Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gudhjem - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gudhjem - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gudhjem

Gudhjem
Dowolne daty
Goście
Gudhjem, leżące u podnóża góry Bokul na północno-wschodnim wybrzeżu Bornholmu, to maleńkie miasteczko liczące około 700 mieszkańców.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament wifi Gudhjem
-60%
22 paź - 29 paź
wifi
45 m² Apartament
4 1
Gudhjem, Bornholm, Dania
od 211 zł 529 zł
za noc
Dom wifi Gudhjem
wifi
132 m² Dom
6 2
Gudhjem, Bornholm, Dania
od 617 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Gudhjem: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Gudhjem
-60%
22 paź - 29 paź
45 m² Apartament
4 1
Gudhjem, Bornholm, Dania
od 211 zł 529 zł
za noc
Dom Gudhjem
132 m² Dom
6 2
Gudhjem, Bornholm, Dania
od 617 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Gudhjem i apartamenty Gudhjem – prawdziwy relaks w ciszy u spokoju

Domki letniskowe Gudhjem i apartamenty Gudhjem to doskonała przystań dla wszystkich tych, którzy cenią sobie malownicze widoki, doskonałą kuchnię i sztukę. Miasteczko przyciąga urokiem stromych uliczek i zaskakującym tu, śródzimnomorskim klimatem. Jest to prawdopodobnie jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w całej Danii, jeśli cenią sobie Państwo spokój, lokalne ciekawostki, bliskość morza i możliwość skosztowania najbardziej wyrafinowanych dań rybnych. Przyjeżdżają tu także miłośnicy żeglowania, korzystając z doskonałej dla tego typu aktywności infrastruktury.

Wakacje w Gudhjem – delektuj się świeżą rybą i podziwiaj duńskie pejzaże


Średniowieczna osada - nie wiadomo bowiem, kiedy dokładnie Gudhjem uzyskało prawa miejskie - była niezwykle ważnym portem dla kupców Hanzy, którzy przybywali tu, aby zaopatrzyć się w śledzie. Miasto uważane jest zresztą za ojczyznę wędzenia tego przysmaku, stąd także pochodzi Sol over Gudhjem - danie na bazie ciemnego chleba, ryb, jaj i dodatków warzywnych. Domki letniskowe Gudhjem i apartamenty Gudhjem znajdują się nieopodal Røgeri, czyli wędzarni, która oferuje Fiskebuffet - można tam spróbować wielu potraw nie tylko śledziowych, ale także z makreli i innych ryb morskich. Ich receptura jest często tożsama z tą oryginalną, pochodzącą z XIX wieku, poznać można zatem smak prawdziwej historii.

Gudhjem to jednak nie tylko doznania kulinarne dla miłośników darów morza - znaleźć można tu także wiele innych atrakcji. Znajduje się tu jedyny na wyspie wiatrak typu holenderskiego, który góruje nad całym miastem - w nim, nota bene, także znajduje się restauracja, w której można zasmakować w bornholmskich specjałach. Podczas zwiedzania Glasrøgeri, huty szkła artystycznego, poznać można sekrety tworzenia szklanych drobiazgów, a także zakupić pamiątki, które przypominać będą o tym urocznym miejscu. Domki letniskowe w Gudhjem i apartamenty w Gudhjem często goszczą artystów, którzy tłumnie odwiedzają wyspę ze względu na pejzaże, których próżno szukać gdzie indziej. Wielu malarzy z tego powodu na stałe zamieszkuje wyspę - ich dzieła można oglądać w licznych miejscowych galeriach. Warto także wybrać się w rejs na uroczą wysepkę Christiansø - ze statku doskonale widać nietypowe formacje skalne, zwane Helligdomsklipperne - Święte Skały.

Jeżeli wczasy nad morzem, to to czego Państwo szukają, polecamy również wypoczynek w Chorwacji:

Atrakcyjne wakacje czekają na Państwa również w Bułgarii, dlatego gorąco polecamy nasze komfortowe domki letniskowe Rogachevo oraz apartamenty Bryastovest. Poza tym zapraszamy na wczasy Tynlenovo, wakacje Burgas oraz urlop Shabla.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Gudhjem?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Gudhjem są apartamenty i domy. Dzięki ponad 98 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Gudhjem?

Wyszukując zakwaterowanie w Gudhjem z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 211 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 45 m², a domy - 132 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Gudhjem?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Gudhjem. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 884 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Gudhjem. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag