Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Estonii - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Estonii - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Estonii

Estonia
Dowolne daty
Goście
Może pora zwiedzić tym razem coś innego? Co powiedzą Państwo na podróż do krajów nadbałtyckich? Zastanawiają się Państwo, co może być interesującego w takiej Litwie czy Estonii?
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Estonii?

Estonia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Kalamaja
40 m² Apartament
4 1
Kalamaja, Põhja-Tallinn, Estonia
od 195 zł
za noc
Apartament Sadama
38 m² Apartament
2 1
Sadama, Kesklinn, Estonia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 355 zł
za noc
Dom wiejski Narva-Jõesuu
-25%
29 kwi - 6 maj
137 m² Dom wiejski
7 2
Narva-Jõesuu, Narva-Jõesuu linn, Estonia
od 709 zł 945 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Kalamaja
wifi
40 m² Apartament
4 1
Kalamaja, Põhja-Tallinn, Estonia
od 194 zł
za noc
Apartament wifi Sadama
wifi
38 m² Apartament
2 1
Sadama, Kesklinn, Estonia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 352 zł
za noc
Dom wiejski wifi Narva-Jõesuu
wifi
137 m² Dom wiejski
7 2
Narva-Jõesuu, Narva-Jõesuu linn, Estonia
od 825 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domki wakacyjne Estonia to pewność, że wakacje będą udane

Wybierając się na urlop w te rejony, będą Państwo zdziwieni atrakcjami, jakie oferują te kraje, a my również tam zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty apartamentów w Estonii.

Niezwykłe wakacje w Estonii - Tere tulemast!


W Estonii panuje orzeźwiający, skandynawski klimat. Kraj ten leży na granicy z Rosją, z Łotwą a od północy jego brzegi opływa Morze Bałtyckie. Nasze noclegi w Estonii są oddalone tylko niecałe dwie godziny drogi promem od Helsinek – stolicy Finlandii. Natomiast stolicą Estonii jest Tallin. Jest to także największe miasto w kraju zajmujące powierzchnię 159 km². Tallin leży nad brzegiem malowniczej Zatoki Fińskiej i jest jednym z głównych celów turystycznych krajów nadbałtyckich. Korzystając z naszej oferty domków wakacyjnych w Tallinie, warto poświęcić czas i zobaczyć: XIV-XV-wieczny gotycki ratusz, gotycki Dom Wielkiej Gildii, Pałac Kadriorg, czyli obecne muzeum sztuki, katedrę Estońskiego Kościoła Prawosławnego Patriarchatu Moskiewskiego oraz Tallińskie stare miasto, które znajduję się na liście światowego kulturowego dziedzictwa ludzkości UNESCO.
Liczne restauracje, kawiarnie zaskoczą wszystkich swoją wielkością potraw, co jest charakterystyczne dla estońskiej kuchni. Smakoszom polecamy oczywiście spróbować typowych estońskich potraw: sernik z kminkiem i solą (korp), czarnego puddingu, czyli kaszanki z kapustą i ziemniakami, sült – galaretki wieprzowej oraz popularnego napoju kahja - na bazie młodego piwa, miodu i śmietany podawany z dodatkiem białego sera.

Estonia to nie tylko stały ląd - to także 1500 wysp i wysepek ulokowanych w Zatoce Ryskiej, gdzie również znajdują się nasze apartamenty Estonia. Do największych z nich należą Hiuma i Saare. To także państwo o bogatej florze i faunie. Lasy zajmują tu około 18% powierzchni a tereny podmokłe i torfowiska - 20%. Na wybrzeżu Zatoki Fińskiej rozpościera się Narodowy Park Lahemaa. Nasze domki wakacyjne w Muhu czy apartamenty w Kuru zapewnią Państwu cudowne wakacje w Estonii.
 

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Estonii?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Estonii są apartamenty oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 56 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Estonii?

Z Casamundo w Estonii znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 152 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (68 m²) i domy (74 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Estonii?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Estonii. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 788 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Estonii. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag