Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Morsø - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Morsø - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Morsø

Morsø
Dowolne daty
Goście
U wybrzeży Danii, łącząca Morze Północne z cieśniną Kattegat, znajduje się wąska cieśnina Limfjord. W cieśninie tej napotkać można kilka malowniczych wysp. Jedną z nich jest wyspa Mors. Tam też przygotowaliśmy dla Państwa przestronne apartamenty Mors oraz równie komfortowe domki letniskowe Mors.
DALSZE INFORMACJE »

Morsø: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Øster Assels
-79%
14 maj - 21 maj
81 m² Dom
6 2
Øster Assels, Morsø, Dania
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 187 zł 892 zł
za noc
Dom Øster Assels
-54%
24 wrz - 1 paź
84 m² Dom
7 3
Øster Assels, Morsø, Dania
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 298 zł 654 zł
za noc
Dom Nykobing Mors
-73%
23 paź - 30 paź
54 m² Dom
4 2
Nykobing Mors, Morsø, Dania
3,6 / 5,0
„Dobry“
od 141 zł 524 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Øster Assels
-76%
30 kwi - 7 maj
wifi
105 m² Dom
6 3
Øster Assels, Morsø, Dania
od 198 zł 814 zł
za noc
Dom wifi Nykobing Mors
-66%
23 kwi - 30 kwi
wifi
164 m² Dom
6 3
Nykobing Mors, Morsø, Dania
od 291 zł 845 zł
za noc
Dom wifi Øster Assels
-63%
22 lis - 29 lis
wifi
264 m² Dom
20 10
Øster Assels, Morsø, Dania
od 504 zł 1.356 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Dom Sauna Nykobing Mors
-60%
20 lis - 27 lis
Sauna
248 m² Dom
16 7
Nykobing Mors, Morsø, Dania
od 696 zł 1.720 zł
za noc
Dom Sauna Øster Assels
-47%
16 kwi - 23 kwi
Sauna
528 m² Dom
24 12
Øster Assels, Morsø, Dania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 1.784 zł 3.338 zł
za noc
Zobacz inne

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Øster Assels
-65%
30 kwi - 7 maj
Balkon
115 m² Dom
8 4
Øster Assels, Morsø, Dania
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 224 zł 648 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Mors i apartamenty Mors – spędź wymarzone wakacje na duńskiej wyspie

Wybór jednej z wymieninych opcji zakwaterowania umożliwi Państwu poznanie nie tylko tej uroczej wyspy, ale również jej otoczenia. Mors jest największą wyspą leżącą w Limfjord. Jej wspaniałe krajobrazy zadowolą nawet najbardziej wybrednego turystę. Znajdziecie tam Państwo między innymi łagodne wzgórza, urzekające przestrzenie oraz romantyczne wrzosowiska. Wyspa Mors znana jest również z wybrzeży klifowych. Oczom wnikliwych obserwatorów oraz ich wyobraźni struktura klifów odsłoni geologiczą opowieść rozpoczynającą się ponad 55 milionów lat temu.

Wakacje Mors – obejrzyj Danię z lotu ptaka


Największym miastem wyspy Mors jest Nykøbing . Jest to jednocześnie stolica wyspy. Decydując się na proponowane przez nas apartamenty Mors, będziecie Państwo mogli poczuć atmosferę tej malowniczej miejscowości. Pierwsza wzmianka o Nykøbing pochodzi z roku 1299, a swój rozwójzawdzięczał on żyznej ziemi oraz doskonałym warunkom naturalnym umożliwiającym rybołówstwo. Jednak wiek siedemnasty przyniósł problemy związane z wojnami, epidemiami oraz pożarami miasta. Dlatego też większość domów zbudowanych zostało w czasie ostatnich dwustu lat. Jednak w okolicach portu odnaleziono pozostałości zabudowy z wieku trzynastego. Na szczególną uwagę Państwa zasługuje kościół świętego Klemensa. Został on zbudowany w latach 1890-1891, w miejscu dawnego kościoła średniowiecznego. Należy dodać, iż w nowym kościele znalazło się sporo przedmiotów pochodzących ze starej świątyni.

Wyspa Mors to jednak przede wszystkim zapierające dech w piersiach widoki. To ciągły kontakt z naturą, zarówno tą ujarzmioną przez człowieka jak i tą jeszcze nieokiełzaną. Domki letniskowe Mors mogą stać się miejscem, z którego wyruszycie Państwo na szlaki swoich wędrówek po wyspie. Dla amatorów paralotni wysokie klify stać się mogą idealnym punktem startowym. Tym z Państwa, dla których oglądanie wyspy z lotu ptaka jest nieco zbyt ekstremalne, polecamy rejs statkiem po Limfjord. Wyspa widziana z tej perspektywy wyda się Państwu jeszcze bardziej tajemnicza i z całą pewnością warta poznania.

Dania jest dość małym Państwem, dlatego warto również poświęcić trochę czasu i wybrać się do innych, wartych zwiedzenia duńskich miejscowości. Szczególnie polecamy Państwu wakacje Kopenhaga, wczasy Roskilde oraz urlop Odense. Natomiast dla spragnionych gorącego słońca i malowniczych plaż, mamy inną ofertę – zapraszamy Państwa do Chorwacji. Nasze komfortowe domki letniskowe Nin i apartamenty Opatija będą dla prawdziwą oazą wypoczynku, natomiast wakacje Vodnjan, urlop Split oraz wczasy Pula na długo zapiszą się w Państwa pamięci.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Morsø?

Domy i bed & breakfast to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Morsø. Z ponad 44 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Morsø?

Wyszukując zakwaterowanie w Morsø z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 141 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 146 m², a bed & breakfast - 25 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Morsø. Przeciętnie domy są idealne dla 9 gości.

image-tag