Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Hallstatt - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Hallstatt - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Hallstatt

Hallstatt
Dowolne daty
Goście
Hallstatt to niewielka austriacka miejscowość leżąca nad Jeziorem Halsztackim w Alpach Salzburskich. Zamieszkuje ją niewiele ponad 900 mieszkańców. Usytuowana jest na wysokości 508 m n.p.m.
DALSZE INFORMACJE »

Hallstatt: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Hallstatt
Apartament
3 1
Hallstatt, Gemeinde Hallstatt, Austria
od 366 zł
za noc
Dom Hallstatt
Dom
10 4
Hallstatt, Gemeinde Hallstatt, Austria
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 665 zł
za noc
Dom Hallstatt
-62%
6 lis - 13 lis
Dom
24 1
Hallstatt, Gemeinde Hallstatt, Austria
od 1.267 zł 3.294 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Hallstatt
-46%
11 cze - 18 cze
wifi
50 m² Apartament
2 2
Hallstatt, Gemeinde Hallstatt, Austria
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 560 zł 1.031 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Hallstatt
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
100 m² Dom
5 2
Hallstatt, Gemeinde Hallstatt, Austria
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 967 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Hallstatt
-71%
16 paź - 23 paź
Kominek
Dom
24 1
Hallstatt, Gemeinde Hallstatt, Austria
od 973 zł 3.308 zł
za noc
Dom Kominek Hallstatt
Kominek
Dom
8 1
Hallstatt, Gemeinde Hallstatt, Austria
od 692 zł
za noc
Dom Kominek Hallstatt
-59%
15 lis - 22 lis
Kominek
110 m² Dom
6 3
Hallstatt, Gemeinde Hallstatt, Austria
od 672 zł 1.643 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki letniskowe Hallstatt i apartamenty Hallstatt – wymarzone wczasy w Alpach

Spoglądając na ukształtowanie całej miejscowości można stwierdzić, że jest ona wciśnięta między strome i skaliste zbocza a taflę jeziora. Historia powstania miasteczka związana jest z miejscowymi pokładami soli kamiennej. Badania historyczne wykazują, iż pierwsze jej wydobywanie rozpoczęto w okolicy już około 4 tysiące lat temu. Miejscowość do początku XX wieku komunikowała się ze światem jedynie poprzez jezioro. Dopiero potem stworzono krętą drogę szosową. Bardzo głośno zrobiło się o Hallstatt w czerwcu 2012 roku, kiedy to okazało się, iż w Chinach w miejscowości Huizhou za blisko miliard dolarów stworzono kopię całego miasta. Już sam fakt, że ktoś za tak ogromną sumę pieniędzy zdecydował się skopiować to miasto, świadczy o tym, iż koniecznie warto zdecydować się na domki letniskowe Hallstatt, by móc zobaczyć to przepiękne miejsce.

Wypoczynek w Hallstatt to wypoczynek na świeżym powietrzu


Bez dwóch zdań Hallstatt należy do jednych z najpiękniejszych austriackich miasteczek. Region wokół jeziora wraz z miasteczkiem został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W Hallstatt jest bardzo wiele do odkrycia. Wśród najwybitniejszych atrakcji, które warto zobaczyć są między innymi: Kościół katolicki ze sławnym gotyckim ołtarzem, najstarsza kopalnia soli kamiennej na świecie, która jest położona na wysokości 800 m n.p.m., prehistoryczne cmentarzysko, na którym znajduje się ponad trzy tysiące grobów, kilka przepięknych jaskini, parków przyrody, przepięknych górskich dolin. Jeśli zdecydują się Państwo na domki letniskowe w Hallstatt i apartamenty w Hallstatt, to mogą się stać one znakomitymi punktami, z których można wyruszać na okoliczne wycieczki.

Zdecydowanie jest to jeden z najpiękniejszych austriackich regionów, który idealnie nadaje się na miejsce urlopu o każdej prze roku. Można zaznać w nim ciszy i spokoju, odpocząć od tłumów ludzi, hałasu oraz wielkich miast. W czasie każdej pory roku można uprawiać przeróżne rodzaje sportów. Szczególnie warto wędrować po miejscowych szlakach górskich. Oferowane apartamenty w Hallstatt będą także świetną sposobnością do zapoznania się z kulturą i obyczajami alpejskimi, a także z miejscową kuchnią.

Jeżeli mają Państwo ochotę na wypoczynek z dala od miejskiego harmidru i w otoczeniu dzikiej przyrody zapraszamy do Finlandii. Tam przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe domki letniskowe Hyrynsalmi, przytulne apartamenty Kuusamo oraz wygodne noclegi Taivalkoski. Ponadto zapraszamy na wakacje w Vuokatti, wczasy w Kotka, wypoczynek w Jyväskylä oraz urlop w Karelien. Wybór należy do Państwa!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Hallstatt?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Hallstatt są apartamenty i hotele. Dzięki ponad 76 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Hallstatt?

Wyszukując zakwaterowanie w Hallstatt z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 308 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 69 m², a hotele - 31 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Hallstatt?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Hallstatt o średniej cenie 1.364 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Hallstatt. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag