Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Płowdiw - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Płowdiw - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Płowdiw

Płowdiw
Dowolne daty
Goście
Płowdiw to region usytuowany na terenie Bułgarii. Stolica regionu, również nosząca nazwę Płowdiw, jest drugim co do wielkości miastem bułgarskim i liczy około 367.000 mieszkańców. Miasto to zaliczane jest do najstarszych w Europie.
DALSZE INFORMACJE »

Płowdiw: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Płowdiw
77 m² Apartament
4 1
Płowdiw, Bułgaria
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 192 zł
za noc
Pokój Płowdiw
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
42 m² Pokój
4 1
Płowdiw, Bułgaria
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 468 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Płowdiw
wifi
Apartament
4 1
Płowdiw, Bułgaria
od 306 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowy Płowdiw i apartamenty Płowdiw – wymarzony urlop w Bułgarii

W regionie Płowdiw jak i w samym mieście Płowdiw czeka na Państwa bogata oferta noclegów – domki letniskowe Płowdiw i apartamenty Płowdiw zapewnią Państwu wygodne zakwaterowanie przy przystępnych cenach! Wszystkim zaś, którzy wakacje wolą spędzić w Polsce, proponujemy domki Chłopy nad morzem oraz domki Kęty i domki Michałowice w Małopolsce. Warto wybrać się także do apartamentów Tarnobrzeg oraz apartamentów Przywidz.

Domki Płowdiw – wypoczynek dla ciała i duszy!


Kto już zdecyduje się na urlop w domku letniskowym Płowdiw koniecznie zaplanować powinien wycieczkę po mieście. Oferuje ono wczasowiczom bowiem wiele atrakcji: starówka, pasaże handlowe, kluby, bary i restauracje, antyczny amfiteatr czy rzymski stadion – tu znajdą Państwo mnóstwo możliwości, aby ciekawie spędzić swój wolny czas i na pewno nie będą narzekać przy tym na nudę! Bramy szeregu teatrów, muzeów oraz tutejszego parku miejskiego są szeroko otwarte dla wczasowiczów, spędzających swój urlop w Płowdiw. Nie powinni przegapić Państwo bogatej oferty rozrywkowej miasta. Zarówno na miłośników historii jak i kultury czeka tu dużo ciekawych atrakcji. Wybierając domki letniskowe Płowdiw lub apartamenty Płowdiw, w żadnym wypadku nie mogą odjąć sobie Państwo odwiedziń stolicy regionu – miasta Płowdiw. Ale też poza miastem istnieje dużo możliwości, aby spędzić ciekawy i uroizmaicony urlop. Region Płowdiw oferuje wczasowiczom wiele zielonych obszarów i fascynuje pięknem nienaruszonej natury. Tu w otoczeniu pięknych wyżynnych krajobrazów mogą udać się Państwo na długie spacery oraz wycieczki. Spokój oraz cisza, jakie zastaną Państwo na swojej drodze, pozwolą się Państwu całkowicie zreleksować i oderwać od szarej codzienności. W ten sposób z pewnością szybko zregenerują Państwo swoje siły i po urlopie wypoczęci oraz zadowoleni wrócą do domu. A kto po obcowaniu z naturą jednak zatęskni za ruchem miasta, ten będzie mógł udać się do stolicy regionu Płowdiw. W regionie Płowdiw każdy znajdzie więc odpowiednią dla siebie rozrywkę! Spacery wśród natury, zabawa w mieście lub zwiedzanie – region Płowdiw gwarantuje urlop pełen uroizmaicenia. Domki letniskowe Płowdiw oraz apartamenty Płowdiw to świetne zakwaterowowanie na udane chwile w Bułgarii. Tu po dniu pełnego emocji będą mogli Państwo się odprężyć i dobrze wyspać! A zwolennikom urlopu w Polsce, polecamy:

  • Orzysz
  • domki letniskowe Olkusz
  • wczasy Lubiatów
  • wczasy Janów Podlaski
Tu spędzą Państwo niezapomniane chwile!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania Płowdiw?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami Płowdiw są apartamenty oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 52 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi Płowdiw?

Wyszukując zakwaterowanie Płowdiw z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 142 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 85 m², a bed & breakfast - 18 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty Płowdiw?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania Płowdiw. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 459 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup Płowdiw. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag