Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Smolyan - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Smolyan - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Smolyan

Smolan
Dowolne daty
Goście
Bułgaria jest jednym z młodszych członków wchodzących w skład Unii Europejskiej. Fakt ten nie przeszkodził jej jednak w tym, aby wejść w szeregi najciekawszych turystycznych krajów całego świata.
DALSZE INFORMACJE »

Smolan: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Smolan 5
119 m² Dom
5 3
Smolan, Gmina Smolan, Bułgaria
od 1.692 zł
za 7 dni
Dom Smolan 5
119 m² Dom
5 3
Smolan, Gmina Smolan, Bułgaria
od 1.482 zł
za 7 dni
Dom Smolan 2
30 m² Dom
2 1
Smolan, Gmina Smolan, Bułgaria
4,5 / 4
„Wybitny“
od 957 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Apartament Basen Smolan
Basen
65 m² Apartament
4 1
Smolan, Gmina Smolan, Bułgaria
4,8 / 5
„Znakomity“
od 3.338 zł
za 7 dni
Dom Basen Smolan
Basen
115 m² Dom
6 3
Smolan, Gmina Smolan, Bułgaria
4,5 / 4
„Wybitny“
od 4.065 zł
za 7 dni
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Pokój gościnny Przyjazny zwierzętom Smolan
Przyjazny zwierzętom
Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką
2 1
Smolan, Gmina Smolan, Bułgaria
4,6 / 4
„Wybitny“
od 656 zł
za 7 dni
Dom Przyjazny zwierzętom Smolan
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
25 m² Dom
3 1
Smolan, Gmina Smolan, Bułgaria
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 820 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Pokój gościnny Balkon Smolan
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
Pokój Trzyosobowy typu Standard
3 1
Smolan, Gmina Smolan, Bułgaria
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.066 zł
za 7 dni
Domek w stylu alpejskim Balkon Smolan
Balkon
119 m² Domek w stylu alpejskim
5 2
Smolan, Gmina Smolan, Bułgaria
4,5 / 4
„Wybitny“
od 2.210 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Urlop w Bułgariai to rodzinne chwile spędzone w apartamentach Smolyan

Niepodważalny urok Bułgarii tkwi w górzystym terenie, który obejmuje niemalże całe terytorium tego wyjątkowego państwa. Ogromna ilość górskich miast przyciąga co roku wielu spragnionych wypoczynku turystów. Jednym z takich miejsc jest niewątpliwie urocze Smolyan, jedna z kilku perełek kwitnącej bułgarskiej turystyki. Dlatego też propozycja: domki letniskowe smolyan oraz apartamenty smolyan, stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, spragnionego przygód cudzoziemca. Możliwość przebywania wśród malowniczych wyżyn i gór Bułgarii jest pewną receptą na udany i zasłużony urlop wypełniony zachodzącymi w pamięć wrażeniami. Piękne Smolyan leży w południowej części Bułgarii, niedaleko greckiej granicy. Jest to miejscowość, w której bardzo wyraźnie widać szlachetne, helleńskie wpływy, przejawiające się w bogatej architekturze miasta. Planując wakacje z ofertą domki letniskowe Smolyan otrzymujecie Państwo możliwość idealnego wypoczynku na obfitym historycznie terenie. Ponadto otwiera się przed Państwem wachlarz bardzo wielu propozycji turystycznych, które z pewnością sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających urlopowiczów. Niepowtarzalny klimat olśniewającego Smolyan, połączony z dogodna ofertą turystyczną, jest idealnym rozwiązaniem na wymarzone wakacje. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Campitello di Fassa pokoje Siròr wypoczynek Costa Calma kwatery Amalfi

Zakwaterowanie Smolyan to jedna z kilku perełek kwitnącej bułgarskiej turystyki

Głównym atutem przemawiającym za Smolyan, jest niewątpliwie jej oferta turystyki górskiej. Sieć rozbudowanych szlaków umożliwiających dogłębne poznanie bułgarskiej fauny oraz flory, to jeden z podstawowych, ale nie ostatecznych czynników przemawiających za ta fantastyczną krainą. Pochylając się nad propozycjami zawartymi w ofercie apartamenty smolyan, stawiacie Państwo na uroki płynące z czynnego wypoczynku, oraz na bogactwo możliwości oferowanych przez samo miasto. Smolyan może się bowiem poszczycić szerokim spektrum rozwiązań kulturalno-rozrywkowych. Restauracje serwujące bułgarskie smakołyki, spokojne kawiarenki, pełne szczęśliwych turystów puby, to tylko niektóre z dogodności oferowanych przez to górskie miasteczko. Smolyan posiada również bardzo bogatą historię, którą poznać można spacerując i obserwując zróżnicowana architekturę tego cudownego miasta. Wybierając przedstawiona wyżej ofertę, otrzymujecie Państwo również możliwość poznania bogatej bułgarskiej kultury, która zawiera w sobie helleńskie, bizantyjskie i europejskie wpływy. Trzeba tutaj przyznać, iż stanowi to niemałą zachętę dla każdego zagranicznego turysty. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także: domki letniskowe Tuineje, apartamenty Pornic,pokoje wakacyjne Maardu.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Smolyan?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Smolyan są hotele oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 99 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Smolyan?

Ceny w Smolyan rozpoczynają się od 92 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (42 m²) lub domy (107 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Smolyan. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag