Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ceskej Kamenice - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ceskej Kamenice - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ceskej Kamenice

Kamenice
Dowolne daty
Goście
  Miasteczko Ceska Kamenice jest położone 18 km na wschód od Decina. Obszar skał piaskowcowych wokół Decina nazywa się popularnie Szwajcarią Czeską i został uformowany w wyniku erupcji skał wulkanicznych.
DALSZE INFORMACJE »

Wybrane noclegi z balkonem

Apartament Balkon Kamenice
54 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Kamenice, Powiat Igława, Czechy
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 387 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Pokój Balkon/Patio Kamenice
40 m² Pokój ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Kamenice, Powiat Igława, Czechy
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 302 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Pokój gościnny Ogród Kamenice
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Kamenice, Powiat Igława, Czechy
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 383 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Kamenice: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Kamenice
35 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Kamenice, Powiat Igława, Czechy
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 390 zł
za noc
Apartament Kamenice
38 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Kamenice, Powiat Igława, Czechy
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 381 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Urlop w Czechach to rodzinne chwile spędzone w apartamentach i domach letniskowych Česká Kamenice

Tworzy jeden z najbardziej efektownych parków krajobrazowych w Czechach z gęstą siecią małych kanionów i porośniętych lasem skarp. Amatorzy pieszych wędrówek znajdą tu prawdziwy raj. Miasteczko Ceska Kamenice znajduje się na najbardziej interesującym krajobrazowo obszarze i może być dobrą bazą wypadową do wycieczek po Szwajcarii Czeskiej. Znajdą tu Państwo przytulne apartamenty Ceska Kamenice i domki letniskowe Ceska Kamenice do wynajęcia. Samo miasteczko, z ciekawą XIX-wieczną architekturą, drewnianym budownictwem ludowym i wspaniałą barokową kaplicą jest bardzo przyjemnym miejscem na wypoczynek.

Urlop Ceska Kamenice to wypoczynek w Szwajcarii Czeskiej

Najbardziej popularnym celem wycieczek jest Pravcicka brana, największy kamienny most w Europie, wysoki na 21 metrów i długi na 30 metrów. Widok jaki się z niego roztacza jest zachwycający. Dotrzeć do niego można wyznaczonym szlakiem z polany Tri prameny.  W pobliżu, pośród łąk nad rzeką Kamenice leży wieś Mezna, z której można się dostać do wąwozu Kamenice. Znajduje się tam przystań, z której flisacy zabierają turystów na krótką, lecz pełną wrażeń wyprawę po rzece. Jeżeli wynajmiecie Państwo domki letniskowe Ceska Kamenice lub apartamenty Ceska Kamenice, bardzo blisko bedziecie mieć do pasma Jetrichovickie steny z pięknymi krajobrazami i wieloma szlakami pieszymi. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są:

  • urlop Fürberg
  • pokoje Lambrechten
  • wypoczynek Erpion
W odległości 5 km na wschód od Ceskiej Kamenicy znajduje się kolejny geologiczny fenomen; Panska skala. Jest to szereg wielobocznych bazaltowych kolumn. Skały te sprawiają dziwne, ponadnaturalne wrażenie w tym spokojnym krajobrazie. W połowie drogi pomiędzy Ceską Kamenicą a Decinem leży śliczne miasteczko Benesov nad Ploucnici z dwoma połączonymi zamkami. Warto tu wstąpić, by podziwiać odnowione wnętrza i kolekcję sztuki chińskiej i japońskiej. Najlepszym miejscem na nocleg są apartamenty Ceska Kamenice, gdyż znajdują się w centrum tego rejonu. Duża ilość turystów odwiedzających Szwajcarię Czeską zapewnia także dobrze rozwiniętą bazę gastronomiczną. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag