Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Hasle - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Hasle - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Hasle

Hasle
Dowolne daty
Goście
Hasle jest to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast wyspy Bornholm. Domki letniskowe Hasle i apartamenty Hasle są usytuowane pośród starych, urokliwych budowli oraz w otoczeniu Morza Bałtyckiego.
DALSZE INFORMACJE »

Hasle: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Hasle
Nocleg
2 1
Hasle, Bornholm, Dania
od 563 zł
za noc
Resort Hasle
-21%
21 maj - 28 maj
63 m² Resort
4 2
Hasle, Bornholm, Dania
od 881 zł 1.118 zł
za noc
Apartament Hasle
-55%
15 kwi - 22 kwi
70 m² Apartament
4 2
Hasle, Bornholm, Dania
od 591 zł 1.306 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Hasle
-65%
27 maj - 3 cze
Balkon/Patio
53 m² Apartament
4 2
Hasle, Bornholm, Dania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 278 zł 804 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Hasle
-62%
25 mar - 1 kwi
Balkon/Patio
90 m² Apartament
4 2
Hasle, Bornholm, Dania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 308 zł 820 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Hasle
-76%
25 mar - 1 kwi
Balkon/Patio
32 m² Apartament
2 1
Hasle, Bornholm, Dania
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 164 zł 676 zł
za noc
Sprawdź inne

Wybrane noclegi z balkonem

Resort Balkon Hasle
-43%
7 maj - 14 maj
Balkon
90 m² Resort
6 2
Hasle, Bornholm, Dania
od 865 zł 1.527 zł
za noc
Resort Balkon Hasle
Balkon
190 m² Resort
6 4
Hasle, Bornholm, Dania
od 1.706 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Apartament Basen Hasle
-74%
15 kwi - 22 kwi
Basen
48 m² Apartament
2 1
Hasle, Bornholm, Dania
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 214 zł 813 zł
za noc
Zobacz inne

Domki letniskowe Hasle i apartamenty Hasle gwarantują doskonały wypoczynek

Jest to idealna lokalizacja dla wszystkich Państwa, którzy chcą odwiedzić miejscowość, w której nie brak rozrywek zarówno dla ducha, jak i ciała. Hasle leży na zachodnim wybrzeżu Bornholmu - czwartej co do wielkości wyspy należącej do Danii. Wyspa ta jest oddalona od Polski o zaledwie 85 kilometrów, a jednak zachwyca i zadziwia przybywających tam turystów swą odmiennością.

Wakacje w Hasle – poznaj uroki Bornholmu


By zwiedzić i poznać dokładnie wszelkie uroki Bornholmu warto, by domki letniskowe w Hasle lub apartamenty w Hasle były miejscem Państwa zakwaterowania na tej wyspie. Z Hasle można bowiem bardzo łatwo dotrzeć do pozostałych atrakcyjnych miejsc tej części Danii. W samej miejscowości nie brak również atrakcji. Mogą Państwo zobaczyć tu zabytkowe budynki, bowiem Hasle była osadą rybacką znaną już w roku 1149. Stąd wielość starych dworków oraz domków mających konstrukcję nośną z drewna. Szczególnie warto przejść się w Hasle ulicami Grønnegade, Sandløkkegade, Julegade i Havnegade, gdzie jest wyjątkowo dużo świetnie zachowanych starych domostw. Na ostatniej z wymienionych znajdą Państwo malowniczy dwór o nazwie Karetmagergård, w którym niegdyś produkowano karety. W mieście również jest kościół z XV wieku.

Doskonałą lokalizacją, z której można zwiedzać miasteczko, są domki letniskowe Hasle oraz apartamenty Hasle. Warto również spacerując po wyspie zajrzeć na niesamowite palże w Hasle. Są one piaszczyste i idealne do morskich kąpieli. Na północ od tej miejscowości możecie Państwo zaś podziwiać piękne skaliste wybrzeże Bornholmu. Po wyczerpujących wycieczkach na pewno pokrzepi Państwa tamtejszy przysmak czyli wędzony śledź z żółtkiem. Hasle Sildrøgeri to wędzarnia śledzi, którą można zwiedzić jak muzeum oraz skosztować wytworów tej działającej nadal wędzarni. Słońce nad Gudhjem to nazwa pysznego bornholmskiego specjału, na który skalda się śledź wędzony, żółtko oraz duński żytni chleb. Urlop w Hasle będzie niezapomnianym doświadczeniem, nie tylko kulinarnym.

Polecamy Państwu również wypoczynek w Szwecji i Norwegii. Zapraszamy na wakacje Köpingsvik, wczasy Byxelkrok oraz urlop Båstad. Polecamy nasze przestronne domki letniskowe Egersund przytulne apartamenty Stavanger oraz komfortowe noclegi Østmodum.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Hasle?

Domy i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Hasle. Z ponad 135 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Hasle?

Z Casamundo w Hasle znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 164 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (102 m²) i apartamenty (51 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Hasle. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

image-tag