Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Osijek - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Osijek - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Osijek

Osijek
Dowolne daty
Goście
Osijek to słoneczne miasto położone w historycznej krainie Chorwacji Slawoni, które ma do zaoferowania wiele ciekawych atrakcji turystycznych. Osijek leży we wschodniej Chorwacji nad rzeką Drawą.
DALSZE INFORMACJE »

Osijek: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Osijek
-34%
25 mar - 1 kwi
235 m² Dom
12 5
Osijek, Općina Osijek, Chorwacja
od 885 zł 1.336 zł
za noc
Dom Osijek
-27%
25 mar - 1 kwi
Dom
12 5
Osijek, Općina Osijek, Chorwacja
od 992 zł 1.353 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Osijek
-34%
25 mar - 1 kwi
wifi
235 m² Dom
12 5
Osijek, Općina Osijek, Chorwacja
od 885 zł 1.336 zł
za noc
Dom wifi Osijek
-27%
25 mar - 1 kwi
wifi
Dom
12 5
Osijek, Općina Osijek, Chorwacja
od 991 zł 1.352 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Osijek wakacje - apartamenty Osijek i domki letniskowe Osijek

Jego historia sięga czasów cesarstwa rzymskiego – znajdowała się tu niegdyś osada wojskowa Mursa. Dziś zamieszkuje je około 130 tysięcy mieszkańców, a same miasto jest ważnym ośrodkiem naukowym, przemysłowym, turystycznym i komunikacyjnym. Przed wylotem do Chorwacji, należy zarezerwować nocleg w którymś z licznych obiektów turystycznych. Sporą popularnością cieszą się Osijek domki letniskowe oraz Osijek apartamenty – ich oferty można znaleźć u nas. Osijek ma do zaoferowania ciekawe atrakcje turystyczne. Jedną z najważniejszych jest położone z dala od centrum Stare Miasto, utrzymane w stylu barokowym. Nazywane Twierdzą nawiązuje do czasów osiemnastowiecznych, gdy było strategicznym punktem miasta i broniło przejścia przez rzekę Drawę. Do dziś zachowało się wiele zabytków z tamtego okresu, a Stare Miasto jest świetnym miejscem do spacerów i przechadzek. Wśród jego zabudowy znajduje się między innymi ratusz, czy charakterystyczne kamieniczki z trójkątnymi szczytami. Warto wybrać się tu po zmierzchu, kiedy liczne latarnie i latarenki oświetlają okolicę.  

Domki letniskowe Osijek - wspaniały urlop dla całej rodziny


W Osijeku znajdują się także zabytkowe kościoły - to między innymi kościół świętego Jakuba z klasztorem Kapucynów i kościół świętego Krzyża wraz z klasztorem Franciszkanów. Popularnym miejscem odwiedzin jest także Copacabana, znajdująca się na lewym brzegu rzeki Drawy. W słoneczne i upalne dni, a tych w Chorwacji nie brakuje, przyjeżdża tu wielu turystów i mieszkańców miasta. Osijek domki letniskowe warto wynajmować więc z wyprzedzeniem, by nie tracić czasu na późniejsze poszukiwania noclegu. Wśród atrakcji turystycznych Osijeku, duże zainteresowanie wzbudza zabytkowy tramwaj z 1928 roku. Jest jednym z najstarszych tramwajów w Europie. Wyróżnia się również tym, ze wszystkie jego części są oryginalne. Pierwszy tramwaj elektryczny w tym mieście do dziś służy mieszkańcom i turystom, a przejażdżki nim cieszą się dużą popularnością. Fani piłki nożnej z pewnością skorzystają z okazji, by obejrzeć ligowy mecz miejscowej drużyny Nk Osijek. Osijek apartamenty najlepiej zarezerwować w takim wypadku na weekend, kiedy najczęściej swoje mecze rozgrywa drużyna. To z tego miasta pochodzi były słynny piłkarz Realu Madryt, król strzelców Mundialu Davor Suker. Dla Polaków ciekawostką może stanowić fakt, że jednym z miast partnerskich Osijeku jest Częstochowa. Po niezapomnianym urlopie w Osijeku chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy:Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Osijek?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Osijek są apartamenty oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Osijek?

Z Casamundo w Osijek znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 249 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (53 m²) i bed & breakfast (26 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Osijek?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Osijek o średniej cenie 368 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Osijek. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag