Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kraju Ołomunieckim - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kraju Ołomunieckim - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kraju Ołomunieckim

Ołomuniec
Dowolne daty
Goście
Ołomuniec to miasto we wschodniej części Republiki Czeskiej posiadające ok. 100 tys. mieszkańców. W XI i XII wieku pełniło funkcję stolicy Moraw a dzisiaj jest stolicą regionu o nazwie Kraj ołomuniecki. Na północy, przy granicy z Polską, znajduje się Wysoki Jesionik – mezoregion wchodzący w skład Sudetów Wschodnich.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Willa  Ołomuniec
wifi
140 m² Willa ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Ołomuniec, Powiat Ołomuniec, Czechy
od 1.443 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Ołomuniec: Nasze rekomendacje dla ciebie

Ołomuniec: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 1.445 zł za noc

Willa Ołomuniec
140 m² Willa ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Ołomuniec, Powiat Ołomuniec, Czechy
od 1.725 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Ołomuniec i domki letniskowe Ołomuniec - wymarzone wczasy Ołomuniec

Popularne wśród tutejszych turystów są piesze wędrówki pozwalające odkrywać przepiękne okolice, podziwiać bogatą faunę i florę regionu oraz zapierające dech w piersiach widoki. Jednocześnie znajdują się tu świetne stoki, trasy zjazdowe, a warunki narciarskie uchodzą za najlepsze w całych Czechach. Kto zdecyduje się wynająć domek letniskowy w Ołomuńcu lub apartament w Ołomuńcu, będzie miał najlepszą możliwość poznać ten ciekawy teren i jego tajemnice. Tanie wczasy to marzenie możliwe do zrealizowania w Czechach! Apartamenty Ołomuniec i domki letniskowe Ołomuniec są przytulne i idealnie wyposażone. Świetnie nadają się na wczasy rodzinne, z przyjaciółmi lub we dwoje, gdyż zapewniają spokój i niezależność, a każdy ma wystarczająco miejsca dla siebie. A może chcecie spędzić wakacje w naszej ukochanej Polsce? Byliście już w Poznaniu? Jeżeli nie to proponujemy wam fantastyczny wypoczynek w Wielkopolsce.

W podziwianiu zabytków - niezapomniany urlop w kraju Ołomunieckim


Spędzając wczasy zimowe w Kraju ołomunieckim nie powinno się zapomnieć o odwiedzeniu jego pięknej stolicy, której Stare Miasto jest drugim, po centrum Pragi, największym zespołem zabytków w Czechach. Najważniejsze zabytki i atrakcje turystyczne Ołomuńca to: wpisana na Listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO kolumna Trójcy Przenajświętszej, katedra św. Wacława ze 100 m. wieżą, barokowy klasztor Hradisko, ratusz z zegarem astronomicznym oraz liczne ciekawe kamienice, fontanny, kościoły, muzea i galerie. Po zwiedzeniu miasta warto odpocząć i zrelaksować się w jednej z tutejszych restauracji i skosztować specjałów regionalnej kuchni. Najlepiej skosztować oczywiście kedliki bułczane albo ziemniaczane. W niejednej gospodzie czeskiej będziecie także mogli spróbować tego samego specjału ze špekove czyli ze słoniną.

Ulubione zajęcia tutejszych wczasowiczów w miesiącach zimowych to oczywiście jazda na nartach na obszarze górskim. Ale także latem nikt nie będzie się nudzić: wycieczki rowerowe, piesze wędrówki, łowienie ryb, korzystanie z oferty wellness i zwiedzanie miast – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wczasowicze, którzy wynjamują domki letniskowe Ołomuniec lub apartamenty Ołomuniec, mają zapewniony niezapomniany urlop. Region ten graniczy z Polską. Będąc w okolicy warto wybrać się na wycieczkę do województwa opolskiego. Czeka tam na was wiele atrakcji, a tamtejsze miasta zachwycają pięknymi zabytkami oraz niepowtarzalną atmosferą. Jeżli już byliście w Czechach to może chcecie spróbować czegoś zupełnie innego? Sąsiadka Czech Słowacja ma w swojej ofercie również wspaniałe miejsca wypoczynkowe. Co powiecie na przykład na Bańską Bystrzycę? Życzymy wam zatem wspaniałego wypoczynku.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kraju Ołomunieckim. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag