Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Osijek - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Osijek - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Osijek

Osijek
Dowolne daty
Goście
Osijek to słoneczne miasto położone w historycznej krainie Chorwacji Slawoni, które ma do zaoferowania wiele ciekawych atrakcji turystycznych. Osijek leży we wschodniej Chorwacji nad rzeką Drawą.
DALSZE INFORMACJE »

Osijek: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Osijek
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
40 m² Apartament
3 1
Osijek, Općina Osijek, Chorwacja
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 229 zł
za noc
Dom Osijek
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
50 m² Dom
4 2
Osijek, Općina Osijek, Chorwacja
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 296 zł
za noc
Apartament Osijek
22 m² Apartament
2 1
Osijek, Općina Osijek, Chorwacja
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 289 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Osijek
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
96 m² Apartament
6 2
Osijek, Općina Osijek, Chorwacja
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 303 zł
za noc
Dom Przyjazny zwierzętom Osijek
Przyjazny zwierzętom
35 m² Dom
4 1
Osijek, Općina Osijek, Chorwacja
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 377 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Apartament Balkon Osijek
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
40 m² Apartament
3 1
Osijek, Općina Osijek, Chorwacja
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 230 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Osijek
Balkon/Patio
22 m² Apartament
2 1
Osijek, Općina Osijek, Chorwacja
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 290 zł
za noc
Sprawdź inne

Osijek wakacje - apartamenty Osijek i domki letniskowe Osijek

Jego historia sięga czasów cesarstwa rzymskiego – znajdowała się tu niegdyś osada wojskowa Mursa. Dziś zamieszkuje je około 130 tysięcy mieszkańców, a same miasto jest ważnym ośrodkiem naukowym, przemysłowym, turystycznym i komunikacyjnym. Przed wylotem do Chorwacji, należy zarezerwować nocleg w którymś z licznych obiektów turystycznych. Sporą popularnością cieszą się Osijek domki letniskowe oraz Osijek apartamenty – ich oferty można znaleźć u nas. Osijek ma do zaoferowania ciekawe atrakcje turystyczne. Jedną z najważniejszych jest położone z dala od centrum Stare Miasto, utrzymane w stylu barokowym. Nazywane Twierdzą nawiązuje do czasów osiemnastowiecznych, gdy było strategicznym punktem miasta i broniło przejścia przez rzekę Drawę. Do dziś zachowało się wiele zabytków z tamtego okresu, a Stare Miasto jest świetnym miejscem do spacerów i przechadzek. Wśród jego zabudowy znajduje się między innymi ratusz, czy charakterystyczne kamieniczki z trójkątnymi szczytami. Warto wybrać się tu po zmierzchu, kiedy liczne latarnie i latarenki oświetlają okolicę.  

Domki letniskowe Osijek - wspaniały urlop dla całej rodziny


W Osijeku znajdują się także zabytkowe kościoły - to między innymi kościół świętego Jakuba z klasztorem Kapucynów i kościół świętego Krzyża wraz z klasztorem Franciszkanów. Popularnym miejscem odwiedzin jest także Copacabana, znajdująca się na lewym brzegu rzeki Drawy. W słoneczne i upalne dni, a tych w Chorwacji nie brakuje, przyjeżdża tu wielu turystów i mieszkańców miasta. Osijek domki letniskowe warto wynajmować więc z wyprzedzeniem, by nie tracić czasu na późniejsze poszukiwania noclegu. Wśród atrakcji turystycznych Osijeku, duże zainteresowanie wzbudza zabytkowy tramwaj z 1928 roku. Jest jednym z najstarszych tramwajów w Europie. Wyróżnia się również tym, ze wszystkie jego części są oryginalne. Pierwszy tramwaj elektryczny w tym mieście do dziś służy mieszkańcom i turystom, a przejażdżki nim cieszą się dużą popularnością. Fani piłki nożnej z pewnością skorzystają z okazji, by obejrzeć ligowy mecz miejscowej drużyny Nk Osijek. Osijek apartamenty najlepiej zarezerwować w takim wypadku na weekend, kiedy najczęściej swoje mecze rozgrywa drużyna. To z tego miasta pochodzi były słynny piłkarz Realu Madryt, król strzelców Mundialu Davor Suker. Dla Polaków ciekawostką może stanowić fakt, że jednym z miast partnerskich Osijeku jest Częstochowa. Po niezapomnianym urlopie w Osijeku chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy:Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Osijek?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Osijek są apartamenty oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 185 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Osijek?

Z Casamundo w Osijek znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 97 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (48 m²) i hotele (29 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Osijek?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Osijek o średniej cenie 316 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Osijek. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag