Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kraju Morawsko-Śląskim - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kraju Morawsko-Śląskim - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kraju Morawsko-Śląskim

Kraj morawsko-śląski
Dowolne daty
Goście
Beskid Morawsko – Śląski to pasmo górskie w północnej części Czech, na pograniczu Czech i Słowacji. Jeśli planujecie wyjechać w góry na narty, Beskid to warta rozważenia propozycja.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z kominkiem

Willa Kominek Ostrawica
-54%
3 wrz - 10 wrz
Kominek
105 m² Willa
6 2
Ostrawica, Powiat Frydek-Mistek, Kraj morawsko-śląski
od 1.282 zł 2.804 zł
za noc
Apartament Kominek Lhotka
-24%
16 wrz - 23 wrz
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kominek
290 m² Apartament
12 4
Lhotka, Powiat Frydek-Mistek, Kraj morawsko-śląski
od 821 zł 1.076 zł
za noc
Nocleg Kominek Světlá Hora
Kominek
96 m² Nocleg
5 1
Světlá Hora, Powiat Bruntál, Kraj morawsko-śląski
od 1.838 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z wifi

Dom wifi Dolní Moravice
wifi
55 m² Dom
5 2
Dolní Moravice, Powiat Bruntál, Kraj morawsko-śląski
od 454 zł
za noc
Pokój wifi Dolní Moravice
wifi
25 m² Pokój
2 1
Dolní Moravice, Powiat Bruntál, Kraj morawsko-śląski
od 227 zł
za noc
Nocleg wifi Světlá Hora
wifi
20 m² Nocleg
2 1
Světlá Hora, Powiat Bruntál, Kraj morawsko-śląski
od 597 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród Dětřichovice
Ogród
35 m² Dom
6 1
Dětřichovice, Světlá Hora, Kraj morawsko-śląski
od 259 zł
za noc
Nocleg Ogród Světlá Hora
Ogród
20 m² Nocleg
2 1
Světlá Hora, Powiat Bruntál, Kraj morawsko-śląski
od 688 zł
za noc
Nocleg Ogród Světlá Hora
Ogród
32 m² Nocleg
3 1
Světlá Hora, Powiat Bruntál, Kraj morawsko-śląski
od 931 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Kraj morawsko-śląski: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Dolní Moravice
35 m² Dom
4 1
Dolní Moravice, Powiat Bruntál, Kraj morawsko-śląski
od 363 zł
za noc
Dom Dolní Moravice
45 m² Dom
4 1
Dolní Moravice, Powiat Bruntál, Kraj morawsko-śląski
od 363 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Kraju Morawsko-Śląskim?

Apartamenty Beskid Morawsko-Śląski i domki letniskowe Beskid Morawsko-Śląski

Możecie tu spędzić wspaniały urlop wynajmując domki letniskowe w Beskidzie Morawsko-Śląskim lub apartamenty w Beskidzie Morawsko – Śląskim. Jeżeli jednak już byliście w Czechach i chcecie wypróbować coś zupełnie innego to polecamy urlop w kraju. Doskonałym miejscem na wakacje jest województwo śląskie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Ulubione zajęcia wczasowiczów to naturalnie kąpiele, jazda konna, piesze wędrówki po górach czy wycieczki rowerowe. Umożliwiają one poznać ten malowniczy teren i podziwiać zapierające wspaniałe widoki. Umilając sobie wieczory, możecie je spędzić przy grilu, bowiem większość domków jest świetnie do tego przystosowana. Warte odwiedzenia są również małe i większe miejscowości w okolicy, jak np.: Frenštát pod Radhoštěm lub Jabłonków . Można tu nie tylko zrobić zakupy, ale także zobaczyć historyczne budynki i muzea, które przybliżą historię regionu. Bardzo ciekawą miejscowością jest Sztramberk, którego centrum uznano za miejski rezerwat zabytków. Tutaj znajduje sie 42- metrowa wieża zwana Sztramberską Trąbą będąca pozostałością po warownych murach obronnych jeszcze z czasów średniowiecznych.

Wspaniały wypoczynek w kraju Morawsko-Śląskim


Jest wiele powodów by wynająć sobie domki letniskowe w Beskidzie Morawsko – Śląskim. Przede wszystkim są one tanie, komfortowe i bardzo dobrze wyposażone. Świetnie nadają się na wczasy rodzinne, z przyjaciółmi lub we dwoje, gdyż zapewniają spokój i niezależność, a każdy ma wystarczająco miejsca dla siebie. Zimą jest to raj dla narciarzy. Świetne warunki narciarskie i przystosowane trasy zjazdowe pozytywnie zaskoczą niejednego narciarza. Najwyższymi szczytami Beskidu są Lysá hora, czyli Łysa Góra (1.324 m. n.p.m.) oraz Smrek (1.276 m. n.p.m.). Wspaniałe szlaki turystyczne, stoki i trasy zjazdowe przyprawią każdego miłośnika gór o szybsze bicie serca.
To wspaniałe miejsce by odpocząć, zrelaksować się i choć na kilka dni zapomnieć o troskach i problemach życia codziennego. W rejonie Beskid Morawsko - Śląskich warto przejechać się do miejscowości Koprzywnicy. Tutaj znajduje się muzeum Zakładów „Tatra”. Możemy sfotografować ciężarówkę Tatra 815 VD, która zwyciężyła rajd Paryż Dakar w 1988 roku. Nie należy również ominąć najstarszego skansenu w Środkowej Europie – Drewnianego miasteczka.

Nasza szeroka i bogata oferta umożliwi wam znalezienie najodpowiedniejszego miejsca noclegowego. Domki letniskowe Beskid Morawsko - Śląski i apartamenty Beskid Morawsko-Śląski na pewno przypadną wam do gustu. A może macie ochotę na zupełnie inny wypoczynek? Zamiast w góry proponujemy wam fantastyczny wypoczynek nad Jeziorem Balaton.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Kraju Morawsko-Śląskim?

Willa i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Kraju Morawsko-Śląskim. Z ponad 25 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Kraju Morawsko-Śląskim?

Z Casamundo w Kraju Morawsko-Śląskim znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 218 zł za noc. Możesz spodziewać się, że willa (767 m²) i domy (141 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom willa w Kraju Morawsko-Śląskim?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Kraju Morawsko-Śląskim o średniej cenie 1.357 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kraju Morawsko-Śląskim. Przeciętnie willa są idealne dla 9 gości.

image-tag