Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Morsø - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Morsø - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Morsø

Morsø
Dowolne daty
Goście
U wybrzeży Danii, łącząca Morze Północne z cieśniną Kattegat, znajduje się wąska cieśnina Limfjord. W cieśninie tej napotkać można kilka malowniczych wysp. Jedną z nich jest wyspa Mors. Tam też przygotowaliśmy dla Państwa przestronne apartamenty Mors oraz równie komfortowe domki letniskowe Mors.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament wifi Nykobing Mors
-67%
3 cze - 10 cze
wifi
80 m² Apartament
3 1
Nykobing Mors, Morsø, Dania
od 125 zł 382 zł
za noc
Dom wifi Øster Assels
-68%
22 wrz - 29 wrz
wifi
180 m² Dom
12 5
Øster Assels, Morsø, Dania
od 376 zł 1.175 zł
za noc
Dom wifi Nykobing Mors
-64%
16 wrz - 23 wrz
wifi
94 m² Dom
6 3
Nykobing Mors, Morsø, Dania
od 200 zł 562 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Nykobing Mors
-68%
16 wrz - 23 wrz
Kominek
213 m² Dom
8 4
Nykobing Mors, Morsø, Dania
od 260 zł 807 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród Nykobing Mors
-57%
23 wrz - 30 wrz
Ogród
105 m² Dom
6 3
Nykobing Mors, Morsø, Dania
od 279 zł 643 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Morsø: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Nykobing Mors
-67%
3 cze - 10 cze
80 m² Apartament
3 1
Nykobing Mors, Morsø, Dania
od 125 zł 382 zł
za noc
Dom Øster Assels
-68%
22 wrz - 29 wrz
180 m² Dom
12 5
Øster Assels, Morsø, Dania
od 379 zł 1.175 zł
za noc
Dom Nykobing Mors
-64%
16 wrz - 23 wrz
94 m² Dom
6 3
Nykobing Mors, Morsø, Dania
od 200 zł 562 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Mors i apartamenty Mors – spędź wymarzone wakacje na duńskiej wyspie

Wybór jednej z wymieninych opcji zakwaterowania umożliwi Państwu poznanie nie tylko tej uroczej wyspy, ale również jej otoczenia. Mors jest największą wyspą leżącą w Limfjord. Jej wspaniałe krajobrazy zadowolą nawet najbardziej wybrednego turystę. Znajdziecie tam Państwo między innymi łagodne wzgórza, urzekające przestrzenie oraz romantyczne wrzosowiska. Wyspa Mors znana jest również z wybrzeży klifowych. Oczom wnikliwych obserwatorów oraz ich wyobraźni struktura klifów odsłoni geologiczą opowieść rozpoczynającą się ponad 55 milionów lat temu.

Wakacje Mors – obejrzyj Danię z lotu ptaka


Największym miastem wyspy Mors jest Nykøbing . Jest to jednocześnie stolica wyspy. Decydując się na proponowane przez nas apartamenty Mors, będziecie Państwo mogli poczuć atmosferę tej malowniczej miejscowości. Pierwsza wzmianka o Nykøbing pochodzi z roku 1299, a swój rozwójzawdzięczał on żyznej ziemi oraz doskonałym warunkom naturalnym umożliwiającym rybołówstwo. Jednak wiek siedemnasty przyniósł problemy związane z wojnami, epidemiami oraz pożarami miasta. Dlatego też większość domów zbudowanych zostało w czasie ostatnich dwustu lat. Jednak w okolicach portu odnaleziono pozostałości zabudowy z wieku trzynastego. Na szczególną uwagę Państwa zasługuje kościół świętego Klemensa. Został on zbudowany w latach 1890-1891, w miejscu dawnego kościoła średniowiecznego. Należy dodać, iż w nowym kościele znalazło się sporo przedmiotów pochodzących ze starej świątyni.

Wyspa Mors to jednak przede wszystkim zapierające dech w piersiach widoki. To ciągły kontakt z naturą, zarówno tą ujarzmioną przez człowieka jak i tą jeszcze nieokiełzaną. Domki letniskowe Mors mogą stać się miejscem, z którego wyruszycie Państwo na szlaki swoich wędrówek po wyspie. Dla amatorów paralotni wysokie klify stać się mogą idealnym punktem startowym. Tym z Państwa, dla których oglądanie wyspy z lotu ptaka jest nieco zbyt ekstremalne, polecamy rejs statkiem po Limfjord. Wyspa widziana z tej perspektywy wyda się Państwu jeszcze bardziej tajemnicza i z całą pewnością warta poznania.

Dania jest dość małym Państwem, dlatego warto również poświęcić trochę czasu i wybrać się do innych, wartych zwiedzenia duńskich miejscowości. Szczególnie polecamy Państwu wakacje Kopenhaga, wczasy Roskilde oraz urlop Odense. Natomiast dla spragnionych gorącego słońca i malowniczych plaż, mamy inną ofertę – zapraszamy Państwa do Chorwacji. Nasze komfortowe domki letniskowe Nin i apartamenty Opatija będą dla prawdziwą oazą wypoczynku, natomiast wakacje Vodnjan, urlop Split oraz wczasy Pula na długo zapiszą się w Państwa pamięci.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Morsø?

Domy i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Morsø. Z ponad 33 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Morsø?

Wyszukując zakwaterowanie w Morsø z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 125 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 148 m², a apartamenty - 80 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Morsø. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

image-tag