50 m² Apartament
4 1
Aggsbach Markt, Aggsbach, Austria
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 267 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Dolnej Austrii?

Dunaj Dolna Austria apartamenty i domki letniskowe to właściwa decyzja i udane wakacje

Położony jest na północy kraju i charakteryzuje się większym zróżnicowaniem terenu niż południowa czysto alpejska część Austrii, gdyż krajobraz alpejski stopniowo zmienia się na wyżynny. Wybierając w regionie Dunaj Dolna Austria domki letniskowe lub wynajmując w Dunaj Dolna Austria apartamenty będą mogli Państwo cieszyć się nie tylko piękną i różnorodną przyrodą, ale i licznymi zabytkami, gdyż region ten był obszarem występowania zaawansowanej cywilizacji już od czasów rzymskich jako graniczna prowincja Imperium Romanum, a stolica prowincji Sankt Pölten powstała na gruzach rzymskiego Aleium Cetium. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także: domki letniskowe Karlshagen, apartamenty Arendal, zakwaterowanie Karlstejn.

Zakwaterowanie Dunaj Dolna Austria oferuje malownicze widoki i wiele atrakcji dla każdego z Państwa

Cechą charakterystyczną Dolnej Austrii są występujące tu licznie winnice. Szczególnie słynie z tego region Weinviertel, którego sama nazwa w dosłownym tłumaczeniu brzmi Winna Ćwiartka lub Winny Kwartał. Z pewnością zauroczą tu Państwa niezwykle malownicze wzniesienia porośnięte winoroślami i robiące niesamowite wrażenie winne piwniczki zgrupowane przy specjalnych ulicach nazywanych „Kellergassen” w niezwykle urokliwym miasteczku Retz. Dziś pełnią one głównie funkcje turystyczne, a imponujące w nich jest szczególnie fakt że mają wielokondygnacyjny charakter. Jeżeli zdecydują się Państwo na przyjazd do Dunaj Dolna Austria domki letniskowe lub zarezerwują w Dunaj Dolna Austria apartamenty to z pewnością możliwość poznania walorów miejscowego wina będzie jednym z niezapomnianych fragmentów wizyty.

Regionem Dolnej Austrii słynącym z produkcji maku jest z kolei Waldviertel, aczkolwiek jego największą atrakcją są piękne lasy i liczne ruiny starych zabudowań sakralnych i militarnych. Na miłośników narciarstwa którzy wybiorą w prowincji Dunaj Dolna Austria apartamenty lub zechcą zamieszkać w domki letniskowe Dunaj Dolna Austria czeka ośrodek sportów zimowych „Zauberberg”, czyli Magiczna Góra. Za czasów monarchii Austro-Węgierskiej był to jeden z najpopularniejszych ośrodków na świecie posiadający już w połowie dziewiętnastego wieku kolejkę wysokogórską. Dziś również kusi niezwykle bogatą sportową infrastrukturą. Dla kochających wodę czeka z kolei podwiedeńskie Baden, gdzie oprócz licznych zabytków i kasyna, wspaniałą atrakcje stanowią baseny termalne. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są:

  • wakacje Luxemburg
  • wille Strassen
  • noclegi Rantum
  • zakwaterowanie Side

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Dolnej Austrii?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Dolnej Austrii. Z ponad 91 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Dolnej Austrii?

Z Casamundo w Dolnej Austrii znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 269 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (51 m²) i domy (130 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Dolnej Austrii?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Dolnej Austrii o średniej cenie 859 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dolnej Austrii. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag