Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Arhus

Aarhus
Dowolne daty
Goście
Dania to niewielkie, nordyckie państwo z bogatą, wielowiekową historią i niezliczoną ilością interesujących turystycznie zakątków. Jednym z nich jest przepiękne, położone na Półwyspie Jutlandzkim miasto Århus .
DALSZE INFORMACJE »

Aarhus: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Aarhus 4
88 m² Apartament
4 2
Aarhus, Gmina Aarhus, Dania
od 4.472 zł
za 7 dni
Apartament Aarhus 8
131 m² Apartament
8 4
Aarhus, Gmina Aarhus, Dania
od 5.182 zł
za 7 dni
Apartament Aarhus 6
100 m² Apartament
6 3
Aarhus, Gmina Aarhus, Dania
od 3.404 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Aarhus
Kuchnia
102 m² Apartament
6 2
Aarhus, Gmina Aarhus, Dania
od 3.073 zł
za 7 dni
Apartament Kuchnia Aarhus
Kuchnia
107 m² Apartament
6 2
Aarhus, Gmina Aarhus, Dania
od 5.345 zł
za 7 dni
Apartament Kuchnia Aarhus
Kuchnia
92 m² Apartament
6 2
Aarhus, Gmina Aarhus, Dania
od 3.521 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Aarhus
wifi
131 m² Apartament
8 3
Aarhus, Gmina Aarhus, Dania
od 4.769 zł
za 7 dni
Apartament wifi Aarhus
wifi
88 m² Apartament
4 1
Aarhus, Gmina Aarhus, Dania
od 3.809 zł
za 7 dni
Apartament wifi Aarhus
wifi
102 m² Apartament
6 2
Aarhus, Gmina Aarhus, Dania
od 3.553 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Århus i apartamenty Århus – niezapomniane chwile spędzone w Danii

Wykopaliska archeologiczne świadczą o tym, że już w VIII wieku, na tym terenie prowadzono zorganizowane życie grupowe, w osadzie otoczonej wałem obronnym. Dawniej miejscowość była znana pod nazwą Aros, ze względu na swoje położenie przy ujściu rzeki. Wszystkim tym, którzy chcieliby zgłębić historię tego miasta na miejscu, radzimy zarezerwować domki letniskowe Århus lub apartamenty Århus. Obecnie miasto to jest ważnym strategicznie obszarem Danii ze względu na tutejszy port morski oraz połączenia kolejowe. Århus to drugie, pod względem wielkości miasto Danii, zaraz po Kopenhadze, i znane centrum naukowe, ze względu na znajdujący się tu renomowany uniwersytet, wybudowany w latach 30-tych ubiegłego stulecia.

Wakacje Århus – poznaj ciekawą historię Skandynawii


Jeśli zdecydują się Państwo na wypoczynek w tym mieście to na pewno nie będą Państwo zawiedzeni. Jest to bowiem tętniący życiem obszar z mnóstwem atrakcji. Wśród obiektów sakralnych można wymienić chociażby lokalną katedrę pochodzącą z XII wieku, będącą najwyższą świątynię duńską, czy kościół NMP, pochodzący z początków XV wieku - dawny, przebudowany kościół św. Mikołaja. Århus słynie również z licznie występujących muzeów. Na uwagę zasługuje Muzeum Przyrodniczo-Historyczne, Muzeum Duńskiej Straży Pożarnej, Muzeum Wikingów, Muzeum Miasta Århus czy Muzeum Sztuki. Każde z nich, w swoich wnętrzach, przechowuje bogaty zbiór drogocennych eksponatów. Jak na tej rangi miejscowość Århus posiada rozwiniętą bazę noclegową, w tym liczne domki letniskowe Århus oraz apartamenty Århus. Będą one stanowić dobry punkt odniesienia dla Państwa wypadów na miasto, jak również wycieczek po okolicy.

W mieście, zabytkiem wysokiej klasy, oprócz wymienionych powyżej jest także tzw. ,,Stare Miasto" czyli skansen przedstawiający duńskie budownictwo miejskie, pochodzące z okresu od renesansu aż do lat 30-tych XX wieku. Słynnym, lokalnym wydarzeniem kulturalnym w mieście jest organizowany pod koniec lata festiwal Århus , na który ściągają do miasta rzesze Duńczyków, by wspólnie świętować. Aby móc skorzystać z wszystkich, tutejszych atrakcji dobrze jest zatrzymać się w mieście na dłużej rezerwując np. domki letniskowe Århus lub apartamenty Århus . Spacerując wokół znajdującego się w mieście modernistycznego ratusza można odwiedzić, mieszczące się tu nieruchomości komercyjne, wśród nich centra handlowe, w których można nabyć pamiątki oraz inne drobiazgi. Oferta turystyczna miasta skierowana jest do podróżujących o każdej porze roku i w każdym przedziale wiekowym.

Zapraszamy Państwa również do innych duńskich miejscowości:

A jeżeli mają Państwo ochotę na bardziej egzotyczny wypoczynek, na słodkie lenistwo pod błękitnym niebem, zapraszamy na Majorkę. Nasze przestronne domki letniskowe Sant Llorenç des Cardassar oraz przytulne apartamenty Ses Salines już są przygotowane na Państwa przyjazd.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Arhus?

Hotele i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Arhus. Z ponad 29 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Arhus?

Wyszukując zakwaterowanie w Arhus z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 452 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 26 m², a apartamenty - 86 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Arhus?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Arhus o średniej cenie 912 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie hotele mieszczą 3 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Arhus. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag