Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Prowincji Hainaut - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Prowincji Hainaut - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Prowincji Hainaut

Prowincja Hainaut
Dowolne daty
Goście
Hainaut jest prowincją w regionie Walonii w Belgii. Znajduje się ona na południowym zachodzie kraju, a językiem urzędowym jest francuski. Ciekawostką prowincji jest eksklawa gminna Comines-Warneton, którą otoczona jest przez holenderską Flandrię Zachodnią i Francję.
DALSZE INFORMACJE »

Prowincja Hainaut: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom wiejski Ellezelles
-26%
15 kwi - 22 kwi
Dom wiejski
5 3
Ellezelles, Prowincja Hainaut, Belgia
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 324 zł 437 zł
za noc
Dom Flobecq
-60%
18 mar - 25 mar
80 m² Dom
5 2
Flobecq, Prowincja Hainaut, Belgia
od 316 zł 783 zł
za noc
Dom Froidchapelle
-35%
18 lis - 25 lis
60 m² Dom
4 2
Froidchapelle, Prowincja Hainaut, Belgia
od 344 zł 527 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Dom Sauna Flobecq
-60%
18 mar - 25 mar
Sauna
80 m² Dom
5 2
Flobecq, Prowincja Hainaut, Belgia
od 316 zł 783 zł
za noc
Dom Sauna Flobecq
-39%
14 kwi - 21 kwi
Sauna
500 m² Dom
14 5
Flobecq, Prowincja Hainaut, Belgia
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 1.631 zł 2.669 zł
za noc
Nocleg Sauna Jurbise
Sauna
Nocleg
2 1
Jurbise, Prowincja Hainaut, Belgia
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 448 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z wifi

Dom wiejski wifi Ellezelles
-26%
15 kwi - 22 kwi
wifi
Dom wiejski
5 3
Ellezelles, Prowincja Hainaut, Belgia
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 324 zł 437 zł
za noc
Dom wifi Froidchapelle
-38%
18 lis - 25 lis
wifi
60 m² Dom
4 2
Froidchapelle, Prowincja Hainaut, Belgia
od 344 zł 558 zł
za noc
Agroturystyka wifi Comines-Warneton
-33%
4 lut - 11 lut
wifi
Agroturystyka
10 4
Comines-Warneton, Prowincja Hainaut, Belgia
od 670 zł 993 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Bizet
Kuchnia
Dom
10 4
Bizet, Comines-Warneton, Prowincja Hainaut
od 703 zł
za noc
Dom Kuchnia Tournai
Kuchnia
60 m² Dom
2 1
Tournai, Prowincja Hainaut, Belgia
3,7 / 5,0
„Dobry“
od 1.559 zł
za noc
Dom Kuchnia Chimay
-20%
21 kwi - 28 kwi
Kuchnia
180 m² Dom
8 4
Chimay, Prowincja Hainaut, Belgia
od 909 zł 1.131 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty prowincja Hainaut – zapraszamy do Belgii

Stolicą prowincji jest miasto Mons (Bergen), jednak największe i bardziej znane jest Charleroi. W obydwóch miastach znajdziecie Państwo wiele wspaniałych zabytków jak i nasze wygodne domki letniskowe prowincja Hainaut oraz apartamenty Hainaut. Poza tym warto odwiedzić inne ciekawe miasta takie jak Tournai, Ath lub Strépy-Thieu. Przez wiele lat głównym źródłem dochodów i zatrudnienia w prowincji był przemysł wydobywczy, jednak dziś wiele kopalni już nie działa, a prowincja zmienia swój charakter. Hainaut słynie ze wspaniałych starych lasów oraz przepięknych krajobrazów. Co powiecie Państwo na noclegi prowincja Hainaut, czyli nasz komfortowy domek letniskowy prowincja Hainaut lub apartament prowincja Hainaut, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu w Belgii. Jeśli po urlopie w prowincji Hainaut mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: region Jutlandia Południowo-Wschodnia w Danii, prowincja Laane Viru w Estonii, północne regiony Islandii, kanton Redange w Luksemburgu lub maltańska wyspa Gozo. Dla tych z Państwa, którzy uwielbiają śłońce, morze i ciepły klimat alternatywą mogą okazać się nasze apartamenty Stara Noval na jednej z chorwackich wysp, które kuszą swoim położeniem i innymi waloram. Jednak aby je poznaić owe walory muszą się Państwo sami udać w tamte strony.

Prowincja Hainaut – wspaniały urlop dla całej rodziny
Stolica prowincji Hainaut Mons (Bergen) położone jest na pięciu wzgórzach w dolinie rzeki Haine. Miasto tak jak region „naszpikowane” jest sporą ilością interesujących zabytków i muzeów. Najstarszym zabytkiem jest późnogotycki budynek ratusza z pierwszej połowy XV wieku. Warto również zobaczyć gotycki kościół św. Waltrudy z przełomu XV i XVI wieku. Najbardziej charakterystycznym obiektem miasta jest Le Beffroi, barokowa wieża dzwonnicza. Innym bardzo interesującym miejscem jest najstarsze miasto Tournai. Jego wspaniała średniowieczna starówka oraz zabytki takie jak katedra Notre-Dame zbudowana między 1110 i 1325 rokiem, najstarsza w Belgii wieża dzwonnicza lub Point de Trours – most, który jest częścią średniowiecznych umocnień miasta. Nasze przytulne domki letniskowe prowincja Hainaut i apartamenty prowincja Hainaut będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania prowincji i jej miast. W regionie znajduje się ponad połowa zabytków z Listy Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Po niezapomnianym urlopie w prowincji Hainaut chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: wyspa Tino w Grecji, Lazurowe Wybrzeże we Fracji, region wybrzeża i krasu w Słowenii, region Morza Egejskiego w Turcjii lub wybrzeże Costa Brava w Hiszpanii. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Prowincji Hainaut?

Domy i bed & breakfast to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Prowincji Hainaut. Z ponad 90 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Prowincji Hainaut?

Z Casamundo w Prowincji Hainaut znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 292 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (202 m²) i bed & breakfast (33 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Prowincji Hainaut. Przeciętnie domy są idealne dla 11 gości.

image-tag