Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Podgoricy - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Podgoricy - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Podgoricy

Podgorica
Dowolne daty
Goście
Położona na słonecznych Bałkanach stolica Czarnogóry to jedno z najcieplejszych miast stołecznych na kontynencie Europejskim.
DALSZE INFORMACJE »

Podgorica: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Podgorica
-20%
29 sty - 5 lut
Nocleg
2 1
Podgorica, Czarnogóra
od 148 zł 186 zł
za noc
Willa Podgorica
160 m² Willa
7 3
Podgorica, Czarnogóra
od 919 zł
za noc
Apartament Podgorica
54 m² Apartament
4 1
Podgorica, Czarnogóra
od 225 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Podgorica
-36%
22 sty - 29 sty
wifi
25 m² Apartament
2 1
Podgorica, Czarnogóra
od 123 zł 191 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament Klimatyzacją Podgorica
Klimatyzacją
25 m² Apartament
3 1
Podgorica, Czarnogóra
od 150 zł
za noc
Apartament Klimatyzacją Podgorica
Klimatyzacją
25 m² Apartament
2 1
Podgorica, Czarnogóra
od 150 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Nocleg Balkon Podgorica
Balkon
25 m² Nocleg
2 1
Podgorica, Czarnogóra
od 231 zł
za noc
Nocleg Balkon Podgorica
Balkon
25 m² Nocleg
2 1
Podgorica, Czarnogóra
od 258 zł
za noc
Apartament Balkon Podgorica
Balkon
45 m² Apartament
4 1
Podgorica, Czarnogóra
od 132 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Rodzinna atmosfera i udane wakacje to domy letniskowe i kwatery Podgorica

Wybierając na miejsce letniego wypoczynku domki letniskowe Podgorica albo też zamierzając spędzić wakacje w apartamenty Podgorica będą mogli się zatem Państwo cieszyć wspaniałą pogodą. Stosunkowo niedaleko stąd nad wspaniałe Morze Adriatyckie, gdzie będą mogli Państwo skorzystać z doskonałych warunków do kąpieli i intensywnego opalania na plaży. Natomiast jeżeli dojazd nad morze okaże się zbyt męczący to na miejscu można skorzystać z uroków przepięknego jeziora Szkoderskiego. Ciekawostkę stanowi natomiast fakt że miasto przecina aż sześć rzek. Jedna z nich o nazwie Ribnica przecina w niezwykle malowniczy sposób centrum miasta. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Egby pokoje Össby wypoczynek Alsóbélatelep kwatery Lido Adriano

Urlop Podgorica to miejsce intrygujące swoją tajemniczością

Poza korzystaniem z uroków bałkańskiego klimatu, warto również wyjść na miasto i zwiedzić kilka interesujących zabytków. Zatrzymując się w domki letniskowe Podgorica lub też odpoczywając w luksusowe apartamenty Podgorica nie mogą Państwo przegapić wspaniałej wieży zegarowej Sahat kula. Budowla ta pochodzi z czasów panowania Imperium Osmańskiego i wyróżnia się swoim prostym acz niezwykle masywnym kształtem. Przypomina nieco kościelną wieżę, ale jest to muzułmańska konstrukcja. Jednak dominującą tu religią jest prawosławie, więc znajdą tu również Państwo okazałe zabytki z tego kręgu kulturowego. Interesującym na to przykładem jest ciekawy budynek cerkwi świętego Jerzego, która to cerkiew powstała tu w trzynastym wieku. Warto również zobaczyć ruiny średniowiecznego grodu Ribnica, który swoją historią sięga aż do dwunastego wieku.

Podgorica nie jest natomiast miastem zapatrzonym tylko w zamierzchłą przeszłość. Jeżeli zamieszkają Państwo w domki letniskowe Podgorica z pewnością po drodze na miejsce zauważą Most Millenium. Ta ciekawa nowoczesna konstrukcja przykuwa oko imponującym 57 metrowym pylonem, na którym za pomocą stalowych lin zawieszona jest licząca 140 metrów długości zasadnicza część obiektu. Nie jest też stąd daleko do ośrodków sportowych w pięknych Górach Dynarskich, dzięki czemu wizyta tutaj będzie niezapomnianą przygodą nie tylko latem ale także i zimą. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także: domki letniskowe Siofok, apartamenty Düzce, noclegi Kranjska Gora.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Podgoricy?

Apartamenty i hotele to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Podgoricy. Z ponad 542 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Podgoricy?

Z Casamundo w Podgoricy znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 97 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (45 m²) i hotele (36 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Podgoricy?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Podgoricy. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 271 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Podgoricy. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag