Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Morsø - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Morsø - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Morsø

Morsø
Dowolne daty
Goście
U wybrzeży Danii, łącząca Morze Północne z cieśniną Kattegat, znajduje się wąska cieśnina Limfjord. W cieśninie tej napotkać można kilka malowniczych wysp. Jedną z nich jest wyspa Mors. Tam też przygotowaliśmy dla Państwa przestronne apartamenty Mors oraz równie komfortowe domki letniskowe Mors.
DALSZE INFORMACJE »

Morsø: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Erslev
-70%
28 maj - 4 cze
50 m² Dom
4 2
Erslev, Morsø, Dania
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 143 zł 473 zł
za noc
Dom Nykobing Mors
-61%
6 lut - 13 lut
54 m² Dom
4 2
Nykobing Mors, Morsø, Dania
3,6 / 5,0
„Dobry“
od 150 zł 389 zł
za noc
Dom Øster Assels
-27%
27 kwi - 4 maj
115 m² Dom
8 4
Øster Assels, Morsø, Dania
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 197 zł 269 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Dom Basen Øster Assels
-56%
10 gru - 17 gru
Basen
528 m² Dom
24 12
Øster Assels, Morsø, Dania
od 1.213 zł 2.737 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Øster Assels
-58%
16 kwi - 23 kwi
Przyjazny zwierzętom
80 m² Dom
6 3
Øster Assels, Morsø, Dania
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 326 zł 773 zł
za noc
Dom Przyjazny zwierzętom Øster Assels
-63%
25 cze - 2 lip
Przyjazny zwierzętom
81 m² Dom
6 2
Øster Assels, Morsø, Dania
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 340 zł 923 zł
za noc
Dom Przyjazny zwierzętom Nykobing Mors
-65%
23 kwi - 30 kwi
Przyjazny zwierzętom
164 m² Dom
6 3
Nykobing Mors, Morsø, Dania
od 283 zł 808 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Øster Assels
-72%
30 kwi - 7 maj
Balkon/Patio
105 m² Dom
6 3
Øster Assels, Morsø, Dania
od 198 zł 703 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Nykobing Mors
-54%
15 sty - 22 sty
Balkon/Patio
90 m² Dom
4 2
Nykobing Mors, Morsø, Dania
od 272 zł 592 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Øster Assels
-62%
24 kwi - 1 maj
Balkon/Patio
115 m² Dom
8 4
Øster Assels, Morsø, Dania
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 224 zł 592 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki letniskowe Mors i apartamenty Mors – spędź wymarzone wakacje na duńskiej wyspie

Wybór jednej z wymieninych opcji zakwaterowania umożliwi Państwu poznanie nie tylko tej uroczej wyspy, ale również jej otoczenia. Mors jest największą wyspą leżącą w Limfjord. Jej wspaniałe krajobrazy zadowolą nawet najbardziej wybrednego turystę. Znajdziecie tam Państwo między innymi łagodne wzgórza, urzekające przestrzenie oraz romantyczne wrzosowiska. Wyspa Mors znana jest również z wybrzeży klifowych. Oczom wnikliwych obserwatorów oraz ich wyobraźni struktura klifów odsłoni geologiczą opowieść rozpoczynającą się ponad 55 milionów lat temu.

Wakacje Mors – obejrzyj Danię z lotu ptaka


Największym miastem wyspy Mors jest Nykøbing . Jest to jednocześnie stolica wyspy. Decydując się na proponowane przez nas apartamenty Mors, będziecie Państwo mogli poczuć atmosferę tej malowniczej miejscowości. Pierwsza wzmianka o Nykøbing pochodzi z roku 1299, a swój rozwójzawdzięczał on żyznej ziemi oraz doskonałym warunkom naturalnym umożliwiającym rybołówstwo. Jednak wiek siedemnasty przyniósł problemy związane z wojnami, epidemiami oraz pożarami miasta. Dlatego też większość domów zbudowanych zostało w czasie ostatnich dwustu lat. Jednak w okolicach portu odnaleziono pozostałości zabudowy z wieku trzynastego. Na szczególną uwagę Państwa zasługuje kościół świętego Klemensa. Został on zbudowany w latach 1890-1891, w miejscu dawnego kościoła średniowiecznego. Należy dodać, iż w nowym kościele znalazło się sporo przedmiotów pochodzących ze starej świątyni.

Wyspa Mors to jednak przede wszystkim zapierające dech w piersiach widoki. To ciągły kontakt z naturą, zarówno tą ujarzmioną przez człowieka jak i tą jeszcze nieokiełzaną. Domki letniskowe Mors mogą stać się miejscem, z którego wyruszycie Państwo na szlaki swoich wędrówek po wyspie. Dla amatorów paralotni wysokie klify stać się mogą idealnym punktem startowym. Tym z Państwa, dla których oglądanie wyspy z lotu ptaka jest nieco zbyt ekstremalne, polecamy rejs statkiem po Limfjord. Wyspa widziana z tej perspektywy wyda się Państwu jeszcze bardziej tajemnicza i z całą pewnością warta poznania.

Dania jest dość małym Państwem, dlatego warto również poświęcić trochę czasu i wybrać się do innych, wartych zwiedzenia duńskich miejscowości. Szczególnie polecamy Państwu wakacje Kopenhaga, wczasy Roskilde oraz urlop Odense. Natomiast dla spragnionych gorącego słońca i malowniczych plaż, mamy inną ofertę – zapraszamy Państwa do Chorwacji. Nasze komfortowe domki letniskowe Nin i apartamenty Opatija będą dla prawdziwą oazą wypoczynku, natomiast wakacje Vodnjan, urlop Split oraz wczasy Pula na długo zapiszą się w Państwa pamięci.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Morsø?

Domy i bed & breakfast to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Morsø. Z ponad 38 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Morsø?

Wyszukując zakwaterowanie w Morsø z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 143 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 143 m², a bed & breakfast - 25 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Morsø. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

image-tag