Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Horní Malá Úpa - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Horní Malá Úpa - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Horní Malá Úpa

Horní Malá Úpa
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Horní Malá Úpa
-39%
30 wrz - 7 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
65 m² Apartament
4 2
Horní Malá Úpa, Malá Úpa, Czechy
od 356 zł 579 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Horní Malá Úpa
-39%
30 wrz - 7 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
65 m² Apartament
4 2
Horní Malá Úpa, Malá Úpa, Czechy
od 356 zł 579 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z kominkiem

Apartament Kominek Horní Malá Úpa
-15%
17 cze - 24 cze
Kominek
150 m² Apartament
10 4
Horní Malá Úpa, Malá Úpa, Czechy
od 963 zł 1.139 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Horní Malá Úpa
-29%
9 wrz - 16 wrz
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
55 m² Apartament
4 1
Horní Malá Úpa, Malá Úpa, Czechy
od 569 zł 800 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Horní Malá Úpa: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Horní Malá Úpa
-33%
9 wrz - 16 wrz
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
45 m² Apartament
4 1
Horní Malá Úpa, Malá Úpa, Czechy
od 538 zł 807 zł
za noc
Apartament Horní Malá Úpa
-40%
26 lis - 3 gru
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
52 m² Apartament
6 2
Horní Malá Úpa, Malá Úpa, Czechy
od 512 zł 853 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Horní Malá Úpa zagwarantują Państwu wspaniałe wczasy

Horní Malá Úpa to część przygranicznej wioski gminnej w Czechach. Leży na wysokości 1108m n.p.m., nad doliną Małej Upy we wschodniej części Karkonoszy. Jest to miejscowość typowo górska, w której przyroda zachwyca swoim dziewiczym blaskiem, kryształową wodą i świeżym powietrzem. Kiedyś górale z tych okolic utrzymywali się z hodowli bydła, wydobycia arsenu i rudy żelaza oraz handlu cukrem, który przywozili ze Śląska. Zamieszkując domki letniskowe Horní Malá Úpa i apartamenty Horní Malá Úpa będziecie mieli Państwo możliwość podziwiania pięknych krajobrazów i doświadczania wspaniałej atmosfery. Ponieważ miejscowość ta jest typowo letniskowo-wypoczynkowa z całą pewnością znajdziecie tam Państwo szereg rozrywek, w zależności od pory roku, którą wybierzecie Państwo na swój wypoczynek. Zima w Horní Malá Úpa to szaleństwo na stokach, znajduje się tam kilka tras zjazdowych i wyciągów narciarskich. Karkonosze zasadniczo określane są jako raj dla narciarzy i także narciarze zamieszkujący domki letniskowe Horní Malá Úpa i apartamenty Horní Malá Úpa znajdą tam wspaniałe stoki, świetnie utrzymane nartostrady, trasy biegowe, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz możliwość nocnej jazdy na nartach, co cieszy się coraz większą popularnością. Na amatorów czekają fachowe szkółki narciarskie. Natomiast latem możecie Państwo odbywać wspaniałe wędrówki pieszymi szlakami turystycznymi, żółtym i czerwonym, przebiegającymi przez Horní Malá Úpa. Wspaniałych wrażeń dostarczą Państwu także wycieczki rowerowe wyznaczonymi ścieżkami rowerowymi przez piękną i urzekającą okolicę.

Wymarzony urlop w Horní Malá Úpa


Poza sportowymi wrażeniami odwiedzając Horní Malá Úpa będziecie Państwo mogli zobaczyć ciekawe, pod względem architektonicznym, budowle, takie jak kościółek św. Piotra i Pawła z początku XIX wieku, który jest czwartym najwyżej położonym kościołek w Czechach i drewniany budynek szkoły z 17979 roku. W Horní Malá Úpa znajdziecie Państwo również wspaniałe restauracje i bary, w których zasmakujecie regionalnych czeskich potraw i napojów. Horní Malá Úpa to także wspaniała baza wypadowa na pełne wrażeń wycieczki po okolicy, będziecie Państwo mogli wybrać się np. do Katarzyn, gdzie spędzicie Państwo atrakcyjnie czas w kompleksie basenowym, na przejażdżkach konnych, na wspinaczce a dzieci na placu zabaw. Interesujący jest również ogród zoologiczny w Dvur Kralove.

Jeżeli są Państwo miłośnikami urlopu na łonie dzikiej i nienaruszonej przyrody, jesteśmy przekonani, że wczasy w Danii również przypadną Państwu du gustu, dlatego sprawdźcie koniecznie poniższą ofertę:

  • apartamenty Nørre Kettingskov
  • domki letniskowe Lavensby
  • wczasy Nordborg
  • wypoczynek Arnager
Jeżeli nie chcą Państwo wybierać się za granicę, wspaniałe wakacje można spędzić również w Polsce, dlatego polecamy nasze domki letniskowe Karpacz oraz przestronne apartamenty Szklarska Poręba. Poza tym zapraszamy na wakacje Mysłakowice, urlop Świeradów Zdrój oraz wczasy Sosnówka. Życzymy Państwu udanego wypoczynku!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Horní Malá Úpa?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Horní Malá Úpa są apartamenty oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Horní Malá Úpa?

Ceny w Horní Malá Úpa rozpoczynają się od 356 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (45 m²) lub domy (130 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Horní Malá Úpa. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag