Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Velkich Losinach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Velkich Losinach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Velkich Losinach

Velké Losiny
Dowolne daty
Goście
Velké Losiny to jedna z najstarszych czeskich miejscowości położonych na terenie Kraju Ołomunieckiego. Jest to jedno z popularniejszych w okolicy miejsc wypoczynkowych oraz uzdrowisk.
DALSZE INFORMACJE »

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament  Velké Losiny
Ogród
35 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Velké Losiny, Powiat Šumperk, Czechy
od 416 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Velké Losiny: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Velké Losiny
35 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Velké Losiny, Powiat Šumperk, Czechy
od 414 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Velké Losiny – wakacje wśród pięknych widoków

Noclegi Velké Losiny znajdują się na terenach sięgających nawet okresu XII wieku, kiedy to powstały pierwsze wzmianki pisemne na temat ich istnienia. Już w roku 1592 powstały tutaj piewsze w historii łaźnie oraz objekty uzdrowiskowe. Z czasem teren ten zyskał swoją sławę i zaczęli tu przyjeżdzać turyści z okolic oraz innych regionów jak Jesenik czy Ołomuniec. W okolicy znajduje się piękne miasteczko Bouzov, gdzie jest przepięknie zachowany zamek. Innym miejscem godnym zobaczenia jest Vrbno pod Pradedem. Obecnie miejsce, gdzie mieszczą się apartamenty Velké Losiny jest wciąż wielce popularne oraz cieszy się sławą również poza granicami Czech. Jest to z pewnością doskonałe miejsce na zaplanowanie wypoczynku zarówno w gronie przyjaciół czy znajomych jak i dla całej rodziny.

Apartamenty Velké Losiny – pełnia historii i atrakcji dla każdego

Uzdrowisko Velké Losiny opiera się głównie na gorących źródłach siarczanowych, które słyną z leczniczych właściwości przy leczeniu szczególnie dolegliwości układu nerwowego. Jedną z najciekawszych atrakcji zlokalizowanych w okolicach noclegi Velké Losiny jest poza samym uzdrowiskiem oraz jego zdrowotnymi działalnościami, pałac sięgający okresu renesansu z XVI wieku. Jego wnętrzne, starannie zadbane i zachowane w oryginalnym stanie do dnia dzisiejszego pokazuje warunki życia szlacheckiego oraz stanowi ekspozycję muzealną dla zwiedzających. Apartamenty Velké Losiny to także miejsce do zwiedzania słynnej ręcznej fabryki papieru, która obecnie stanowi Muzeum Papieru, gdzie można poznać stare techniki wytwarzania papieru oraz zakupić oryginalne wyroby z tej fabryki. Podczas pobytu w noclegi Velké Losiny warto także zobaczyć Kościół Św. Jana Chrzciciela wraz z kapliczką Św. Krzyża, który zaliczany jest do jednych z największych wiejskich kościółków w regionie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą na wakacje, gdzie bez wątpienia każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie na niezapomniany wypoczynek!

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Velkich Losinach. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag