Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Shabla - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Shabla - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Shabla

Szabła
Dowolne daty
Goście
Jeżeli lubią Państwo wycieczki do egzotycznych i ciekawych miejsc, proponujemy podróż do Bułgarii na północne wybrzeże Morza Czarnego, a dokładnie do miejscowości Shabla.
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z basenem

Pokój gościnny Basen Szabła
Pokój Trzyosobowy typu Comfort ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Szabła, Gmina Szabła, Bułgaria
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 190 zł
za noc
Zobacz inne

Szabła: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój gościnny Szabła
Rodzinny apartament typu Studio ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Szabła, Gmina Szabła, Bułgaria
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 264 zł
za noc
Pokój gościnny Szabła
Pokój trzyosobowy ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Szabła, Gmina Szabła, Bułgaria
3,6 / 5,0
„Dobry“
od 118 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Shabla i apartamenty Shabla – wymarzone wakacje w zasięgu ręki!

Wielkim wyróżnikiem tych terenów są niezliczone plaże znajdujące się w pobliżu oraz wiele pomników przyrody, jak również ogrodów. Wszystkim miłośnikom roślinności polecamy, przede wszystkich, zwiedzanie ogrodu botanicznego wraz z otaczającym go parkiem. Posiada on wiele ciekawych i zjawiskowych roślin, których na co dzień raczej nie spotkamy. Domki letniskowe Shabla i apartamenty Shabla to wyjątkowe miejsce na wypoczynek przede wszystkim ze względu na to, iż ingerencja ludzka w krajobrazie jaki możemy podziwiać na bułgarskim wybrzeżu jest naprawdę minimalna. Plaża jest jedyna w swoim rodzaju – czysta, piaszczysta, miękka. Polecamy również wakacje na Rodos, na przykład wakacje w Kolimbia oraz wczasy w Astypálaia.

Wakacje Shabla – wiele atrakcji i niespodzianek


Wynajmując domki letniskowe Shabla lub apartamenty Shabla, decydują się Państwo na wspaniały wypoczynek. Około 3 km od miejscowości Shabla znajduje się lokalne jezioro, które powstało poprzez połączenie sztucznym kanałem dwóch niezależnych jezior. W ten sposób stworzono jedno z najważniejszych obszarów wodno-błotnych w Bułgarii. Rosną tam rośliny rzadko widziane gdziekolwiek indziej. Podczas okresu jesienno-zimowego pojawiają się na tych terenach zagrożone gatunki zwierząt np. wydry. Niedaleko, znajduje się również strefa leczniczego błota. Wszystkie te atrakcje są wyróżnikiem tego regionu, co przyciąga wielu turystów. Warto zauważyć, że tereny te są objęte specjalnym nadzorem i ochroną, dzięki czemu miejsce jest, mimo aktywnej turystyki bardzo zadbane.

Oprócz ciekawej fauny i flory miasto ukrywa inne niespodzianki oraz atrakcje. Są to między innymi archeologiczne wykopaliska znajdujące się około 5 kilometrów na wschód od miasta. Przyciągają uwagę wielu zwiedzających. Po fundamentach możemy zauważyć , iż prezentują one małą twierdzę rzymską, która odgrywała dużą rolę w dziedzinie handlu zagranicznego z innych portów na Morzu Czarnym. Miasto posiada starą bibliotekę, kolekcję muzealną, jak również galerię sztuki. Natomiast, jeżeli nasza podróż odbywa się w maju, możemy trafić na wielkie lokalne święto folkloru, pełne tańca i śpiewów – czyli mnóstwo rozrywki, z której mieszkańcy Shably korzystają na co dzień. Mogą również Państwo udać się na wycieczkę do pobliskiej wioski rybackiej czy na pobliską przystań. Shabla domki letniskowe oraz apartamenty Shabla zapewnią niezapomniane wspomnienia.

Jeżeli szukają Państwo idealnego miejsca na spokojny wypoczynek, gdzie w ciszy i spokoju można delektować się pięknem przyrody, zapraszamy do Holandii. Tam czekają już na Państwa nasze komfortowe domki letniskowe Terschelling oraz apartamenty Workum. Poza tym zapraszamy na wakacje w Stavoren, urlop w Westerbork oraz wczasy w Chaam. Życzymy Państwu udanego wypoczynku!

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag