Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zelindii (wyspa) - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zelindii (wyspa) - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zelindii (wyspa)

Zelandia
Dowolne daty
Goście
Zelandia to największa i najbardziej zaludniona wyspa Danii – żyje na niej ponad dwa miliony mieszkańców, czyli ponad 40% populacji Danii. Wyspa leży między szwedzkim regionem Skania i inną duńską wyspą Fioną, z którymi jest połącznona mostami.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Zelindii (wyspa)?

Zelandia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Vejby, Gribskov Municipality
-64%
28 paź - 4 lis
63 m² Dom
6 3
Vejby, Gribskov Municipality, Gmina Gribskov, Dania
od 286 zł 794 zł
za noc
Dom Sjællands Odde
-57%
15 kwi - 22 kwi
75 m² Dom
5 3
Sjællands Odde, Gmina Odsherred, Zelandia
od 205 zł 480 zł
za noc
Dom Faxe Ladeplads
-65%
6 maj - 13 maj
66 m² Dom
4 2
Faxe Ladeplads, Gmina Faxe, Zelandia
od 215 zł 615 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Faxe Ladeplads
-65%
6 maj - 13 maj
wifi
66 m² Dom
4 2
Faxe Ladeplads, Gmina Faxe, Zelandia
od 215 zł 615 zł
za noc
Apartament wifi Sydhavnen
wifi
93 m² Apartament
4 2
Sydhavnen, Kopenhaga, Dania
od 1.129 zł
za noc
Apartament wifi Vesterbro/Kongens Enghave
wifi
95 m² Apartament
2 1
Vesterbro/Kongens Enghave, Kopenhaga, Dania
od 702 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Dom Sauna Gmina Præstø
-64%
28 paź - 4 lis
Sauna
20 m² Dom
2 1
Gmina Præstø, Gmina Vordingborg, Zelandia
od 183 zł 506 zł
za noc
Resort Sauna Højby
-49%
22 kwi - 29 kwi
Sauna
84 m² Resort
6 4
Højby, Gmina Odsherred, Zelandia
od 670 zł 1.307 zł
za noc
Resort Sauna Vig
-46%
22 kwi - 29 kwi
Sauna
75 m² Resort
5 2
Vig, Gmina Odsherred, Zelandia
od 462 zł 848 zł
za noc
Zobacz inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Sydhavnen
Kuchnia
50 m² Apartament
2 1
Sydhavnen, Kopenhaga, Dania
od 581 zł
za noc
Apartament Kuchnia Vesterbro vest
Kuchnia
70 m² Apartament
4 1
Vesterbro vest, Vesterbro/Kongens Enghave, Dania
od 820 zł
za noc
Apartament Kuchnia Vesterbro vest
Kuchnia
42 m² Apartament
2 1
Vesterbro vest, Vesterbro/Kongens Enghave, Dania
od 702 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Zelandia – zapraszamy do Danii

Na Zelandię można dostać się również jednym z wielu połączeń promowych przez cieśniny Wielki Bełt i Sund. Charakteryzuje się ona bardzo nieregularną linią brzegową obfitującą w półwyspy, zatoki i małe wysepki. Stolicą wyspy i jednocześnie kraju jest wspaniałe miasto Kopenhaga. Na Zelandii znajdziecie Państwo sporą liczbę wspaniałych atrakcji turystycznych, interesujących miasteczek, piękną naturę oraz niesamowite plaże. Na całej wyspie można znaleźć ślady Wikingów. Jednym z nich jest zamek „Traelleborg”, który pochodzi z czasów świetności Wikingów i zadziwia perfekcyjną symetrią. Innym wspaniałym zabytkiem jest monumentalna gotycka katedra w Roskilde pochodząca z końca XII wieku, która znajduje się na Liście Światowego Dziedzicta Kulturalnego UNESCO. Co powiecie Państwo na noclegi Zelandia, czyli nasz komfortowy domek letniskowy Zelandia lub apartament Zelandia, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu w Danii. Jeśli po urlopie na Zelandii mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: prowincja Rapla w Estonii, rejon jeziora Lauwersmeer w Holandia, południowe rejony Islandii, okręg Poniewież na Litwie lub stan Michigan w Stanach Zjednoczonych.

Apartamenty Zelandia – wspaniały urlop dla całej rodziny


Największą atrakcją Zelandii jest stolica Danii Kopenhaga. To czwarte co do wielkości miasto Skandynawii spowoduje, że zakochacie się Państwo w nim i nie będziecie chcieli go opuszać. Nie sposób wymienić wszystkich zabytków miasta. Niezliczona liczba zamków, pałacy, kościołów i innych atrakcji turystycznych sprawi, że nie będziecie się Państwo tam nudzić. Będąc w Kopenhadze nie sposób nie odwiedzić dzielnicy Christiana, słynącej z ruchu hippisowskiego i alternatywnego. Nasze przytulne domki letniskowe Zelandia i apartamenty Zelandia będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania wyspu i wycieczek po jej miastach. Jednym z nich jest Helsingor, w którym znajduje się zamek Kronborg. Imponująca forteca jest miejcem akcji dramatu Hamlet Wiliama Szekspira, która od dawna budziła lęk żeglarzy i żołnierzy. Po niezapomnianym urlopie na Zelandii chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: region Wenecji Euganejskiej we Włoszech, Lloret del Mar na wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii, Poprad w kraju preszowskim na Słowacji, rejon Cork i Kerry w Irlandii lub Karkonosze w Czechach. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Zelindii (wyspa)?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Zelindii (wyspa). Z ponad 1.581 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Zelindii (wyspa)?

Z Casamundo w Zelindii (wyspa) znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 165 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (103 m²) i domy (102 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Zelindii (wyspa). Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag