Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Apartamenty Kraj środkowoczeski i domki letniskowe Kraj środkowoczeski

Kraj środkowoczeski
Dowolne daty
2 gości
Kraj środkowoczeski jest najczęstszym celem wypraw turystycznych. Jest to kraina wielu małych i malowniczych miasteczek. Do największego z nich należy oczwiście Praga ale jest ona miastem wydzielonym i nie stanowi tym samym administracyjnej części regionu.
DALSZE INFORMACJE »

Kraj środkowoczeski: Nasze rekomendacje dla Państwa

Balkon/Patio
90 m² Dom
4 1
Čerčany, Powiat Benešov, Kraj środkowoczeski
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.046 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
126 m² Dom
6 3
Holubice, Powiat Praga Zachód, Kraj środkowoczeski
4,5 / 5
„Znakomity“
od 3.079 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
50 m² Dom
4 1
Chrást nad Sázavou, Týnec nad Sázavou, Kraj środkowoczeski
4,3 / 4
„Wybitny“
od 1.359 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Kominek
400 m² Dom
12 6
Dubiny, Velké Popovice, Kraj środkowoczeski
5,0 / 5
„Znakomity“
od 7.945 zł
za 1 tydzień
Kominek
150 m² Apartament
7 2
Hlásná Třebaň, Powiat Beroun, Kraj środkowoczeski
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.613 zł
za 1 tydzień
Kominek
725 m² Dom
18 7
Trnová, Powiat Praga Zachód, Kraj środkowoczeski
5,0 / 5
„Znakomity“
od 27.986 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Przyjazny zwierzętom
300 m² Dom
20 5
Vranov, Powiat Benešov, Kraj środkowoczeski
4,3 / 4
„Wybitny“
od 5.828 zł
za 1 tydzień
Przyjazny zwierzętom
75 m² Apartament
5 2
Lhotka, Powiat Beroun, Kraj środkowoczeski
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.669 zł
za 1 tydzień
Przyjazny zwierzętom
79 m² Apartament
5 2
Kvasejovice, Sedlec-Prčice, Kraj środkowoczeski
4,5 / 5
„Znakomity“
Sprawdź cenę
Sprawdź inne oferty

To jednak najczęściej odwiedzane miasto Czech i trudno się przy tym dziwić, bo to tetniące życiem „serce Europy” jest jedną z najpiękniejszych stolic światowych.

Kraj środkowoczeski leży w dolinie dwóch rzek: Wełtawy i Łaby. Zapewnia to przez cały rok przyjazną temperaturę. Wybierając się na podbój tego regionu proponujemy wam wspaniałe domki letniskowe Kraj środkowoczeski i apartamenty Kraj środkowoczeski. To idealne miejsce na wakacje z rodziną, z przyjaciółmi czy też na romantyczny urlop we dwoje.

25 kilometrów od Pragi leży Kladno, znane z najstaszej w kraju budowli, rotundy świętych Piotra i Pawła. Z kolei czterdzieści minut drogi od Pragi leży malownicze miasteczko Benešov. Warty zwiedzenia jest tutaj gotycki zamek i otaczające go cudowne ogrody. Na północny-wschód od Benšova leży Kutna Hora nazywana również Kamiennym miastem. Najważniejszym zabytkiem jest tutaj katedra św. Barbary. Ciekawostką jest, iż historia miasta związana jest nierozłcznie ze srebrem, które wydobywane było tutaj już w X wieku. Na początku wieku czternastego Wacław II uczynił z Kutnej Hory królewską mennicę. Dziś aż trudno uwierzć, że nigdyś miasteczko to ustępowało swoim bogactwem tylko stolicy kraju. Należy również dodać, że zabytki Kutnej Hory takie jak Kaplica Czaszek, kamienny gotycki dom czy też szlachecki zameczek Hrádek i znajdujące się w nim Muzeum Srebra wpisane są na listę światowego dziedzictw kultury UNESCO. W miejscowości Karlštejn natomiast podziwiać można przepiękny gotycki zamek. Jednym z tradycyjnych uzdrowisk jest miasto Podiebrady. Miłośnicy sportów wodnych będą się cieszyć z licznych rzek i jezior. Żeglowanie, łowienie ryb, pływanie kajakiem i kąpiele, ale także gra w golfa, jazda konna i piesze wędrówki – tu nie będziecie się nudzić.

Ulubione cele podróży (Kraj środkowoczeski)

Niezapomniany wypoczynek w domkach letniskowych Kraju środkowoczeskiego


W tym centralnym regionie Czech zapewniamy wam komfortowe i wspaniałe domki letniskowe Kraj środkowoczeski i apartamenty Kraj środkowoczeski. Są one przystosowane nawet do najwybredniejszych potrzeb wczasowiczów a tylko po to byście mogli poczuć się przytulnie jak we własnym domu. Jeżeli jednak nie macie ochoty na zwidzanie średniowiecznych miasteczek naszych sąsiadów to proponujemy coś zupełnie innego. Co powiecie na wspaniały klimat śródziemnomorski i chorwacką wyspę Soltę. Wczasy w tym rejonie na pewno należeć będą do niepowtarzalnych. A może jednag preferujecie tereny górzyste i sporty ziomowe. Co powiecie w taki razie na wakacje we francuskich Alpach?

image-tag