Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mikulovie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mikulovie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mikulovie

Mikulov
Dowolne daty
Goście
Mikulov to malownicze miasteczko położone w południowej części Czech, tuż pod granicą z Dolną Austrią. Administracyjnie kurort przynależy do kraju południowomorawskiego, a historia miasta sięga początków XII wieku.
DALSZE INFORMACJE »

Mikulov: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Mikulov
Nocleg
2 1
Mikulov, Powiat Brzecław, Czechy
od 349 zł
za noc
Nocleg Mikulov
Nocleg
2 1
Mikulov, Powiat Brzecław, Czechy
od 349 zł
za noc
Apartament Mikulov
25 m² Apartament
3 1
Mikulov, Powiat Brzecław, Czechy
od 189 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Dom Basen Mikulov
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Basen
43 m² Dom
4 1
Mikulov, Powiat Brzecław, Czechy
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 345 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Pokój gościnny Przyjazny zwierzętom Mikulov
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
37 m² Pokój gościnny
5 1
Mikulov, Powiat Brzecław, Czechy
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 407 zł
za noc
Apartament Przyjazny zwierzętom Mikulov
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
27 m² Apartament
2 1
Mikulov, Powiat Brzecław, Czechy
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 326 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Mikulov
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
Dom
5 2
Mikulov, Powiat Brzecław, Czechy
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 574 zł
za noc
Apartament Balkon Mikulov
Balkon
35 m² Apartament
3 1
Mikulov, Powiat Brzecław, Czechy
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 252 zł
za noc
Pokój gościnny Balkon Mikulov
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
25 m² Pokój gościnny
2 1
Mikulov, Powiat Brzecław, Czechy
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 199 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Zrób sobie prezent - postaw na dom wakacyjny w Mikulovie

Znaczna część architektury miejscowości zachowała swój dawny wygląd, dzięki czemu wynajmując apartamenty w centrum Mikulova, możesz cieszyć się widokiem zabytkowych kamienic i synagog przy porannej kawie. Czeskie miasteczko, leżące na szlaku między Morawami a Wiedniem, to doskonałe miejsce na romantyczne wakacje, zlokalizowane w cieniu zabytkowych ruin i artystycznych, zamkowych fasad.

Dom wakacyjny w Mikulovie, czyli Twój sposób na udany urlop

Domek wakacyjny w Mikulovie to opcja dobra zarówno dla miłośników aktywnego spędzania czasu, jak i sympatyków spokojnego urlopu. Miasto położone jest około 90 km od Wiednia i zaledwie 50 km od Brna, co daje szeroki wachlarz możliwości na urozmaicenie pobytu w kraju południowomorawskim. Do obu miast bez problemu dostaniesz się lokalną komunikacją. Piesze wycieczkiw obrębie Mikulova obejmują zarówno tereny górzyste, jak i te pośród wielkich jezior, nad które turyści chętnie ściągają zwłaszcza w upalne dni. Szlakiem miejskich zabytków dotrzesz między innymi do kościołów św. Anny oraz św. Jana Chrzciciela, zachowujących unikalną fasadę z XVIII wieku, czy pod Kolumnę Świętej Trójcy z 1724 roku zlokalizowaną na rynku. W pobliżu miejscowości znajdują się także wpisane na listę UNESCO zamki: w Lednicach i Valticach. By obserwację okolicy połączyć z historycznym akcentem, wówczas wybierz się do mikulowskiego zamku, którego historia jest równie burzliwa, co ciekawa. Zamkowe muzeum położone jest na wzgórzu zlokalizowanym w centralnym punkcie miasta, dzięki czemu można dokładnie zbadać okoliczną topografię i zaplanować dalsze wycieczki, a także nasycić oko oryginalnym rozkładem miejscowości sprzed kilkuset lat.

Marzą Ci się piękne wakacje? Mikulov czeka!

Decydując się na domki wakacyjne w Mikulovie, możesz z pewnością nastawić się na efektywne zwiedzanie. Na początku XIX wieku w pałacu w Mikulovie swoje apartamenty miał sam Napoleon Bonaparte, a lwią część architektury rynku i okolic stanowią dawne żydowskie budowle. W mieście zlokalizowany jest największy kirkut w obszarze południowych Czech oraz zabytkowa synagoga. Miasto przy współpracy z austriackimi ośrodkami jest jednym z najprężniejszych centrów winiarskich w Europie, co zdecydowanie przekłada się na jakość serwowanych win. Noclegi w Mikulovie, zwłaszcza te zlokalizowane w samym centrum, w starych kamienicach, pozwalają na wieczorne spacery zabytkowymi uliczkami.

Turyści pragnący ciszy i spokoju swój dom wakacyjny w Mikulovie mogą odnaleźć na obrzeżach miasta, skąd rozciągają się malownicze widoki na wszechobecną zieleń Palavy i czerwone dachy starych kamienic. To wymarzona lokalizacja na wakacje z rodziną lub wypad w gronie przyjaciół, która pozwoli wam cieszyć się spokojem wieczorów na tarasie czy momentami wspólnego grillowania. Wrażliwi na piękno natury zdecydowanie powinni odwiedzić Święty Pagórek. Najwyższe w okolicy wzniesienie jest doskonałym punktem widokowym, z którego rozciąga się widok na imponujące winnice oraz na panoramę miasta. Jest on także rezerwatem przyrody. Dom wakacyjny w Mikulovie możesz wynająć zarówno latem, jak i zimą - niezależnie od pory roku na Ciebie i Twoich bliskich czekają atrakcje charakterystyczne dla tego obszaru Czech. Letnia, wszechobecna zieleń idealnie nastraja do pieszych wędrówek, a zimowa lub jesienna aura świetnie sprzyja wycieczkom do okolicznych miast, takich jak Lednice na Morave i Valtice.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Mikulovie?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Mikulovie są hotele oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 257 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Mikulovie?

Z Casamundo w Mikulovie znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 143 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (30 m²) i apartamenty (55 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Mikulovie?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Mikulovie. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 450 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Mikulovie. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag