Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sliwen - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sliwen - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sliwen

Sliwen
Dowolne daty
Goście
Region Sliwen usytuowany jest w południowo-wschodniej części Bułgarii. Mimo że nie graniczy on z wybrzeżem i tak jest popularnym celem urlopowym dla wczaswiczów z całej Europy. Decydując się na domki letniskowe Sliwen lub apartamenty Sliwen czekają Państwa piękne krajobrazy oraz fascynująca kultura i natura.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Pokój gościnny Balkon/Patio Katunishte
20 m² Pokój gościnny ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Katunishte, Gmina Koteł, Sliwen
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 179 zł
za noc
Sprawdź inne

Sliwen: Nasze rekomendacje dla ciebie

Sliwen: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 131 zł za noc

Kurort Tsentar
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Tsentar, Gmina Koteł, Sliwen
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 348 zł
za noc
Pokój Katunishte
30 m² Pokój ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Katunishte, Gmina Koteł, Sliwen
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 235 zł
za noc
Pokój gościnny Tsentar
20 m² Pokój gościnny ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Tsentar, Gmina Koteł, Sliwen
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 254 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Sliwen i domki letniskowe Sliwen – słoneczny urlop w Bułgarii dla każdego!

Stolica regionu, również nosząca nazwę Sliwen, liczy około 101.000 mieszkańców i leży u podnóża pasma górskiego Stara Płanina. Miejscowość słynie ze swojego przyjemnego klimatu – zarówno w lecie jak i w zimie czeka Państwa tu dobra pogoda!Domek letniskowy Sliwen lub apartament Sliwen to idealna kwatera. Tu mogą Państwo odpocząć po dniach pełnych emocji w Sliwen i nabrać sił na dalsze przygody! Na zachodzie Sliwen znajdują się sady brzoskwiniowe, których zapach szczególnie na wiosnę słodko rozwiewa się nad miastem. Fantastyczny widok na całe miasto uzyskają Państwo z wioski Karandila – tu też mogą wynająć Państwo domki letniskowe Sliwen i apartamenty Sliwen. Obowiązkiem dla każdego wczasowicza jest wizyta w Parku Narodowym Sinite Kamani, położonym w pobliżu Sliwen. Tu mali jak i duży goście będą mieli sporo do odkrycia. Mimo że Park Sinite Kamani jest najmniejszym parkiem narodowym na terenie Bułgarii natrafią Państwo tutaj na niespotykaną różnorodność gatunków roślin oraz zwierząt. Poza tym park, jak i cały region Sliwen, doskonale nadają się do uprawiania rozmaitych sportów jak przykładowo kolarstwo górskie. Wyruszyć mogą Państwo tutaj także na wędrówki górskie.Wszystkim, którzy wolą odpoczywać w Polsce, polecamy:

Urlop w Sliwen – gwarancja udanego urlopu!


Jamboł, położony na południu od Sliwen, liczy około 86.000 mieszkańców i należy do jednego z najstarszych miast Bułgarii. Szczególnie imponujące budowle miasta to Basar Besisten z czasów osmańskich oraz meczet Eski – to perły kultury dla wszystkich zamieszkujących domki letniskowe Sliwen oraz apartamenty Sliwen. Dzięki szczątkom rzymskich basenów można się domyślić, iż Jamnoł dawniej był znany właśnie ze względu na swoje pływalnie. Również piękny kościół Sveta Troiza warty jest odwiedzin. Kto ciekawy jest historii miasta oraz regionu, koniecznie wybrać powinien się do historycznego muzeum w Jamboł. Tu mogą podziwiać Państwo archeologiczne odkrycia oraz folkrolystyczne zbiory. Jamboł turystów przyciąga też poprzez swój słynny deptak z licznymi sklepami oraz kawiarniami. Wybierając domki letniskowe Sliwen lub apartamenty Sliwen będą mieli Państwo możliwość w spokoju zwiedzać ten przepiękny region i przeżyją niezapomniany urlop.
A jeśli ciągnie Państwa do Grecji, proponujemy odwiedzić jedną z greckich wysp! Domki letniskowe Wyspa Lesbos, domki letniskowe Wyspa Simi oraz apartamenty Wyspa Tino to gwarancja udanego urlopu!

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag