Noclegi i apartamenty wakacyjne w Krepets - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Krepets - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Krepets

Krapets
Dowolne daty
Goście
Krapets
Dowolne daty
Goście
Polacy coraz częściej na zagraniczne wycieczki wybierają południowe Bałkany. Jednak zamiast do Grecji chętniej na urlop udają się do Bułgarii i tamtejszych położonych nad Morzem Czarnym miejscowości.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Wybrane noclegi z balkonem

Malownicza eskapada: Krapets - wspaniałe widoki czekają. Zarezerwuj nocleg z prywatnym balkonem!

Kurort Balkon Krapets
238 zł za noc
Pokój dwuosobowy ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
4.5
„Wybitny“ (271 ocen)
Krapets, Gmina Szabła, Bułgaria
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Krapets i apartamenty Krapets – prawdziwy relaks nad Morzem Czarnym

Jedną z bardziej malowniczych miejscowości jest położone blisko granicy z Rumunią Krapets. Wynajęte tutaj apartamenty Krapets lub domki letniskowe Krapets pomimo stosunkowo niskich cen są utrzymana na naprawdę wysokim poziomie, a niejednokrotnie położone są praktycznie w odległości kilku metrów od morza co zapewnia niespotykane widoki z okien. Są one zjawiskowo piękne z uwagi na to, że wybrzeże tutaj jest bardzo zróżnicowane. W Krapets znajdują się zarówno piaszczyste jak i kamieniste plaże. Jednakże i tu i tam woda jest przejrzyście czysta, co zachęca do zażywania morskich kąpieli. Dla tych z Państwa, którzy jednak decydują się na wakacje w Grecji, mamy równie interesującą ofertę. Żapraszamy na wakacje w Korfos oraz wypoczynek w Ambelas.

Długo oczekiwane kąpiele słoneczne czekają na Państwa na wakacjach w Krapets


Krapets to idealne miejsce do zrelaksowania się w czasie kąpieli słonecznych. Jest to też świetny teren dla osób chcących odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i pośpiechu. Najbliższe duże miasto z lotniskiem znajduje się ok. 90 km od Krapets, więc jest to na tyle daleko, że nie zakłóca ono spokoju panującego w Krapets, ale też na tyle blisko że stosunkowo szybko można tam dotrzeć. Wynajmując apartamenty Krapets lub domki letniskowe Krapets warto od razu zapisać się na organizowane w miejscowości kursy nurkowania lub jazdy konnej. Pozwoli to na podziwianie przepięknych okolic i zapoznanie się z tutejszą fauną i florą. Dużą atrakcją jest wycieczka na pobliskie wydmy a także połowy ryb w jeziorze Durankulak. Osoby pragnące dowiedzieć się czegoś o historii tej miejscowości powinny zwiedzić ruiny starożytnej osady Eneolithic, które pochodzą z ok. 4100 r. p.n.e.

Będąc w Krapets warto wybrać się na jednodniowe wycieczki do oddalonych ok. 100 km większych miejscowości takich jak Dobrich, Shabla czy Varna. Szczególnie bliska polskim turystom jest Warna, gdyż ściśle wiąże się ona z chwalebnym okresem w historii naszego kraju. Po zakończeniu krajoznawczych wycieczek warto powrócić do ośrodków wypoczynkowych jakimi są apartamenty Krapets i domki letniskowe Krapets. Pozwoli to w spokoju spędzić resztę urlopu. W Krapets powinno się również odwiedzić kilka tamtejszych restauracji i kawiarenek, oferujących specjały bułgarskiej kuchni, a także sławne w całej Europie produkowane tutaj trunki. Polecamy Państwu nasze domki letniskowe Tynlenovo oraz apartamenty Bryastovets.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag