Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspach Duńskich - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspach Duńskich - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspach Duńskich

Wyspy Duńskie
Dowolne daty
Goście
W naszej ofercie mamy kilkaset tysięcy domków letniskowych i apartamentów. Sporo z nich znajduje się na duńskich wyspach takich jak: Aro, Asko, Bago, Eno, Fur, Helnes, Jegindo, Mors, Oro, Stryno, Thuro oraz Veno. Większość z nich otaczają wody Morza Bałtyckiego lub Morza Północnego.
DALSZE INFORMACJE »

Wyspy Duńskie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Stege
-69%
4 lis - 11 lis
53 m² Dom
4 1
Stege, Gmina Vordingborg, Dania
od 189 zł 600 zł
za noc
Dom Nykobing Mors
-68%
15 kwi - 22 kwi
99 m² Dom
6 2
Nykobing Mors, Morsø, Dania
od 195 zł 609 zł
za noc
Apartament Gmina Samsø
-57%
2 wrz - 9 wrz
50 m² Apartament
2 1
Gmina Samsø, Samsø, Dania
od 274 zł 633 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Stege
-69%
4 lis - 11 lis
wifi
53 m² Dom
4 1
Stege, Gmina Vordingborg, Dania
od 189 zł 600 zł
za noc
Dom wifi Nykobing Mors
-68%
15 kwi - 22 kwi
wifi
99 m² Dom
6 2
Nykobing Mors, Morsø, Dania
od 195 zł 605 zł
za noc
Apartament wifi Gmina Samsø
-57%
2 wrz - 9 wrz
wifi
50 m² Apartament
2 1
Gmina Samsø, Samsø, Dania
od 274 zł 633 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Dom Sauna Nørre Fjand
-57%
22 kwi - 29 kwi
Sauna
139 m² Dom
10 4
Nørre Fjand, Ulfborg, Dania
od 292 zł 670 zł
za noc
Dom Sauna Gmina Skjern
-72%
6 sty - 13 sty
Sauna
147 m² Dom
8 4
Gmina Skjern, Gmina Ringkøbing-Skjern, Dania
od 382 zł 1.343 zł
za noc
Dom Sauna Marielyst
-50%
28 paź - 4 lis
Sauna
112 m² Dom
8 3
Marielyst, Væggerløse, Dania
od 563 zł 1.117 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Gmina Samsø
Kominek
61 m² Dom
4 2
Gmina Samsø, Samsø, Dania
od 327 zł
za noc
Dom Kominek Faxe Ladeplads
-65%
6 maj - 13 maj
Kominek
66 m² Dom
4 2
Faxe Ladeplads, Gmina Faxe, Dania
od 215 zł 615 zł
za noc
Dom Kominek Ulfborg
-71%
15 kwi - 22 kwi
Kominek
76 m² Dom
6 3
Ulfborg, Gmina Holstebro, Dania
od 221 zł 751 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki letniskowe pozostałe duńskie wyspy – zapraszamy do Danii

Urlop na jednej z tych wysp to oferta skierowana do tych z Państwa, którzy szukają ucieczki o wielkomiejskiego zgiełku i nie chcą spędzać urlopu w jednym z zatłoczonych nadmoskich kurortów. Czyste, piękne plaże, zdrowy nadmorski klimat oraz morze pozwolą Państwu w pełni naładować baterie. Nie można także zapomnieć o wspaniałej przyrodzie i krajobrazach. Wyspy mają także wspaniałe możliwości do aktywnego wypoczynku. Spacery, wycieczki rowerowe, jazda konno oraz cała gama sportów wodnych zaspokoją nawet najwybredniejszych turystów. Co powiecie Państwo na noclegi na jednej z pozostałych duńskich wysp, czyli nasz komfortowy domek letniskowy na duńskich wyspach lub apartament na duńskich wyspach, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu w Danii. Jeśli po urlopie na jednej z pozostałych duńskich wysp mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: region Friuli i Wenecji Julisjkiej na wybrzeżu Morza Adriatyckiego we Włoszech, prowincja Geldria w Holandii, Rodi Garganico we Włoszech, Shannon i okolice w Irlandii lub prowincja Flandria Wschodnia w Belgii.

Apartamenty pozostałe duńskie wyspy – zarezerwujcie Państwo już teraz


Na większości duńskich wysp można łowić ryby, co pozwoli amatorom wędkowania na wspaniałe połowy. Jeśli zapragną Państwo na połowy na pełnym morzu to na pewno znajdziecie Państwo rybaka, który za niewielką opłatą wypłynie z Wami nieco dalej od brzegu. Na większości duńskich wysp panują wspaniałe warunki do uprawiania surfingu, kitesurfingu i windsurfingu – tak więc nie musicie Pańtwo wybierać do egzotycznych krajów, aby posurfować. Jeśli jednak zapragniecie Państwo po prostu poleżeć na plaży, to plaże na duńskich wyspach będą do tego najlepszą propozycja. Nasze przytulne domki letniskowe na duńskich wyspach i apartamenty na duńskich wyspach będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania wysp i wycieczek po okolicy. Na każdej wyspie znajduje się port, w którym będziecie Państwo wsiąć na prom i udać się na stały ląd lub inną wyspę. Po niezapomnianym urlopie na jednej z pozostałych duńskich wysp chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: region Apulia na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, Wyspy Alandzkie w Finlandii, okręg Montana w Bułgarii, prowincja Groningen w Holandii lub Peschichi we Włoszech. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspach Duńskich?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania na Wyspach Duńskich są domy i apartamenty. Dzięki ponad 13.501 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi na Wyspach Duńskich?

Wyszukując zakwaterowanie na Wyspach Duńskich z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 189 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 106 m², a apartamenty - 85 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspach Duńskich. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

image-tag