Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Estonii - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Estonii - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Estonii

Estonia
Dowolne daty
Goście
Może pora zwiedzić tym razem coś innego? Co powiedzą Państwo na podróż do krajów nadbałtyckich? Zastanawiają się Państwo, co może być interesującego w takiej Litwie czy Estonii?
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament wifi Kalamaja
wifi
40 m² Apartament
4 1
Kalamaja, Põhja-Tallinn, Estonia
od 139 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Estonia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Tallińskie Stare Miasto
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Apartament
4 1
Tallińskie Stare Miasto, Kesklinn, Estonia
od 622 zł
za noc
Apartament Tallińskie Stare Miasto
-55%
24 cze - 1 lip
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
83 m² Apartament
5 1
Tallińskie Stare Miasto, Kesklinn, Estonia
od 1.027 zł 2.296 zł
za noc
Apartament Tallińskie Stare Miasto
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
78 m² Apartament
6 2
Tallińskie Stare Miasto, Kesklinn, Estonia
od 789 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Estonii?

Apartamenty i domki wakacyjne Estonia to pewność, że wakacje będą udane

Wybierając się na urlop w te rejony, będą Państwo zdziwieni atrakcjami, jakie oferują te kraje, a my również tam zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty apartamentów w Estonii.

Niezwykłe wakacje w Estonii - Tere tulemast!


W Estonii panuje orzeźwiający, skandynawski klimat. Kraj ten leży na granicy z Rosją, z Łotwą a od północy jego brzegi opływa Morze Bałtyckie. Nasze noclegi w Estonii są oddalone tylko niecałe dwie godziny drogi promem od Helsinek – stolicy Finlandii. Natomiast stolicą Estonii jest Tallin. Jest to także największe miasto w kraju zajmujące powierzchnię 159 km². Tallin leży nad brzegiem malowniczej Zatoki Fińskiej i jest jednym z głównych celów turystycznych krajów nadbałtyckich. Korzystając z naszej oferty domków wakacyjnych w Tallinie, warto poświęcić czas i zobaczyć: XIV-XV-wieczny gotycki ratusz, gotycki Dom Wielkiej Gildii, Pałac Kadriorg, czyli obecne muzeum sztuki, katedrę Estońskiego Kościoła Prawosławnego Patriarchatu Moskiewskiego oraz Tallińskie stare miasto, które znajduję się na liście światowego kulturowego dziedzictwa ludzkości UNESCO.
Liczne restauracje, kawiarnie zaskoczą wszystkich swoją wielkością potraw, co jest charakterystyczne dla estońskiej kuchni. Smakoszom polecamy oczywiście spróbować typowych estońskich potraw: sernik z kminkiem i solą (korp), czarnego puddingu, czyli kaszanki z kapustą i ziemniakami, sült – galaretki wieprzowej oraz popularnego napoju kahja - na bazie młodego piwa, miodu i śmietany podawany z dodatkiem białego sera.

Estonia to nie tylko stały ląd - to także 1500 wysp i wysepek ulokowanych w Zatoce Ryskiej, gdzie również znajdują się nasze apartamenty Estonia. Do największych z nich należą Hiuma i Saare. To także państwo o bogatej florze i faunie. Lasy zajmują tu około 18% powierzchni a tereny podmokłe i torfowiska - 20%. Na wybrzeżu Zatoki Fińskiej rozpościera się Narodowy Park Lahemaa. Nasze domki wakacyjne w Muhu czy apartamenty w Kuru zapewnią Państwu cudowne wakacje w Estonii.
 

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Estonii?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Estonii są apartamenty oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 63 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Estonii?

Z Casamundo w Estonii znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 139 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (54 m²) i domy (61 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Estonii. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag