Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspach Duńskich

Wyspy Duńskie
Dowolne daty
Goście
W naszej ofercie mamy kilkaset tysięcy domków letniskowych i apartamentów. Sporo z nich znajduje się na duńskich wyspach takich jak: Aro, Asko, Bago, Eno, Fur, Helnes, Jegindo, Mors, Oro, Stryno, Thuro oraz Veno. Większość z nich otaczają wody Morza Bałtyckiego lub Morza Północnego.
DALSZE INFORMACJE »

Wyspy Duńskie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Grønninghoved Strand 4
64 m² Dom
4 2
Grønninghoved Strand, Sjølund, Dania
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.344 zł
za 7 dni
Dom Augustenborg 4
42 m² Dom
4 1
Augustenborg, Als, Dania
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.824 zł
za 7 dni
Dom Skovmose 8
113 m² Dom
8 3
Skovmose, Gmina Sydals, Dania
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.712 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Dom Basen Kongsmark
Basen
114 m² Dom
8 3
Kongsmark, Rømø, Dania
4,7 / 4
„Wybitny“
od 1.952 zł
za 7 dni
Dom Basen Bork Havn
Basen
80 m² Dom
8 3
Bork Havn, Hemmet, Dania
3,6 / 2
„Dobry“
od 1.641 zł
za 7 dni
Dom Basen Sønderstrand
Basen
90 m² Dom
4 3
Sønderstrand, Rømø, Dania
4,8 / 5
„Znakomity“
od 821 zł
za 7 dni
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Humble
Przyjazny zwierzętom
77 m² Dom
6 2
Humble, Gmina Langeland, Dania
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.312 zł
za 7 dni
Dom Przyjazny zwierzętom Sønderstrand
Przyjazny zwierzętom
69 m² Dom
5 2
Sønderstrand, Rømø, Dania
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.016 zł
za 7 dni
Dom Przyjazny zwierzętom Houstrup
Przyjazny zwierzętom
57 m² Dom
6 3
Houstrup, Norre Nebel, Dania
4,8 / 5
„Znakomity“
od 888 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Gmina Bramming
Balkon
450 m² Dom
10 5
Gmina Bramming, Gmina Esbjerg, Dania
4,8 / 5
„Znakomity“
od 2.502 zł
za 7 dni
Dom Balkon Brenderup
Balkon
102 m² Dom
7 3
Brenderup, Gmina Middelfart, Dania
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.720 zł
za 7 dni
Dom Balkon Gmina Nordborg
Balkon
82 m² Dom
6 3
Gmina Nordborg, Als, Dania
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.440 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe pozostałe duńskie wyspy – zapraszamy do Danii

Urlop na jednej z tych wysp to oferta skierowana do tych z Państwa, którzy szukają ucieczki o wielkomiejskiego zgiełku i nie chcą spędzać urlopu w jednym z zatłoczonych nadmoskich kurortów. Czyste, piękne plaże, zdrowy nadmorski klimat oraz morze pozwolą Państwu w pełni naładować baterie. Nie można także zapomnieć o wspaniałej przyrodzie i krajobrazach. Wyspy mają także wspaniałe możliwości do aktywnego wypoczynku. Spacery, wycieczki rowerowe, jazda konno oraz cała gama sportów wodnych zaspokoją nawet najwybredniejszych turystów. Co powiecie Państwo na noclegi na jednej z pozostałych duńskich wysp, czyli nasz komfortowy domek letniskowy na duńskich wyspach lub apartament na duńskich wyspach, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu w Danii. Jeśli po urlopie na jednej z pozostałych duńskich wysp mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: region Friuli i Wenecji Julisjkiej na wybrzeżu Morza Adriatyckiego we Włoszech, prowincja Geldria w Holandii, Rodi Garganico we Włoszech, Shannon i okolice w Irlandii lub prowincja Flandria Wschodnia w Belgii.

Apartamenty pozostałe duńskie wyspy – zarezerwujcie Państwo już teraz


Na większości duńskich wysp można łowić ryby, co pozwoli amatorom wędkowania na wspaniałe połowy. Jeśli zapragną Państwo na połowy na pełnym morzu to na pewno znajdziecie Państwo rybaka, który za niewielką opłatą wypłynie z Wami nieco dalej od brzegu. Na większości duńskich wysp panują wspaniałe warunki do uprawiania surfingu, kitesurfingu i windsurfingu – tak więc nie musicie Pańtwo wybierać do egzotycznych krajów, aby posurfować. Jeśli jednak zapragniecie Państwo po prostu poleżeć na plaży, to plaże na duńskich wyspach będą do tego najlepszą propozycja. Nasze przytulne domki letniskowe na duńskich wyspach i apartamenty na duńskich wyspach będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania wysp i wycieczek po okolicy. Na każdej wyspie znajduje się port, w którym będziecie Państwo wsiąć na prom i udać się na stały ląd lub inną wyspę. Po niezapomnianym urlopie na jednej z pozostałych duńskich wysp chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: region Apulia na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, Wyspy Alandzkie w Finlandii, okręg Montana w Bułgarii, prowincja Groningen w Holandii lub Peschichi we Włoszech. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspach Duńskich?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania na Wyspach Duńskich są domy i apartamenty. Dzięki ponad 19.021 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi na Wyspach Duńskich?

Wyszukując zakwaterowanie na Wyspach Duńskich z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 133 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 106 m², a apartamenty - 69 m².

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie domy mieszczą 7 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspach Duńskich. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

image-tag