Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Søby - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Søby - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Søby

Søby
Dowolne daty
Goście
Częścią wyspy Ærø jest port Søby. Wypoczynek w apartamenty Søby, będzie doskonałym pomysłem zarówno na urlop letni jak i zimowy. Miejsce to oferuje wiele atrakcji a także niezwykłe, bajkowe krajobrazy.
DALSZE INFORMACJE »

Søby: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Søby
-53%
25 mar - 1 kwi
110 m² Dom
6 3
Søby, Gmina Ærø, Dania
od 423 zł 896 zł
za noc
Dom Søby
-64%
25 mar - 1 kwi
128 m² Dom
6 3
Søby, Gmina Ærø, Dania
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 333 zł 921 zł
za noc
Dom Søby
-52%
8 kwi - 15 kwi
172 m² Dom
6 2
Søby, Gmina Ærø, Dania
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 467 zł 963 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Søby
-53%
25 mar - 1 kwi
Przyjazny zwierzętom
110 m² Dom
6 3
Søby, Gmina Ærø, Dania
od 426 zł 901 zł
za noc
Dom Przyjazny zwierzętom Søby
-52%
8 kwi - 15 kwi
Przyjazny zwierzętom
172 m² Dom
6 2
Søby, Gmina Ærø, Dania
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 469 zł 968 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Søby
-64%
25 mar - 1 kwi
Balkon/Patio
128 m² Dom
6 3
Søby, Gmina Ærø, Dania
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 335 zł 926 zł
za noc
Sprawdź inne

Wspaniałe wakacje w Danii spędzone w Søby domki letniskowe i Søby apartamenty

Domki letniskowe Søby położone są w doskonałych lokalizacjach, w sąsiedztwie morza. Wyspa Ærø, nie jest połączona z lądem zewnętrznym mostem. Wypoczywając w Søby, macie więc Państwo ulotne uczucie odcięcia od świata zewnętrznego i jego problemów. W tym miejscu można się wspaniale zrelaksować i wypocząć. Wyspa jest szczególnym miejscem. W którakolwiek stronę Państwo popatrzycie, wszędzie będzie widać morze. Jeśli zechcą Państwo poznać także inne miejsca wzbudzające równie wielkie emocje to możemy Państwu polecić: urlop Ivalo , pokoje Posio ,wypoczynek Orvault . Niezależnie od tego czy wybiorą Państwo wypoczynek bierny czy czynny, pobyt tu będzie pięknym wspomnieniem. Pokoje wakacyjne Søby, mogą stać się zarówno miłą przystanią, z okiem której będziecie Państwo podziwiać widok morza, jak i bazą wypadową w kierunku okolicznych wysp. Port Søby, jest miejscem gdzie można wypożyczyć łódź lub wypłynąć w rejs wycieczkowy po okolicy. Przystań żeglarska zachęca miłośników sportów wodnych, do korzystania z jej zasobów. W mieście można znaleźć wygodne zakwaterowanie w apartamenty Søby. Są tu również sklepy oraz restauracje. Dania rybne, to tutaj najbardziej popularne potrawy, jednak bez problemu znaleźć można miejsca, gdzie zamówi się posiłek dla dzieci, czy dania kuchni europejskiej.

Zakwaterowanie Søby to niezapomniany wypoczynke na pięknej wyspie Ærø

Wypoczynek w Søby można rozpocząć, od poznania najbliższej okolicy i jej atrakcji. Jedną z nich jest Ærøskøbing. Miasto zanurzone w przeszłości tak bardzo, że zwiedzający je turyści odnoszą wrażenie iż przenieśli się w czasie. Odkryjecie tu Państwo najlepiej zachowane zabytkowi architektoniczne Skandynawii. Najstarszy dom pochodzi z pierwszej połowy siedemnastego wieku. Z domki letniskowe Søby możecie się Państwo wybrać także do latarni morskiej Skoldnæs. Ta dwudziestodwumetrowa konstrukcja, położona jest na zachodnim brzegu wyspy Ærø. Jest to także najlepszy punkt widokowy na całą okolicę. W pogodny dzień być może zobaczą stąd Państwo jedno z nadgranicznych miast niemieckich, które położone są zaledwie trzydzieści kilometrów od wyspy Ærø. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Søby?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Søby są domy oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Søby?

Ceny w Søby rozpoczynają się od 333 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (129 m²) lub apartamenty (59 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Søby. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

image-tag