Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Harjumaa - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Harjumaa - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Harjumaa

Harjumaa
Dowolne daty
Goście
Estonia to malowniczy nadbałtycki kraj, sąsiadujący z Łotwą i Rosją. Na szczególną uwagę zasługuje Prowincja Harju. Region ten położony jest na północy kraju i to tam jest także stolica – Tallinn.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament wifi Kalamaja
wifi
40 m² Apartament
4 1
Kalamaja, Põhja-Tallinn, Harjumaa
od 139 zł
za noc
Apartament wifi Tallińskie Stare Miasto
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
Apartament
4 1
Tallińskie Stare Miasto, Kesklinn, Harjumaa
od 622 zł
za noc
Apartament wifi Tallińskie Stare Miasto
-55%
24 cze - 1 lip
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
83 m² Apartament
5 1
Tallińskie Stare Miasto, Kesklinn, Harjumaa
od 1.027 zł 2.297 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Tallińskie Stare Miasto
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
78 m² Apartament
6 2
Tallińskie Stare Miasto, Kesklinn, Harjumaa
od 789 zł
za noc
Apartament Kuchnia Tallińskie Stare Miasto
-23%
24 cze - 1 lip
Kuchnia
Apartament
5 1
Tallińskie Stare Miasto, Kesklinn, Harjumaa
od 685 zł 888 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Harjumaa: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Rotermanni kvartal
Apartament
3 1
Rotermanni kvartal, Kesklinn, Harjumaa
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 337 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki wakacyjne Prowincja Harju – tani wynajem na Casamundo!

Nasze komfortowe apartamenty Harju dadzą Państwu niezależność oraz swobodę i pozwolą na spokojne zwiedzanie miasta oraz okolic. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne domki wakacyjne Harju po przystępnej cenie. Tallinn to stolica Estonii oraz port nad Morzem Bałtyckim, a zarazem silny ośrodek gospodarczy. Z portu w stolicy, dostaniemy się między innymi do Helsinek czy Maarianhamina, położonego na Wyspach Alandzkich w Finalndii, a z portu w Paldiski do Kapellskäret (w rejonie Sztokholm) w Szwecji. Tallinn potrafi zauroczyć każdego, nawet najbardziej wymagający turysta znajdzie tu coś dla siebie. Podziwiać można tam, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO Stare Miasto.

Jeśli zdecydują się Państwo na wynajem apartamentu Harju, to będą mieli Państwo doskonałe możliwości na poznanie miasta oraz okolic. Jest tam całe mnóstwo zabytków. Do najważniejszych należą: gotycka katedra Najświętszej Maryi Panny, trzynastowieczny kościół św. Mikołaja oraz XIV/XV-wieczny ratusz. Będąc tam warto zobaczyć także wczesnoklasycystyczny Pałac Kadriorg. Oczywiście domki wakacyjne Harju są doskonałe dla tych, którzy szukają wypoczynku i ciszy.

Apartament Harju– urlop Estonia!

Urlop w prowincji Harju polecamy wszystkim miłośnikom historii. Podróż do Tallinna to zarazem podróż w czasie. Mimo zniszczeń podczas II wojny światowej zachowało się parę ważnych i ciekawych zabytków, takich jak średniowieczne obramowania miejskie z basztami i bramami z basztą „Paks Margareeta” - Gruba Małgorzata. Tallinn to oczywiście nie tylko same kościoły i mury obronne. To miasto ma wiele ciekawych miejsc, które czekają tylko na odkrycie. Warto wybrać się także do muzeum sztuki „KUMU”, które uznane zostało za najlepsze europejskie muzeum roku 2008. Przed przyjazdem do tego miasta trzeba koniecznie zapoznać się z kalendarzem imprez. Najlepiej można poznać miasto podczas spaceru, a po całym dniu można wybrać się do jednej z licznych restauracji oraz kafejek. Tam można rozkoszować się smakołykami regionalnej kuchni.

Dla wszystkich fanów zakupowego szaleństwa czekają w stolicy Estonii niemal nieograniczone możliwości. Także miłośnicy sportu będą zachwyceni urlopem Prowincja Harju. Są tu świetnie przygotowane szlaki turystyczne, doskonałe do pieszych wędrówek. Wszystkich atrakcji tego regionu nie da się opisać słowami, to trzeba zobaczyć na własne oczy. Na pewno w naszej ofercie znajdą Państwo odpowiedni domek wakacyjne Harju. Urlop Harju zapewni doskonały wypoczynek każdemu.
 

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Harjumaa?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Harjumaa są apartamenty i domy. Dzięki ponad 42 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Harjumaa. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag