Noclegi i apartamenty wakacyjne w Sliwen - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Sliwen - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Sliwen

Sliwen
Dowolne daty
Goście
Sliwen
Dowolne daty
Goście
Region Sliwen usytuowany jest w południowo-wschodniej części Bułgarii. Mimo że nie graniczy on z wybrzeżem i tak jest popularnym celem urlopowym dla wczaswiczów z całej Europy. Decydując się na domki letniskowe Sliwen lub apartamenty Sliwen czekają Państwa piękne krajobrazy oraz fascynująca kultura i natura.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Wybrane noclegi z balkonem

Malownicza eskapada: Sliwen - wspaniałe widoki czekają. Zarezerwuj nocleg z prywatnym balkonem!

Nocleg  Zheravna
3 sie - 10 sie
327 zł za noc
36 m² Nocleg ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Zheravna, Gmina Koteł, Sliwen
Balkon
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Sliwen: Nasze rekomendacje dla ciebie

Sliwen: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 199 zł za noc

Willa Mindea
730 zł za noc
Willa ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Mindea, Gmina Wielkie Tyrnowo, Bułgaria
Rozpocznij rezerwację
Nocleg Zheravna
201 zł za noc
30 m² Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Zheravna, Gmina Koteł, Sliwen
Rozpocznij rezerwację
Willa Mindea
852 zł za noc
Willa ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Mindea, Gmina Wielkie Tyrnowo, Bułgaria
Rozpocznij rezerwację
Nocleg Ruhovtsi
415 zł za noc
Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Ruhovtsi, Gmina Elena, Bułgaria
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Sliwen i domki letniskowe Sliwen – słoneczny urlop w Bułgarii dla każdego!

Stolica regionu, również nosząca nazwę Sliwen, liczy około 101.000 mieszkańców i leży u podnóża pasma górskiego Stara Płanina. Miejscowość słynie ze swojego przyjemnego klimatu – zarówno w lecie jak i w zimie czeka Państwa tu dobra pogoda!Domek letniskowy Sliwen lub apartament Sliwen to idealna kwatera. Tu mogą Państwo odpocząć po dniach pełnych emocji w Sliwen i nabrać sił na dalsze przygody! Na zachodzie Sliwen znajdują się sady brzoskwiniowe, których zapach szczególnie na wiosnę słodko rozwiewa się nad miastem. Fantastyczny widok na całe miasto uzyskają Państwo z wioski Karandila – tu też mogą wynająć Państwo domki letniskowe Sliwen i apartamenty Sliwen. Obowiązkiem dla każdego wczasowicza jest wizyta w Parku Narodowym Sinite Kamani, położonym w pobliżu Sliwen. Tu mali jak i duży goście będą mieli sporo do odkrycia. Mimo że Park Sinite Kamani jest najmniejszym parkiem narodowym na terenie Bułgarii natrafią Państwo tutaj na niespotykaną różnorodność gatunków roślin oraz zwierząt. Poza tym park, jak i cały region Sliwen, doskonale nadają się do uprawiania rozmaitych sportów jak przykładowo kolarstwo górskie. Wyruszyć mogą Państwo tutaj także na wędrówki górskie.Wszystkim, którzy wolą odpoczywać w Polsce, polecamy:

Urlop w Sliwen – gwarancja udanego urlopu!


Jamboł, położony na południu od Sliwen, liczy około 86.000 mieszkańców i należy do jednego z najstarszych miast Bułgarii. Szczególnie imponujące budowle miasta to Basar Besisten z czasów osmańskich oraz meczet Eski – to perły kultury dla wszystkich zamieszkujących domki letniskowe Sliwen oraz apartamenty Sliwen. Dzięki szczątkom rzymskich basenów można się domyślić, iż Jamnoł dawniej był znany właśnie ze względu na swoje pływalnie. Również piękny kościół Sveta Troiza warty jest odwiedzin. Kto ciekawy jest historii miasta oraz regionu, koniecznie wybrać powinien się do historycznego muzeum w Jamboł. Tu mogą podziwiać Państwo archeologiczne odkrycia oraz folkrolystyczne zbiory. Jamboł turystów przyciąga też poprzez swój słynny deptak z licznymi sklepami oraz kawiarniami. Wybierając domki letniskowe Sliwen lub apartamenty Sliwen będą mieli Państwo możliwość w spokoju zwiedzać ten przepiękny region i przeżyją niezapomniany urlop.
A jeśli ciągnie Państwa do Grecji, proponujemy odwiedzić jedną z greckich wysp! Domki letniskowe Wyspa Lesbos, domki letniskowe Wyspa Simi oraz apartamenty Wyspa Tino to gwarancja udanego urlopu!

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Sliwen. Przeciętnie willa są idealne dla 5 gości.

Kolejne kierunki

image-tag