Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kraju zZinskim - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kraju zZinskim - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kraju zZinskim

Zlin
Dowolne daty
Goście
Kraj zliński położony jest w południowo – wschodniej części Czech we wschodnich Morawach i graniczy ze Słowacją. Jego stolicą i największym miastem jest Zlín posiadający ok. 80.000 mieszkańców. To miasto uniwersyteckie ma za sobą historię sięgającą średniowiecza.
DALSZE INFORMACJE »

Zlin: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Zlin
47 m² Apartament
5 1
Zlin, Powiat Zlin, Czechy
od 278 zł
za noc
Apartament Zlin
60 m² Apartament
6 1
Zlin, Powiat Zlin, Czechy
od 317 zł
za noc
Apartament Zlin
100 m² Apartament
8 1
Zlin, Powiat Zlin, Czechy
od 397 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Zlin
Balkon/Patio
60 m² Apartament
6 1
Zlin, Powiat Zlin, Czechy
od 317 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Zlin
Balkon/Patio
100 m² Apartament
8 1
Zlin, Powiat Zlin, Czechy
od 396 zł
za noc
Sprawdź inne

Wybrane noclegi z balkonem

Apartament Balkon Zlin
Balkon
47 m² Apartament
5 1
Zlin, Powiat Zlin, Czechy
od 277 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Kraj zliński i domki letniskowe Kraj zliński - wypoczynek Kraj zliński dla każdego

Dziś jest przede wszystkim przemysłowym centrum regionu a jego cechą charakterystyczną jest zabudowa z czerwonej cegły. Kraj zliński to w większości teren pagórkowaty lub górzysty. Jeśli więc wybierasz się w góry na narty, Czechy to właściwy wybór. Nie brak powodów, aby wynająć tu domek letniskowy, apartament lub pokój i rozkoszować się wakacyjną atmosferą. Tanie wczasy to marzenie możliwe do zrealizowania w Czechach! Apartamenty w Kraju zlińskim i domki letniskowe Kraj zliński są przytulne i idealnie wyposażone. Świetnie nadają się na wczasy rodzinne lub z przyjaciółmi, gdyż zapewniają spokój i niezależność, a każdy ma wystarczająco miejsca dla siebie. A co powiecie na wspaniały klimat śródziemnomorski? Polecamy wam fantastyczną chorwacką wyspę Iz.

Przepiękna, prawie nienaruszona natura przyciąga wczasowiczów, a przede wszystkim miłośników gór i jazdy na nartach. Najwyższe pasmo górskie, Białe Karpaty, leży na granicy ze Słowacją ai na jego terenie znajduje się sześć rezerwatów biosfery wpisanych na listę UNESCO. Ten malowniczy krajobraz skalny jest częstym celem urlopów przyjaciół pieszych wędrówek i wspinaczki górskiej. Wieczorami, po pełnym wrażeń i przygód dniu, można spokojnie spędzić czas przy grilu – domki letniskowe są zazwyczaj świetnie do tego przystosowane. Ulubionymi formami spędzania wołnego czasu są: gra w tenisa i golfa, łowienie ryb, jazda konna i wycieczki rowerowe, głównie kolarstwo górskie, a w miesiącach zimowych uprawiane są oczywiście sporty zimowe. Ponadto w regionie tym znajduje się jeden z najstarszych i najbardziej znanych uzdrowisk Czech: Luhačovice. W optymalnych warunkach klimatycznych i dzięki szerokiej ofercie wellness, można wspaniale wypocząć i zrelaskować się.

Poznaj piękno krajobrazów na urlopie w Kraju zlińskim


Ze względu na walory krajobrazowe i przyrodnicze, duża część Kraju zlińskiego to tereny podlegające ochronie. Każdy, kto zdecyduje się wynająć domek letniskowy Kraj zliński lub apartament Kraj zliński, ma zapewniony niezapomniany urlop. Taka forma noclegu gwarantuje bowiem spokój i niezależność. Tanie wczasy w Czechach są naprawdę możliwe! Domki letniskowe, apartamenty Kraj zliński i pokoje do wynajęcia w Kraju zlińskim: szukaj odpowiedniego dla siebie za pomocą powyższej wyszukiwarki. Jeśli niezapomniane wczasy w górach, to tylko Chechy i Kraj zliński! Z tak malowniczo położonym regionen może konkurować tylko Beskid Śląski w województwie śląskim. Polecamy naszą bogatą ofertę apartamentów oraz domków letniskowych Śląsk.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Kraju zZinskim?

Apartamenty i prywatne pokoje to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Kraju zZinskim. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Kraju zZinskim?

Wyszukując zakwaterowanie w Kraju zZinskim z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 277 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 53 m², a prywatne pokoje - 46 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Kraju zZinskim?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Kraju zZinskim o średniej cenie 2.383 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kraju zZinskim. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag