Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty nad Jeziorem Wolfgangsee - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty nad Jeziorem Wolfgangsee - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty nad Jeziorem Wolfgangsee

Wolfgangsee
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 365
DALSZE INFORMACJE »

Wolfgangsee: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Wolfgangsee
Apartament
2 1
Wolfgangsee, Salzburg, Austria
od 1.276 zł
za noc
Dom Wolfgangsee
Dom
4 1
Wolfgangsee, Salzburg, Austria
od 686 zł
za noc
Apartament Wolfgangsee
Apartament
4 1
Wolfgangsee, Salzburg, Austria
od 618 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Wolfgangsee
-25%
22 paź - 29 paź
Balkon/Patio
Apartament
4 1
Wolfgangsee, Salzburg, Austria
od 613 zł 819 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Wolfgangsee
Balkon/Patio
Apartament
8 1
Wolfgangsee, Salzburg, Austria
od 1.213 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Wolfgangsee
Balkon/Patio
Apartament
2 1
Wolfgangsee, Salzburg, Austria
od 1.298 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z wifi

Apartament wifi Wolfgangsee
wifi
Apartament
3 1
Wolfgangsee, Salzburg, Austria
od 990 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród Wolfgangsee
Ogród
Dom
4 1
Wolfgangsee, Salzburg, Austria
od 698 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jezioro Wolfgangsee apartamenty i domki letniskowe to właściwa decyzja i udane wakacje

W skład proponowanego kompleksu wchodzą domki letniskowe jezioro Wolfgangsee i apartamenty jezioro Wolfgangsee. Jest to nazwa austriackiego jeziora, położonego w kraju związkowym Salzburg. Wolfgangsee jest jednym z najpopularniejszych jezior w tej części kraju, do czego przyczynia się między innymi jego powierzchnia - wynosi około 13 km2. W niewielkiej odległości od jeziora znajdują się duże miasta: Ried i St. Gilgen. Naturalny zbiornik wodny jest ulokowany w pełni górzystym krajobrazie, po jego południowej stronie leży pasmo górskie o wysokości około 1800 m n.p.m. (Osternhorngruppe). Natomiast na południe od St. Gilgen wznosi się Zwölferhorn (ponad 1500 m n.p.m.) Zwiedzanie tego drugiego pasma górskiego jest ułatwione przez możliwość skorzystania z kolejki gondolowej. Za pomocą kolei zębatej można dostać się na górę Schafberg – położoną po północnej stronie Wolfgangsee. Niezapomniane wakacje w naszym kompleksie zapewnią wszystkie atrakcje typowe dla wypoczynku w górskim otoczeniu. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także: domki letniskowe Chalvington, apartamenty Colà, kwatery Budva.

Kwatery Jezioro Wolfgangsee to świeże powietrze i źródlana woda


Dobra lokalizacja kompleksu wypoczynkowego daje możliwość zaparkowania auta i ułatwia komunikację. Całość jest otoczona zielenią, okalają ją typowo górskie pejzaże. Jezioro Wolfgangsee domki letniskowe i Jezioro Wolfgangsee apartamenty zapewniają najwyższy standard. Spełniają wszystkie kryteria nowoczesnego i w pełni funkcjonalnego ośrodka wypoczynkowego. Każdy obiekt jest w pełni wyposażony (sprzęt kuchenny, wygodne łóżka, łazienki) oraz gwarantuje ciepło pomieszczeń – jest dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających odwiedzających.

Przepiękne jezioro Wolfgangsee dostarczy niezapomnianych wspomnień, leży bowiem w otoczeniu pełni naturalnego środowiska, nieprzetworzonego przez człowieka. Bliskość gór umożliwi kontakt z unikalnymi krajobrazami, przemieszczanie się w górach ułatwią kolejki gondolowe i zębate. Wakacje nad jeziorem Wolfgangsee to wypoczynek w słonecznym i charakteryzującym się świeżym powietrzem i źródlaną wodą miejscu, którego cechy decydują o komforcie pobytu. Jezioro Wolfgangsee domki letniskowe  są położone w spokojnej lokalizacji, która wpłynie kojąco na nadwyrężone nerwy i pozwoli na pełny psychiczny i fizyczny wypoczynek. Okolice jeziora są przeznaczone dla osób ceniących wysoki standard i kontakt z naturą. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania nad Jeziorem Wolfgangsee?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami nad Jeziorem Wolfgangsee są apartamenty oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 365 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi nad Jeziorem Wolfgangsee?

Wyszukując zakwaterowanie nad Jeziorem Wolfgangsee z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 332 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 52 m², a hotele - 39 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty nad Jeziorem Wolfgangsee?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania nad Jeziorem Wolfgangsee. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 1.275 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup nad Jeziorem Wolfgangsee. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag