Noclegi i apartamenty wakacyjne Biševo - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne Biševo - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne Biševo

Biševo
Dowolne daty
Goście
Biševo
Dowolne daty
Goście
Jest to jedna z wielu wyjątkowych wysepek znajdujących się na terenie Chorwacji nad morzem Adriatyckim. Leży zaledwie w odległości 5 km od kolejnej wyspy Vis. Noclegi wyspa Biševo znajduje się na zaledwie 5,9 km² powierzchni, a widoki są wręcz zabierające dech w piersiach.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Wyspa Biševo – moc atrakcji na urokliwej wyspie

W okresie przedwojennym wyspa na wakacje wyspa Biševo była zamieszkiwana przez ponad 200 osób, jednak do dnia dzisiejszego ze stałych mieszkańców wyspy zostało zaledwie 19 osób. Dziś noclegi wyspa Biševo jest głównie miejscem odwiedzanym przez turystów z Europy ale i nie tylko jako jedna z ciekawczych wysp wybrzeża Adriatyku. Ciekawą równie małą wysepką jest wyspa Premuda.

Noclegi wyspa Biševo – chwila relaksu i odpoczynku od głośnego miasta

Do głównych atrakcji turystycznej wyspy na wakacje wyspa Biševo zaliczana jest Niebieska Jaskinia zwana w regionie Modra Špilja, do której można się dostać tylko za pomocą łodzi od strony adriatyckiego morza. Nazwa jaskini bierze się dokładnie z barwy, która po dostaniu się do jaskini promieni słonecznych, mieni się wewnątrz niesamowitym odcieniem koloru niebieskiego. Rozpościera się ona na długość 18 m. W czasach poprzedzających XIX wiek była głównie wykorzystywana przez okolicznych rybaków, a w 1884 roku została odkryta jako interesująca atrakcja turystyczna i przyciąga po dziś wielu przyjezdnych na noclegi wyspa Biševo. Dodatkowymi atrakcjami wyspy są na pewno ruiny opuszczonego w XIII wieku Klasztor Benedyktynów oraz kościół Św. Sylwestra.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag