Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Adršpach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Adršpach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Adršpach

Adršpach
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15

Adršpach: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Adršpach
69 m² Apartament
7 2
Adršpach, Powiat Náchod, Czechy
od 418 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Dom Basen Adršpach
Basen
140 m² Dom
9 3
Adršpach, Powiat Náchod, Czechy
od 573 zł
za noc
Apartament Basen Adršpach
Basen
36 m² Apartament
4 1
Adršpach, Powiat Náchod, Czechy
od 248 zł
za noc
Apartament Basen Adršpach
-25%
13 maj - 20 maj
Basen
190 m² Apartament
20 5
Adršpach, Powiat Náchod, Czechy
od 928 zł 1.237 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Adršpach
Przyjazny zwierzętom
Dom
6 4
Adršpach, Powiat Náchod, Czechy
od 616 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Adršpach
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
55 m² Apartament
4 1
Adršpach, Powiat Náchod, Czechy
od 217 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Adrspach- niezapomniane wakacje w kraju hradeckim.

Adrspach jest gminą wiejską w Czechach, w kraju hradeckim. Ta mała urocza miejscowośc leży w górach stołowych, w dolinie Adrszpachskiego Potoku, w niewielkiej odległości od granicy z Polską. Za polską granicą leży miasto Lubawka, a nieco dalej Wałbrzych. Już dziś zapoznajcie się Państwo z ofertą dostępną na naszej stronie-noclegi Adrspach- i spędźcie wspaniałe wakacje w tej pięknej wypoczynkowej miejscowości. Przypuszcza się, że na tych terenach w XIII wieku powstał gród, który początkowo nosił niemiecką nazwę. W 1447 roku tereny te odkupiły miasta śląskie, a obecny tu gród zburzono. Dziś można zwiedzać jego ruiny. Noclegi Adrspach-polecamy! A co jeszcze można zwiedzić będąc w Adrspach?

Zabytki i inne atrakcje turystyczne Adrspach.

Na pewno należy zobaczyć ruiny zamku Adrspach. Zamek ten zbudowano w 1596 roku. Zmieniał on często swych właścicieli, a co za tym idzie, zmieniał się też jego styl. Apartamenty Adrspach to dobry wybór. Zwolennicy pieszych wędrówek również znajdą tu coś dla siebie. W skałach Adrszpaskich na terenie Narodowego Rezerwatu Przyrody znajduje się Adrszpachskie Skalne Miasto. Polecamy również wybrać się na Krzyżówy Szczyt, do którego prowadzi szlak z umieszczonymi na nim tablicami przedstawiającymi drogę krzyżową. Apartamenty Adrspach dostępne na naszej stronie to dobry wybor. Warto dotrzeć na, wspomniany wyżej, Krzyżówy Szczyt, by zobaczyć wspaniałe widoki rozciągające się na Aderszpachskie Skalne Miasto, Bukową Górę, Góry Krucze. A przy dobrej widoczności można zobaczyć też Karkonosze. Czechy to przepiękny kraj, który po prostu trzeba zobaczyć, dlatego polecamy wizytę również w innych miejscach Czech: wakacje Karwina, wczasy Kladno.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Adršpach?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Adršpach. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Adršpach?

Z Casamundo w Adršpach znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 146 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (68 m²) i domy (68 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Adršpach?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: obiekty agroturystyczne to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Adršpach. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 356 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Adršpach. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag