Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Pastvinach

Pastviny
Dowolne daty
2 gości
Pastviny to sztuczny zbiornik wodny, który powstał w wyniku zbudowania tamy na rzece Dzika Orlica.  Tamę zbudowano w latach 1932-38. Od tamtej pory powstałe jezioro stawało się coraz ważniejszym punktem na turystycznej mapie Czech. Na brzegu zbiornika liczne są domki letniskowe Pastviny.
DALSZE INFORMACJE »

Pastviny: Nasze rekomendacje dla Państwa

Dom Pastviny 7
80 m² Dom
7 3
Pastviny, Powiat Uście nad Orlicą, Czechy
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.117 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Apartament Basen Pastviny
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Basen
175 m² Apartament
12 5
Pastviny, Powiat Uście nad Orlicą, Czechy
4,5 / 4
„Wybitny“
od 5.479 zł
za 1 tydzień
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Pastviny
Przyjazny zwierzętom
37 m² Apartament
4 1
Pastviny, Powiat Uście nad Orlicą, Czechy
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.850 zł
za 1 tydzień
Apartament Przyjazny zwierzętom Pastviny
Przyjazny zwierzętom
44 m² Apartament
6 1
Pastviny, Powiat Uście nad Orlicą, Czechy
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.821 zł
za 1 tydzień
Apartament Przyjazny zwierzętom Pastviny
Przyjazny zwierzętom
100 m² Apartament
10 3
Pastviny, Powiat Uście nad Orlicą, Czechy
4,7 / 4
„Wybitny“
od 3.139 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne oferty

Wzdłuż całego jeziora, którego długość wynosi siedem kilometrów napotkać można wiele obiektów i ośrodków turystycznych. Apartamenty Pastviny każdego roku odwiedzają wielbiciele wypoczynku w siodle, na rowerze, pieszych wędrówek, ale, przede wszystkim, wodnych szaleństw. Brzeg jeziora usiany jest wypożyczalniami różnorodnego sprzętu służącego do uprawiania sportów wodnych. Można wynająć m.in. łodzie, rowery wodne. Zbiornik Pastviny to niezwykle popularne miejsce na biwakowanie. Nad jezioro zjeżdżają się szukający wypoczynku i rozrywki blisko natury nie tylko Czesi, ale także biwakowicze i turyści z całej Europy. Domki letniskowe Pastviny stoją w bezpośredniej bliskości linii brzegowej. Jezioro posiada piaszczyste plaże, doskonałe do leżakowania oraz kąpieli. Poza amatorami pływania i opalania się, pojawiają się tam równie często wędkarze. Apartamenty Pastviny goszczą ich bardzo często, ponieważ duża, 110-hektarowa powierzchnia zbiornika, pozwala na znalezienie cichego zakątka. W wodach jeziora pływają prawdziwe wędkarskie trofea. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Annascaul pokoje Eyeries wypoczynek Bischofsheim an der Rhön noclegi Lendava

Wakacje Pastviny to idealne miejsce amatorów zimowych szaleństw

Turyści przybywający nad Pastviny mają wiele do obejrzenia w okolicy. Głównym celem wypraw jest oczywiście tama z elektrownią wodną. Zamieszkujący domki letniskowe Pastviny miłośnicy przyrody do swojej dyspozycji mają wiele oznaczonych szlaków wiodących przez malowniczą Dolinę Pastvinską oraz po okolicznych lasach i miejscowościach. Także narciarze mają tam, co robić. Gdy tylko temperatura spada i dolina kryje się pod śniegiem, apartamenty Pastviny przyjmują w swe gościnne progi dziesiątki amatorów zimowych szaleństw. Na pobliskiej górze działa kilka stoków. Jest też wyciąg narciarski. W najbliższej okolicy wyznaczone są również trasy biegowe.

Okolica zbiornika Pastviny sprzyja aktywności. Prócz znakomitych tras rowerowych i pieszych, można korzystać z licznych boisk. Do dyspozycji turystów jest też hala sportowa, pole do minigolfa i boisko do tenisa w Žamberku, pole golfowe w Hnátnicach. Na bowling można udać się do Letohradu, a trzy kilometry od jeziora jest także ściana wspinaczkowa. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

  • apartamenty Oberebersbach
  • domki letniskowe Dypvik
  • kwatery Gurskøy

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Pastvinach. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

image-tag