Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ostrawie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ostrawie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ostrawie

Ostrawa
Dowolne daty
Goście
Nie bez powodu Ostrawa nazywana jest centrum kulturalno-rozrywkowym Kraju Śląsko-Morawskiego. Miasto, które jeszcze do lat 90. kojarzone było z kopalniami węgla kamiennego, dziś zupełnie nie przypomina krajobrazu z przeszłości. Skupione na turystyce, kusi przyjezdnych licznymi atrakcjami.
DALSZE INFORMACJE »

Ostrawa: Nasze rekomendacje dla ciebie

Willa Ostrawa
-38%
6 lut - 13 lut
100 m² Willa
8 4
Ostrawa, Powiat Ostrawa, Czechy
od 1.560 zł 2.507 zł
za noc
Willa Ostrawa
-37%
30 sty - 6 lut
120 m² Willa
10 5
Ostrawa, Powiat Ostrawa, Czechy
od 2.059 zł 3.288 zł
za noc
Dom Ostrawa
60 m² Dom
6 2
Ostrawa, Powiat Ostrawa, Czechy
od 558 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Willa Kuchnia Ostrawa
-37%
19 mar - 26 mar
Kuchnia
85 m² Willa
5 2
Ostrawa, Powiat Ostrawa, Czechy
od 896 zł 1.428 zł
za noc
Willa Kuchnia Ostrawa
-37%
6 lut - 13 lut
Kuchnia
80 m² Willa
6 3
Ostrawa, Powiat Ostrawa, Czechy
od 1.315 zł 2.100 zł
za noc
Willa Kuchnia Ostrawa
-38%
12 mar - 19 mar
Kuchnia
380 m² Willa
14 6
Ostrawa, Powiat Ostrawa, Czechy
od 1.721 zł 2.759 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Ostrawa
wifi
53 m² Apartament
4 1
Ostrawa, Powiat Ostrawa, Czechy
od 273 zł
za noc
Apartament wifi Ostrawa
wifi
85 m² Apartament
5 1
Ostrawa, Powiat Ostrawa, Czechy
od 269 zł
za noc
Apartament wifi Ostrawa
wifi
64 m² Apartament
4 1
Ostrawa, Powiat Ostrawa, Czechy
od 395 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament Klimatyzacją Ostrawa
Klimatyzacją
90 m² Apartament
6 2
Ostrawa, Powiat Ostrawa, Czechy
od 218 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Ostrawie dopasowany do Twoich oczekiwań

Opuszczone hale oraz zamknięte kopalnie przekształcono w muzea techniki, które potrafią zainteresować nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Nie brakuje też innych zabytków, w tym liczących kilkanaście stuleci budowli sakralnych. Osobom, które zdecydują się wynająć dom wakacyjny w Ostrawie, pobyt uprzyjemniają wyjątkowe widoki - roztaczające się na horyzoncie Beskidy wraz z ich najpiękniejszymi szczytami. Wspinając się na blisko 87-metrową wieżę Nowego Ratusza, można podziwiać panoramę okolicy, prezentującą się uroczo przez okrągły rok. Nocleg w Ostrawie to także doskonały sposób na wypróbowanie lokalnej kuchni. Liczne restauracje oraz są znakomitym sposobem na zaczerpnięcie chwili wytchnienia podczas emocjonującej eskapady po mieście i jego okolicach. Wiele lokali czynnych jest do późnych godzin nocnych, co sprawia, że Ostrawa przez całą dobę tętni życiem.

Dom wakacyjny w Ostrawie - wczasy w mieście z wielowiekową historią

Noclegi w Ostrawie doskonale sprawdzą się zarówno na romantyczne wakacje, jak i weekendową rodzinną wycieczkę. Wynajmując apartamenty niedaleko centrum miasta, można pokusić się o spacer wśród malowniczych, XIX-wiecznych kamienic. Zwiedzanie warto rozpocząć od Starego Ratusza. W tej niezwykłej budowli znajduje się obecnie Muzeum Ostrawskie, liczące ponad 600 tysięcy eksponatów. Kolejnym punktem wycieczki jest rynek z mieszczącą się tutaj secesyjną kamienicą, pochodzącą z 1902 roku, w której dziś znajduje się Dom Książki. Nieco dalej turyści mogą podziwiać Nowy Ratusz z wieżą widokową oraz kościół św. Wacława, pochodzący z XIII wieku. Decydując się na dom wakacyjny w Ostrawie, będziesz mógł też odwiedzić stary browar i poznać sztukę warzenia jednego z najbardziej rozpoznawalnych piw w Europie, a nawet skusić się na degustację tego wyjątkowego napoju o charakterystycznej, bursztynowej barwie. Piwo produkowane jest tutaj według tradycyjnej receptury z wykorzystaniem naturalnych metod fermentacji. Domek wakacyjny w Ostrawie to także świetny pomysł na wycieczkę z dziećmi. Bogate wyposażenie sprawi, że bez problemu, możecie planować wypad również z maluchem. Najmłodsi będą mogli cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu, zaś dorośli zrelaksować przy wspólnym grillowaniu. Nastrojowa atmosfera będzie z kolei towarzyszyć chłodnym wieczorom spędzanym przy kominku.

Aktywne wakacje w Ostrawie

Ostrawa przypadnie do gustu także miłośnikom natury. Zlokalizowane na obrzeżach miasta tereny zielone przyciągną uwagę miłośników długich spacerów i nordic walkingu. Staną się również doskonałym pomysłem na wakacje na rowerach. Pamiętaj o tym, że wynajmując domki wakacyjne w Ostrawie, możesz zorganizować eskapadę do pobliskich miejscowości, takich jak Frydek-Mistek, albo w góry. W ciepłe dni spacery po beskidzkich zboczach staną się nie tylko świetnym sposobem na poprawę kondycji fizycznej, ale także pozwolą Ci obcować z przyrodą, w którą nie ingeruje człowiek. Decydując się na dom wakacyjny w Ostrawie, nie można również zapominać o odwiedzeniu ogrodu zoologicznego, słynnego jako jeden z najpiękniejszych obiektów tego typu w tej części Europy. ZOO jest zlokalizowane w lesie, dzięki czemu spacer po nim jest wyjątkową przyjemnością i metodą na poznanie licznych gatunków zwierząt. Nie brakuje przy tym atrakcji dla dzieci. Na najmłodszych czekają liczne ekspozycje, które z pewnością pomogą zrozumieć świat natury. Nie wahaj się więc dłużej i zorganizuj niezapomnianą wyprawę z CASAMUNDO.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Ostrawie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Ostrawie są hotele i apartamenty. Dzięki ponad 347 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Ostrawie?

Ceny w Ostrawie rozpoczynają się od 115 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (28 m²) lub apartamenty (57 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Ostrawie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Ostrawie o średniej cenie 351 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Ostrawie. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag