Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Obzorze - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Obzorze - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Obzorze

Obzor
Dowolne daty
Goście
Obzor to nieduże miasteczko nad Morzem Czarnym w Bułgarii. Miejscowość oddalona jest o 60 km od Warny i 75 km od Burgas. W czasach starożytnych Trakowie zamieszkiwali tereny Obzor już trzy tysiące lat p.n.e.
DALSZE INFORMACJE »

Obzor: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Obzor
55 m² Nocleg
4 1
Obzor, Gmina Nesebyr, Bułgaria
od 1.230 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Bed & Breakfast wifi Obzor
-21%
25 mar - 1 kwi
wifi
Marina Sands Bijou Boutique is an excellent choice for travelers visiting Obzor
2 1
Obzor, Gmina Nesebyr, Bułgaria
od 757 zł 959 zł
za noc
Bed & Breakfast wifi Obzor
wifi
Marina Sands Bijou Boutique - Amazing views
3 1
Obzor, Gmina Nesebyr, Bułgaria
od 1.023 zł
za noc
Bed & Breakfast wifi Obzor
wifi
Marina Sands Bijou Boutique - excellent choice for travelers visiting Obzor 2-4p
4 2
Obzor, Gmina Nesebyr, Bułgaria
od 1.185 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Nocleg Balkon Obzor
-21%
29 kwi - 6 maj
Balkon
30 m² Nocleg
2 1
Obzor, Gmina Nesebyr, Bułgaria
od 827 zł 1.048 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Obzor – niezapomniany urlop w słonecznej Bułgarii

Następnie pojawili się tu Grecy, którzy nazwali to miejsce Heliopolis, czyli Miasto Słońca. Po Grekach tereny te zamieszkiwali Rzymianie, którzy zbudowali tam świątynię Jowisza. Następnie obszarem tym władali cesarze Bizancjum, którzy zbudowali tam swoją letnią rezydencję. Nazwa Obzor została nadana temu miejscu w 1936 r. Dzisiaj Obzor to przede wszystkim miejscowość turystyczna, która słynie z największej liczby dni słonecznych w Bułgarii oraz powietrza, które cechuje się wysokim nasyceniem jodem. W Obzor można podziwiać ruiny pierwotnie rzymskiej, a w średniowieczu bułgarskiej twierdzy Kozjak oraz ruiny twierdzy Jupitera, znajdujące się w parku miejskim. W mieście znajdziemy również pozostałości po rzymskich termach oraz ślady dawnego akweduktu. Około 16 km na południe od miasta, w pobliżu przylądka Emine, można podziwiać ruiny dawnej greckiej twierdzy zwanej Paleokastro. Z Obzor można także udać się na całodniową wycieczkę statkiem żeglugi przybrzeżnej do Warny lub Burgas lub rowerem odwiedzić sąsiednią miejscowość Elenite. Komfortowe domki letniskowe Obzor i apartamenty Obzor będą idealną bazą urlopową nad Morzem Czarnym. Jeśli po urlopie w Obzor będziecie Państwo mieli ochotę zostać w Polsce, to polecamy nasze domki letniskowe i apartamenty we Wdzydzach Kiszewskich na Kaszubach, w Rusinowie nad Morzem Bałtyckim, nad jeziorem Zagłębocze na Podlasiu lub w Ustrzykach Górnych w Bieszczadach.  

Wypoczynek w Obzor – wspaniałe Morze Czarne zaprasza


Największą atrakcją Obzor jest długa na 10 km, szeroka na 60 m piekna i czysta plaża z drobnym piaskiem, która nie jest tak bardzo oblegana jak np. plaże w Złotych Piaskach czy na Słonecznym Brzegu. Atrakcyjne w porównaniu z innymi kurortami są w Obzor również ceny. Poza kąpielami słonecznymi i morskimi na plaży czeka na Państwa wiele innych atrakcji. Można tam wykupić lot ze spadochronem za motorówką, przejażdżkę na bananie lub wypożyczyć rower wodny, motorówkę, żaglówkę albo skuter. Także miłośnicy nurkowania będą mogli podziwiać podwodny świat Morza Czarnego. Wzdłuż całej plaży ciągną się bary, w których będziecie Państwo kupić coś chłodnego do picia. W samym mieście mnóstwo jest wszelkiego rodzaju barów, restauracji oraz knajpek, które serwują potrawy kuchnii europejskiej oraz miejscowe specjały. Na osoby chcące się zabawić w godzinach nocnych czeka wiele klubów oraz dyskotek, w tym największy w tym rejonie Europy klub Space mogący pomieścić 3000 osób. Pod koniec lipca w Obzor odbywa się tradycyjne święto Neptuna. Przytulne domki letniskowe Obzor i apartamenty Obzor będą idealnym lokum podczas urlopu w Bułgarii. Po wypoczynku nad Morzem Czarnym zapraszamy do naszych apartamentów i domków letniskowych w innych regionach Europy: w Liege w Belgii, na wyspie Egina w Grecji lub do Kraju Trenczyńskiego na Słowacji.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Obzorze?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Obzorze są bed & breakfast oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Obzorze?

Wyszukując zakwaterowanie w Obzorze z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 300 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: bed & breakfast - 38 m², a apartamenty - 50 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom bed & breakfast w Obzorze?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Obzorze o średniej cenie 707 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Obzorze. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

image-tag