Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Møn - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Møn - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Møn

Møn
Dowolne daty
Goście
Møn to wyspa nad cieśniną Ulvsundna na Morzu Bałtyckim należąca do Królestwa Danii. Leży ona w pobliżu wysp Lolland, Zelandii i Falster. Stolicą wyspy Møn jest miejscowość Stege, a administracyjnie wyspa należy do gminy Vordingborg. Stege to mała miejscowość nad zatoką o tej samej nazwie.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom  Stege
-65%
16 wrz - 23 wrz
wifi
63 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Stege, Gmina Vordingborg, Dania
od 270 zł 768 zł
za noc
Dom  Stege
-70%
4 lis - 11 lis
wifi
53 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Stege, Gmina Vordingborg, Dania
od 189 zł 626 zł
za noc
Dom  Stege
wifi
105 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Stege, Gmina Vordingborg, Dania
od 532 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom  Stege
-70%
28 paź - 4 lis
Balkon/Patio
39 m² Dom ∙ 2 gości ∙ 2 sypialnie
Stege, Gmina Vordingborg, Dania
od 137 zł 463 zł
za noc
Sprawdź inne

Møn: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Stege
-72%
28 paź - 4 lis
95 m² Dom ∙ 10 gości ∙ 3 sypialnie
Stege, Gmina Vordingborg, Dania
od 358 zł 1.260 zł
za noc
Dom Stege
93 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Stege, Gmina Vordingborg, Dania
od 560 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Møn – zapraszamy nad Morze Bałtyckie do Danii

Osada została założona przez króla Waldemara I w 1175 roku, a w 1268 roku otrzymała prawa miejskie. Dziś można w niej podziwiać pozostałości po murach obronnych miasta – bramę Mollerporten – które w latach 1510 i 1522 pozwoliły mieszkańcom odeprzeć ataki najeźdźców z Lubeki. Poza tym na wyspie Møn nie ma już innych miast. Dlatego wyspa ta to najlepszą propozycją dla osób szukających spokoju i ciszy oraz nie mających ochoty na przepełnione plaże modnych kąpielisk. Wspaniałe plaże, samotne wydmy i ukryte zatoki to cechy charakterystyczne tej wyspy. Prawdziwą atrakcją jest unikatowy klif i wybrzeże kredowe Mons Klint na wschodzie wyspy. Co powiecie Państwo na noclegi Møn, czyli nasz komfortowy domek letniskowy Møn lub apartament Møn, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu w Danii. Jeśli po urlopie na wyspie Møn mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: kanton Jura w Szwajcarii, stan Missouri w Stanach Zjednoczonych, okręg Sogn og Fjordane, prowincja Overijseel w Holandii lub okręg Taurogi na Litwie.Dla tych z Państwa, którzy uwielbiają śłońce, morze i ciepły klimat alternatywą mogą okazać się nasze domki letniskowe Stara Noval na jednej z chorwackich wysp, które kuszą swoim położeniem i innymi waloram. Jednak aby poznać owe atrakcje muszą się Państwo sami udać w tamte strony.

Apartamenty Møn – wspaniałe chwile na przepięnej wyspie


Jeśli jesteście Państwo z dziećmi, to polecamy plażę Ulvshale na północy wyspy, której wspaniały piasek i łagodnie zwiększająca się głębokość wody pozwolą Państwa pociechom bezpiecznie spędzać czas. Nasze przytulne domki letniskowe Møn i apartamenty Møn będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania wyspy Møn i wycieczek na inne okoliczne wyspy. Ci z Państwa, którzy chcą mieć plażę tylko dla siebie powinni udać się na tejemniczą plażę w pobliżu miasta Steg – plaża z powodu jej braku na oficjalnych mapach jest znana tylko osobom, które dowiedziały się o niej pocztą pantoflową. Na wyspie znajduje się wiele grobowców megalitowych, które powstały w epoce neolitu między 3500 a 2700 rokiem p.n.e. Po niezapomnianym urlopie na wyspie Møn chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: wspólnota autonomiczna Katalonia w Hiszpanii, region Algarve na południu Portugalii, półwysep Peloponez w Grecji, region Lacjum we Włoszech, kanton Gryzonia w Szwajcarii bądź też chorwacką wyspę Vir z jej wspaniałymi apartamentami Vir. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Møn?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Møn są bed & breakfast oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 62 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Møn?

Z Casamundo w Møn znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 137 zł za noc. Możesz spodziewać się, że bed & breakfast (20 m²) i domy (82 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Møn. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag