Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Dvůr Králové nad Labem

Dvůr Králové nad Labem
Dowolne daty
2 gości
Dvůr Králové nad Labem to miejscowość w Czechach położona w północnej części Kraju Hradeckiego. Leży bezpośrednio nad rzeką Łabą i stąd również człon w jej nazwie. Po polsku tłumaczy się ją jako „Dwór Królowej nad Łabą”.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w Dvůr Králové nad Labem?

Dvůr Králové nad Labem: Nasze rekomendacje dla Państwa

Dom Dvůr Králové nad Labem 22
270 m² Dom
22 5
Dvůr Králové nad Labem, Powiat Trutnov, Czechy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.497 zł
za 1 tydzień
Dom Dvůr Králové nad Labem 6
160 m² Dom
6 3
Dvůr Králové nad Labem, Powiat Trutnov, Czechy
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 4.645 zł
za 1 tydzień
Apartament Dvůr Králové nad Labem 6
75 m² Apartament
6 2
Dvůr Králové nad Labem, Powiat Trutnov, Czechy
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.138 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Dvůr Králové nad Labem
Balkon/Patio
56 m² Apartament
4 1
Dvůr Králové nad Labem, Powiat Trutnov, Czechy
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.738 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Dvůr Králové nad Labem
Kuchnia
47 m² Apartament
2 1
Dvůr Králové nad Labem, Powiat Trutnov, Czechy
4,8 / 5
„Znakomity“
od 2.086 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Początki okolic, gdzie znajdują się apartamenty Dvůr Králové nad Labem sięgają roku 1270, kiedy to mieściły się tu kościół oraz mała osada. Z czasem znalazło się w posiadaniu czeskich królowych, dzięki czemu zawdzięcza sobie ostateczną nazwę. W swoich latach świetności miasto, gdzie mieszczą się obecnie noclegi Dvůr Králové nad Labem posiadało rozległe mury obronne, z których do dnia dzisiejszego zachowała się pojedyncza Wieża Šindelářska wysoka na 20 metrów. Miasto znajduje się zaledwie 33 km od innej popularnej miejscowości wypoczynkowej Hradec Králové oraz niedaleko urokliwego gościńca Kuks. Można też zaplanować wyjazd do pobliskiego Chrudima albo do innej interesującej miejscowości Ceska Skalice.

Noclegi Dvůr Králové nad Labem – czas na niezapomniane wakacje

Jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Dvůr Králové nad Labem jest powstałe w 1946 roku ZOO Dvůr Králové rozciągające się na imponującą powierzchnię 28 hektarów. Swego czasu jako należące jeszcze do Czechosłowacji było najnowocześniejszym tego typu obiektem w całym kraju. Apartamenty Dvůr Králové nad Labem to świetne miejsce na zaplanowanie wycieczki do ZOO Dvůr Králové, które specjalizuje się w zwierzętach z Afryki i posiada własny Park Safari od 1989 roku. Jest to z pewnością idealne miejsce dla całych rodzin pozwalające na poznanie różnorodnych gatunków zwierząt, których nie spotyka się na co dzień. Noclegi Dvůr Králové nad Labem oferują szereg różnorodnych atrakcji i umożliwiają spędzenie niezapomnianych wakacji. Poza niezwykłym ZOO w mieście znajduje się również wiele krajowych zabytków Stary Ratusz z epoki renesansu czy wybudowany w czasach baroku Dwór Kohouta, który obecnie stanowi siedzibę Muzeum Miejskiego. Zapraszamy do planowania wypoczynku właśnie w apartamenty Dvůr Králové nad Labem, skąd z pewnością każdy wróci zadowolony i pełen nowej energii.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Dvůr Králové nad Labem?

Domy i obiekty agroturystyczne to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Dvůr Králové nad Labem. Z ponad 2 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Dvůr Králové nad Labem?

Ceny w Dvůr Králové nad Labem rozpoczynają się od 1.342 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (74 m²) lub obiekty agroturystyczne (120 m²).

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie domy mieszczą 5 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dvůr Králové nad Labem. Przeciętnie domy są idealne dla 5 gości.

image-tag