Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Apartamenty Hiuma i domki letniskowe Hiuma tani wynajem na Casamundo!

Hiuma
Dowolne daty
2 gości
Dostępne kwatery wakacyjne: 125
DALSZE INFORMACJE »

Jeśli już spędzili Państwo urlop na przepięknych greckich wyspach, takich jak Ikaria, czy Hydra, a Dalmację i Slawonię znają Państwo jak własną kieszeń, to tym razem polecamy Estonię. Wypoczynek na jednej z największych wysp Estonii - Hiuma. Położona jest ona na południe od wejścia do Zatoki Fińskiej, a jej powierzchnia wynosi 989 km. ². Na tej uroczej wyspie położonych jest ok. 180 osad. W całej okolicy znana jest ona z łagodnego klimatu oraz z niepowtarzalnego świata fauny i flory. Jest to wystarczający powód, aby wynająć domek letniskowy Hiuma lub apartament Hiuma.

Różnorodne apartamenty Hiuma oraz domki letniskowe Hiuma po przystępnej cenie znajdą Państwo w naszej ofercie. Płaskie tereny, gęste lasy ze świerkami, sosnami i jałowcami oraz bagniste i podmokłe tereny tworzą niepowtarzalną całość oraz przyciągaja z roku na rok coraz więcej turystów. Wszyscy, którzy chcieliby rozkoszować się widokami dziewiczej natury będą zadowoleni z urlopu Hiuma. Urlop Hiuma zapewni Państwu doskonały wypoczynek i relaks oraz ucieczkę od hałasu i zgiełku miasta. Kärdla to największe miasto na wyspie liczące 3.736 mieszkańców. Mimo iż jest to bardzo małe miasteczko, ma ono wiele do zaoferowania. Najlepiej poznać miasto podczas spaceru wzdłuż rzeki. Po całym dniu zwiedzania warto wybrać się do jednej z licznych kafejek i restauracji, gdzie można rozkoszować podniebienie regionalnymi smakołykami.

Domki letniskowe Hiuma – niezapomniany urlop Estonia!


Wszyscy miłośnicy natury i spędzania wypoczynku na świeżym powietrzu będą wprost zachwyceni pobytem na wyspie Hiuma. Są tam doskonałe warunki do pieszych wędrówek oraz wycieczek rowerowych. Będą Państwo oczarowani niezwykłym klimatem panującym na wyspie oraz gościnnością mieszkańców. Niezaprzeczalnie jedną z największych atrakcji wyspy jest “Kopu tuletorn”, czyli jedna z najstarszych na świecie, wciżą działających, latarnia morska. Będąc na szczycie latarni można podziwiać zapierające dech widoki. Oczywiście warto także zobaczyć wiele małych, jeszcze nie zamieszkałych wysepek na południu Hiumy. Za pozwoleniem władz lokalnych można wybrać się na wysepki, aby podziwiać niezwykły i bogaty świat zwierząt oraz roślin. Kto zdecyduje się na wynajem jednago z domków letniskowych Hiuma lub apartamentu Hiuma będzie mógł w pełni odkryć uroki tego miejsca.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo na pewno odpowiedni domek letniskowy Hiuma lub apartament Hiuma. Apartamenty Hiuma i domki letniskowe Hiuma zagwarantują niezapomniany urlop Hiuma. Już w kilka chwil można sobie zarezerwować domek letniskowy Hiuma lub apartament Hiuma za pomocą naszej wyszukiwarki. Jeśli jednak poszukują Państwo prawdziwej przygody, to proponujemy urlop USA. Tu szczególnie polecamy:

image-tag