Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lozenets - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lozenets - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lozenets

Łozenec
Dowolne daty
Goście
Jeśli jesteś osobą żądną zwiedzenia nowych miast, lubisz spędzać czas aktywnie, jak również wypoczywać na plaży, to Lozenets będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Warto zarezerwować apartamenty Lozenets i przekonać się, jak cudownie można spędzić wakacje.
DALSZE INFORMACJE »

Łozenec: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Łozenec
-58%
6 maj - 13 maj
65 m² Apartament
4 1
Łozenec, Gmina Carewo, Bułgaria
od 353 zł 837 zł
za noc
Apartament Łozenec
-50%
6 maj - 13 maj
100 m² Apartament
4 1
Łozenec, Gmina Carewo, Bułgaria
od 353 zł 704 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Łozenec
-58%
6 maj - 13 maj
Ogród
65 m² Apartament
4 1
Łozenec, Gmina Carewo, Bułgaria
od 353 zł 837 zł
za noc
Apartament Ogród Łozenec
-50%
6 maj - 13 maj
Ogród
100 m² Apartament
4 1
Łozenec, Gmina Carewo, Bułgaria
od 353 zł 703 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Niesamowite miejsce do spędzenia wakacji życia. Lozenets czeka na Ciebie!

Nad południowym wybrzeżem Morza Czarnego w Bułgarii leży niewielkie, ale jakże urokliwe miasteczko, które zachwyca wieloma atrakcjami, miejscami do zwiedzania czy odpoczynku. Lozenets położone jest blisko Sozopola czy Burgas. Ta niewielka miejscowość nie tylko Cię urzeknie i pozwoli spędzać cudownie czas, ale również sprawi, że zapragniesz tu wracać na coroczny urlop. Noclegi w Lozenets okażą się być strzałem w dziesiątkę. Lubisz ciepłe i malownicze miejsca, jak również spędzać czas leniuchując i wygrzewając się na plaży na ciepłym, przyjemnym i delikatnym piasku? Patrzeć na lazurowy kolor morza i wdychać morskie powietrze? Cudownie! Lozenets spełni wszystko Twoje oczekiwania. Apartamenty Lozenets znajdują się blisko morza i są w wysokim standardzie. Gwarantują zadowolenie i komfort o jakim marzysz podczas wakacji. Niektóre wyposażone są również w klimatyzację, która przez całą dobę zapewnia odpowiednią temperaturę i komfort. Ponadto apartamenty są doskonale chronione a czasem na ich terenie znajdują się baseny, co dodatkowo satysfakcjonuje wczasowiczów. Wybierz apartamenty Lozenets i ciesz się ze swobody, wdychaj cudowny zapach morza, piasku, świeżości. Spędź wakacje marzeń i wspominaj je miło. W Lozenets odpoczniesz, zmierzysz się z nowymi zakątkami, poznasz nową kulturę, obyczaje i smaki! Te ostatnie zaskoczą Cię za każdym razem. Noclegi Lozenets, jak również miasto i okolice gwarantują satysfakcję, przekonaj się o tym sam!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Lozenets?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Lozenets. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Lozenets?

Ceny w Lozenets rozpoczynają się od 353 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (79 m²) lub domy (168 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Lozenets?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Lozenets o średniej cenie 845 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Lozenets. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag